آموزش میکاپ و آرایش چانه جلو

آموزش میکاپ و آرایش چانه جلوآمده  را با هم بررسی می کنیم.

آموزش میکاپ و آرایش چانه جلو و برآمده ،  برای کلیه آرایشگران لازم و ضروری است ، تاثیر آرایش و گریم چانه ، تاثیر زیادی در زیبایی  چهره دارد، آموزش میکاپ و آرایش چانه جلوآمده،  از چندین راه امکان پذیر است ، استفاده از استادان ماهر این فن ، مجلات و ماهنامه های آرایشی، آموزشگاه های آرایشی، وب سایت های داخلی و خارجی و شرکت در دوره های آموزشی حضوری در دیگر کشورها از راههای آموزش میکاپ هستند.

اگر حجم چانه نسبت به سایز و فرم چهره و صورت ، کوچک ،عقب و فرورفته است شما می توانید روی چانه ، سایه رنگ روشن کار کنید، برای چانه هایی که صاف هستند می توانید زیر لب ، سایه رنگ تیره و روی چانه ، سایه رنگ روشن کار کنید. چانه هایی که غبغب دارند باید  در زیر آن سایه رنگ تیره کار شود. استفاده از لوازم آرایشی خوب و با کیفیت عامل موثری در زیبایی می باشد و اگر آرایش اصولی نباشد زیباتر که نخواهید شد هیچ بلکه زشت هم بنظر خواهید رسید، میکاپ و آرایش چانه نیز اصولی دارد که باید رعایت شود. چانه هم مانند دیگر اندام صورت دارای یک سایز و فرم می باشد  که افراد بنا به سلیقه  دوست دارند به فرم و شکل دیگری در بیاورند و بنا به مناسبت هایی دوست دارند ظاهر دیگری داشته باشند . این کار با آرایش درست و اصولی و گریم مناسب امکان پذیر می باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش انواع چانه

مراحل اصولی آموزش میکاپ و آرایش چانه جلوآمده کدامند؟

  • اگر حجم چانه نسبت به چهره کوچک و فرو رفته باشد، باید روی آن، سایه روشن کار شود.
  • اگر چانه ها صاف باشند ، زیر لب سایه تیره و روی چانه سایه روشن باید کار شود.
  • اگر چانه ها جلوآمده و برآمده باشند، دقیقا روی چانه را باید سایه  رنگ تیره کار کرد.
  • چانه هایی که غبغب دارند ، باید زیر چانه را سایه تیره رنگ کار کنیم.

با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات الکترونیکی امروزی بسیاری از آموزش های آنلاین برای علاقمندان فراهم شده است ، در واقع این مدارس آنلاین آموزش تصویری به شما می دهند . در آموزش تصویری فیلم و عکس همان موضوع آموزشی ، با مطالب مرتبط برای شما لیست میشوند، از نمایشگاههایی که سالانه برگزار میشود بازدید کنید تا از جدیدترین و به روزترین  تکنیک های آرایشی مطلع شوید.

باید توجه داشت که زمان آرایش نیز در نوع آرایش مهم است ، اینکه آیا آرایش برای شب است یا روز، آرایش شب یک رنگ و سایه دارد و آرایش روز، رنگ و سایه متفاوت دارد که البته طبق سلیقه هر فرد انجام می شود و صورت با یک رنگ و هایلایت گریم می شود، در روز و یا شب از رنگ های متفاونی باید استفاده کرد. در پایان بر این معتقدیم که زیبایی ذاتی و طبیعی بسیار تاثیر گذار تر از زیبایی های مصنوعی است .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و میکاپ چانه کوچک