آموزش میکاپ مقدماتی تا پیشرفته با متد جدید .آموزش مرحله به مرحله گریم صورت، آموزش میکاپ ساده، آموزش میکاپ حرفه ای.آموزش آرایش صورت برای مبتدیان.این دوره ها مناسب افرادی است که علاقمند به این رشته هستند و یا می خواهند وارد بازار کار حرفه ای شوند.

آموزش میکاپ مقدماتی

چگونه لوازم آرایش اصل از تقلبی را تشخیص دهیم؟

استفاده از لوازم آرایش اصل در آموزش میکاپ مقدماتی بسیار حائز اهمیت است، چرا که مبتدیان به دلیل عدم تسلط کافی بر تکنیک‌های آرایشی باید از لوازم آرایش با کیفیت مطلوب استفاده کنند تا نتیجه کار آن‌ها رضایت بخش باشد. بسیاری از لوازم آرایش‌های تقلبی بسیار شبیه به نمونه‌ی اصلی هستند و به همین دلیل تشخیص آن‌ها برای مبتدیان بسیار مشکل است. پس راه چاره چیست؟

اول از همه از فروشگاه‌های لوازم آرایشی معتبر، لوازم آرایش بخرید. قبل از اقدام برای خرید لوازم آرایش با مدرس خود مشورت کنید و از او بخواهید شما را در خرید لوازم مورد نیاز یاری دهد. در صورتی که لوازم آرایشی را خریدید و بعد از خرید متوجه شدید تقلبی است، به هیچ وجه از آن استفاده نکنید چرا که می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری به پوست شما بزند. بسیاری از لوازم آرایش‌های تقلبی در محیط‌های غیر بهداشتی و از مواد اولیه بدون کیفیت تهیه می‌شوند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس میکاپ تخصصی عروس با حضور برترین اساتید کشور

آموزش میکاپ

چرا در گریم و میکاپ باید فرم صورت را در نظر بگیریم؟

کانتورینگ اولین گام در آرایش صورت است و در آموزش میکاپ بسیار مهم است. فرم صورت در نوع کانتور بسیار اهمیت دارد، چرا که اصول گریم و میکاپ برای افراد با صورت‌های مختلف، متفاوت است. باید در نظر داشته باشید که یک آرایش خوب و زیبا نیازمند یک کانتورینگ و گریم بدون عیب و نقص است. اولین مبحثی که یک هنر آموز میکاپ  آموزش خواهد دید، کانتورینگ متناسب با چهره‌های مختلف است. فرم چهره که شامل شکل گونه‌ها، شکل کلی صورت، اندازه‌ و فرم پیشانی، شکل چانه و دیگر موارد در صورت می‌شود، نوع کانتور و گریم را مشخص می‌کنند. این به این معنی است که تنها یادگیری اصول اولیه برای یک آرایش بدون عیب و نقص کافی نخواهد بود و آرایشگر باید با اصول کانتور متناسب با هر چهره آشنا باشد.

آموزش میکاپ پیشرفته

کلاس آموزش میکاپ

برای اشنایی بیشتر با سرفصل ها و ثبت نام لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ با مدرک بین المللی در تهران

موفق و پیروز باشید.