آموزش میکاپ خودآرایی و متعادل سازی چهره در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.آموزش خودآرایی صورت از ساده تا حرفه ای با ارائه مدرک بین المللی …آموزش تکنیک های متفاوت و انواع شاخه های گریم و میکاپ…دوره ی آموزشی میکاپ خودآرایی با اساتید مجرب و حرفه ای….

آموزش میکاپ

متعادل سازی چهره در میکاپ

آموزش میکاپ خودآرایی شامل متعادل سازی چهره با کانتورینگ و استفاده از رنگ‌های مناسب برای آرایش متناسب با چهره هر فرد است. متعادل سازی چهره در آرایش بسیار تأثیرگذار است.

به صورتی که اگر چهره به درستی کانتور نشود عملاً شخص با آرایش زیباتر نخواهد شد. فرو چهره افراد با یکدیگر متفاوت است و به همین دلیل هر چهره‌ای برای متعادل سازی تکنیک‌های مخصوص به خود را دارد.

آموزش متعادل سازی چهره

متعادل سازی و کانتورینگ انواع پیشانی‌ها

پیشانی بخش مهمی از صورت است که اگر در آرایش به خوبی کانتور نشود می‌تواند موجب نامتعادل شدن صورت شود. در آموزش میکاپ خودآرایی متعادل سازی و کانتورینگ انواع پیشانی‌ها آموزش داده می‌شود. در ادامه کانتورینگ انواع پیشانی‌ها را توضیح خواهیم داد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش تخصصی میکاپ 2019 در تهران

۱- پیشانی معمولی

پیشانی معمولی اولین نوع پیشانی است که در آموزش میکاپ خودآرایی اصول کانتورینگ آن آموزش داده می‌شود. این نوع پیشانی یک شوم چهره را شامل می‌شود و به صورت معمولی و ایده‌آل دیده می‌شود.

۲- پیشانی تنگ و باریک (شقیقه تا شقیقه کوچک)

اصول کانتورینگ این نوع پیشانی در آموزش میکاپ خودآرایی شامل استفاده از یک نیم دایره روشن روی کل پیشانی است. با محو کردن این دایره رو به بیرون باید در فون زمینه روی پیشانی ادغام شود.

۳- پیشانی باز

در آموزش میکاپ خودآرایی به پیشانی که شقیقه تا شقیقه بازتر از حالت عادی باشد، پیشانی باز گفته می‌شود. برای این نوع پیشانی باید در دو طرف شقیقه‌ها از رنگ تیره استفاده کرد.

۴- پیشانی کوتاه

پیشانی که اندازه‌ی آن به طور کلی کمتر از یک سوم صورت باشد، پیشانی کوتاه است. برای کانتورینگ این پیشانی در آموزش میکاپ خودآرایی توصیه می‌شود از کانسیلر که از پوست صورت ۲ درجه روشن‌تر باشد، استفاده شود تا پیشانی بلندتر به نظر آید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ با مدرک بین المللی در تهران

۵- پیشانی بلند

پیشانی‌های بلند را بر عکس پیشانی‌های کوتاه عمل کرد و در قسمت رویش مو از رنگ تیره برای کوتاه‌تر به نظر آمده پیشانی استفاده کرد.

آموزش میکاپ خودآرایی

آموزش میکاپ خودآرایی

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در انجمن گریم و میکاپ در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.