آموزش مراحل گریم و آرایش بینی

آموزش مراحل گریم و آرایش بینی
داشتن بینی خوش فرم و متناسب، تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی صورت می گذارد. یکی از این راهکار ها برای افرادی که بینی خوش فرمی ندارند، عمل زیبایی بینی است، که البته هم هزینه بالایی در بر خواهد داشت و هم ریسک بالایی را در پی دارد. راهکار ساده دیگر استفاده از تکنیک های آرایش و میکاپ بینی است که در صورت صحیح انجام دادن این تکنیک ها می تواند بینی شما را بسیار خوش فرم و زیبا جلوه دهد. در این نوشتار قصد داریم آموزش مراحل گریم و آرایش بینی را بیان کنیم.
شاید این جمله را بار ها شنیده باشید که اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر است! شاید بتوان این جمله را در مبحث میکاپ و آرایش نیز وارد کرد، با توجه به این موضوع که استفاده از رنگ های تیره در آرایش همواره قسمت مورد نظر را کوچکتر از اندازه واقعی خود جلوه می دهد. یعنی در صورتی که نیاز دارید قسمتی از چهره خود را به بیننده کوچکتر جلوه دهید باید از تکنیک های تیره سازی استفاده کنید. اما در فرایند آرایش بینی از ترکیب دو روش کانتورینگ و هایلایت استفاده می کنیم. در کانتورینگ کرم یا پودری که استفاده می کنید ۲ الی ۳ درجه تیره تر از رنگ پوست شما و در هایلایت ۲ الی ۳ درجه روشن تر است.
میکاپ بینی
در اولین مرحله از آموزش مراحل گریم و آرایش بینی، باید صورت خود را خوب بشویید و پس از خشک شدن با استفاده از یک مرطوب کننده مناسب بینی خود را برای فرایند میکاپ آماده کنید.
قبل از فرایند کانتورینگ، از پرایمر یا کرم پودر یا کانسیلر استفاده کنید تا منافذ پوست و لکه ها و مواردی از این قبیل را از پوست شما محو کند. پرایمری که استفاده می کنید باید دقیقا همرنگ پوست شما انتخاب شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ بینی بزرگ

کانتورینگ
ابتدا با استفاده از قلم زاویه دار مواد کانتور خود را در دو طرف بینی خود بکشید و در صورت پهن بودن بینی این کار را تا نزدیک ابرو های خود امتداد دهید.
هایلایت
بعد از این مرحله قلمی که تمیز است را به مواد هایلایت خود آغشته کنید و در مرکز بینی خود یک نوار از بالا تا پایین بکشید.

در مرحله بعد از آموزش مراحل گریم و آرایش بینی، با استفاده از یک اسفنج خطوط رسم شده کانتور و هایلایت را به صورت مجزا با هم ترکیب و محو کنید. مراقب باشید که خطوط کانتور و هایلایت با هم ترکیب نشوند و فقط خطوط هم نوع را با هم ترکیب کنید. این فرایند را تا جایی ادامه دهید که دیگر نتوان خطی را بر روی بینی تشخیص داد و فقط یک سایه مشاهده شود. با انجام صحیح این کار آرایش بینی شما تمام شده و قطعا بینی شما زیباتر از قبل بر صورت شما جلوه خواهد کرد. امیدواریم از این آموزش مراحل گریم و آرایش بینی، استفاده برده باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ساده آرایش و میکاپ بینی قوزدار