آموزش میکاپ و آرایش با لباس مشکی

آموزش میکاپ و آرایش با لباس مشکی

آموزش میکاپ و آرایش با لباس مشکی با آموزش آرایش با لباس‌هایی به رنگ‌های دیگر متفاوت است. در واقع آرایش و میکاپ هر فردی باید متناسب با رنگ لباسی که می‌پوشد، انجام شود. بسیاری از زنان دوست دارند در مناسبت‌ها و مهمانی‌های مختلف لباس مشکی بپوشند. مشکی باعث می‌شود تا زنان وقار و شکوه بیشتری احساس کنند. در این مقاله با  آموزش میکاپ در خدمت شما هستیم.

پوست

در آموزش میکاپ و آرایش با لباس مشکی برای پوست ذکر شده است که قبل از استفاده از لوازم آرایش و میکاپ، پوست باید کاملا آماده شود. برای آماده شدن پوست قبل از آرایش حتما باید از لوازم مرطوب کننده و کرم‌های پاکسازی و لایه برداری آن استفاده کنید. این کرم‌ها و لوسیون‌های پاک کننده و مرطوب کننده باید نزدیک به جنس و رنگ پوست باشد و در ساخت از مواد و ترکیبات بسیار نرم و سبک برای محافظت از پوست استفاده شده باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش تخصصی میکاپ 2019 در تهران

چشم‌ها

در آموزش میکاپ و آرایش با لباس مشکی برای چشم تاکید شده است که از خط چشم و ریمل مشکی استفاده شود. استفاده از خط چشم و ریمل آبی و قهوه‌ای در این روش میکاپ و گریم مناسب نیست. برای آرایش مژه‌ها می‌توان از ریمل‌های مشکی دو لایه استفاده کرد. همچنین نیاز نیست تا چشم‌ها و ابروها خیلی پر رنگ شوند و بهتر است تا ملایم آرایش شوند.

 

 

لب‌ها

برای لب‌ها در این نوع از آرایش و میکاپ بهتر تا رژ لب قرمز مات انتخاب شود. افراد دارای پوست روشن می‌توانند از رژ لب قرمز روشن استفاده کنند و افراد دارای پوست تیره بهتر است تا رژ لب رنگ‌های گرم انتخاب کنند. برای رژ لب زدن به صورت مناسب و یکنواخت بهتر است از براش مخصوص آن استفاده شود. استفاده از رژ لب قرمز تیره یا روشن حجم دهنده تصویری کلاسیک و شیک از شما با این نوع و رنگ لباس برای مخاطب ایجاد می‌کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش قدم به قدم آرایش و میکاپ

گونه‌ها

در آموزش میکاپ و آرایش با لباس مشکی تاکید بیشتر آرایش و میکاپ بر روی لب‌ها و چشم‌ها است و برای گونه‌ها در این نوع آرایش باید از رنگ‌های ملایم و روشن استفاده شود. استفاده از رژگونه صورتی ملایم برای این نوع آرایش به پوست شفافیت و درخشندگی بیشتری می‌دهد و استفاده از این رنگ برای گونه‌ها در این سبک آرایش مناسب است.