آموزش میکاپ صورت ۲۰۱۹

آموزش میکاپ صورت

آموزش میکاپ صورت ۲۰۱۹ با تکنیک هایی که در نحوه آرایش با توجه به مدهای رایج میکاپ ۲۰۱۹ معرفی شد، می توان دریافت که نحوه آرایش به سمت و سوی ملایم و مات حرکت می کند. در این سری از آرایش ها سعی می شود که زیبایی و شفافیت پوست جلا داده شود و از نوعی گریم غیر محسوس استفاده گردد.

آموزش میکاپ صورت

آموزش میکاپ صورت ۲۰۱۹

در روش های نوین میکاپ ۲۰۱۹ سبک آرایش تفاوت عظیمی نمود. اگر جز فعالان رشته آرایشگری می باشید بی شک مطلع هستید که میکاپ ملایم و مات جز میکاپ های رایج سال ۲۰۱۹ می باشد. در واقع رسیدن به چهره متعادل که آرایشی طبیعی دارد و باعث درخشان تر شدن چهره می گردد شامل چند نکته اصلی است که در زیر به آن پرداخته می شود.

قدم اول :

برای آماده سازی پوست خود قبل از آرایش، از یک لایه نرم کننده و یا مرطوب کننده استفاده نمایید. برای واقعی و طبیعی تر نشان دادن میکاپ، استفاده از این کرم ها لازم است. دقت نمایید که کرم شما می بایست فاقد هر گونه افزودنی های آرایشی باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه تخصصی گریم و میکاپ با ارائه مدرک معتبر

قدم دوم:

از یک اسفنج و یا برس مسطح در سری میکاپ ۲۰۱۹ برای پخش نمودن کرم نرم کننده به همراه درصد کمی شفاف کننده  به طور مثال SPF 50+ استفاده می شود. می توان برای این مورد از یک برس صورت نیز استفاده نمود ولیکن اسفنج مرطوب در زیبایی و از بین بردن خطوط و لکه های صورت تاثیر بسزایی دارد. در مرحله بعد از یک روشن کننده برای زیر چشم خود استفاده نمایید تا هر گونه هاله سیاه را از بین ببرد. در نظر داشته باشید نسبت به رنگ صورت می بایست از یک روشن کننده با ۱ الی ۲ درجه رنگ روشن تر استفاده نمایید. شما برای میکاپ خود می بایست کانسیلر را روی پیشانی ، بینی و چانه خود به خوبی پخش کنید.

قدم سوم :

در آموزش میکاپ ۲۰۱۹ باید به یک نکته دقت نمایید که از هر عاملی که چهره شما را غیر طبیعی نشان می دهد، پرهیز کنید. برای آرایش گونه پیشنهاد می کنیم که از یک سایه برنزی بر روی استخوان گونه که تا فک کشیده می شود استفاده کنید. این کار باعث می شود تا پوست شما طراوت و رنگ گرمی به خود بگیرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی

سعی کنید در این نوع میکاپ سایه را در روی استخوان گونه و کمی زیر آن پخش کنید.

قدم چهارم:

در این میکاپ پیشنهاد می شود از یک براش یا برس نازک و دقیق برای پر کردن مکان های خالی ابرو خود استفاده نمایید. ممکن است اعلام دارید که استفاده از مداد ابرو و یا سایه ابرو دقت بیشتری دارد اما استفاده از براش با رنگ طبیعی، آرایش و میکاپ شما را نامحسوس و ملیح تر جلوه می دهد.

قدم پنجم:

برای آرایش چشم ها مطابق با متدهای میکاپ  باید از سایه های گرم استفاده نمایید. در هنگام سایه زدن هر چه به سمت پایین تر ابرو و نزدیک به چشم می رسید می بایست از رنگ های روشن تری بهره ببرید. رنگ هایی مثل قهوه ای تیره برای قسمت های بالای سایه مناسب می باشند. برای ریمل مژه سعی کنید ابتدا به بالا نگاه نموده و سپس به صورت عمودی با براش به مژه های خود ضربه بزنید تا مژه ها حالت بهتری داشته باشند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ و آرایش با لباس زرد

قدم ششم:

در انواع آرایش ها ی لب و مخصوصا مدل های میکاپ ۲۰۱۹ پیشنهاد می شود از یک براق کننده لب به همراه رنگی روشن همچون صورتی استفاده شود. در این نوع آرایش ملایم بودن رنگ لب و براق بودن آن مهم می باشد. لذا رژ لب های مایع گزینه بهتری نسبت به نوع جامد هستند.