آموزش مراحل گریم و آرایش بینی

آموزش مراحل گریم و آرایش بینی

اگر شما می خواهید بینی نازکی داشته باشید می توانید با انجام مراحل گریم و آرایش بینی به این خواسته ی خود برسید. معمولا داشتن یک بینی خوش فرم و متناسب در چهره می تواند در زیبایی شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. از این رو بدون این که بینی خود را جراحی کنید، آن را خوش فرم نمایید. کافیست یاد بگیرید چگونه و با روشی بینی خودتان را گریم نمایید تا کوچک شود. مثلا از چه ترکیبی استفاده کنید، چگونه استفاده کنید تا بتوانید به بینی کوچکی دست یابید. کافیست کمی تمرین کنید تا بتوانید همیشه ارایش بینی خودتان را به نحو احسنت انجام دهید.

چند مرحله برای کوچک کردن بین به شما معرفی میکنیم تا با استفاده از این مراحل به گریم و آرایش بینی خودتان بپردازید.

اولین مرحله استفاده از کانتورینگ می باشد. باید به وسیله ی قلمی زاویه دار دو طرف بینی خود را کانتور بکشید. اگر بینی پهنی دارید این کانتور را تا نزدیکی ابروهای خود بکشید. مرحله ی دوم گریم و آرایش بینی هایلایت می باشد. باید از یک قلم تمیز استفاده کنید و مواد هایلایت را در مرکز بینی به صورت یک نوار به سمت پایین بکشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ساده آرایش و میکاپ بینی قوزدار

پس از این که این مراحل را انجام دادید برای گریم و آرایش بینی باید از یک اسفنج استفاده نموده و این خطوط رسم شده توسط کانتور و هایلایت را به آرامی محو نمایید. باید مراقب باشید که این ترکیبات به هم مخلوط نشوند و هر کدام را در محل رسم شده ی خود محو نمایید.

باید این مرحله را تا آنجایی ادامه دهید که دیگر هیچ ردی از خطوط رسم شده بر روی صورت شما باقی نماند. فقط یک سایه از مواد را باید حس کنید.

اگر تمام این مراحل را به درستی انجام دهید خواهید دید که بینی زیباتری نسبت به قبل در صورت خود ایجاد کرده اید و گریم و آرایش بینی شما به درستی پایان پذیرفته است.

مراحل پیش از گریم و آرایش بینی

قبل از این که تمام این مراحل را انجام دهید باید حتما صورت خودتان را خوب بشویید. پس از این که صورت خودتان را پاک کردید از یک مرطوب کننده استفاده نمایید و سپس به سراغ مراحل گریم بینی خود بروید. باید منافذ و لکه های موجود بر روی پوست خودتان را با استفاده از کانسیلر و کرم پودر به کلی محو کنید تا ارایش بینی شما به خوبی و زیبایی دیده شود. سعی کنید از پرایمری برای ارایش استفاده نمایید که هم رنگ پوست شما باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ بینی بزرگ