آموزش میکاپ و آرایش چشم سبز و آبی

آموزش میکاپ و آرایش چشم

آموزش میکاپ و آرایش چشم سبز و آبی که یکی از زیباترین و خاص ترین رنگ چشم ها در ایران هستند که با وجود اینکه اکثر افراد دارای چشمان قهوه ای یا سیاه در این منطقه هستند اما تعداد افرادی که دارای چشمان سبز و آبی هستند نیز کم نیست. حال سوال این افراد این است که آموزش میکاپ و آرایش چشم سبز و آبی چگونه است؟ که زیبایی این چشم ها را دو چندان کند ما در این مقاله به تاثیر سایه چشم در آرایش چشم می پردازیم

آموزش میکاپ و آرایش چشم

میکاپ و آرایش چشم

آرایش چشم شما بخشی از استایل شماست و در صورتی که درست انتخاب شود میتواند قدرت شما را در بحث زیبایی نشان دهد.

ابتدا باید این را بدانید که چشمان زیبایی دارید که نیاز به میکاپ درستی خواهند داشت درنتیجه شرایط میکاپ سخت تری را نسبت به رنگ چشم های دیگر ایجاد می کنند.

اگر در بحث آموزش میکاپ و آرایش چشم سبز و آبی، از اهمیت آرایش چشم در زیبایی افراد بگذریم و تنها به اصول زیبا کردن چشم بپردازیم باید بگوییم که برای چشمان سبز و آبی هر نوع آرایشی همچون ملایم، نمایشی یا دودی مناسب است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
چه نوع آرایشی به چشم درشت می آید ؟

برای انتخاب بهترین مدل برای چشمان سبز و آبی باید بگویم که مدل و حالت چشم نیز مهم بوده و بیشتر این موضوع تعیین کننده مدل خط چشم است. بخش عمده آموزش میکاپ و آرایش چشم سبز و آبی انتخاب رنگ سایه است. برای انتخاب بهترین رنگ سایه برای این چشم ها باید بگویم که برای چشمان سبز رنگ هایی همچون صورتی-هلویی، برنز، قهوه ای، طوسی، بنفش-یاسی و برای چشمان آبی رنگ هایی همچون قهوه ای، برنز و مسی، مرجانی، هلویی، صورتی و نارنجی مناسب و موثر است. در حالت کلی هر رنگ نیاز به رنگ تکمیل کننده خود برای زیبایی دارد برای مثال چشم سبز با رنگ قرمز و تناژ های آن تکمیل شده و حالت زیبایی به خود می گیرد.

آموزش میکاپ و آرایش چشم

سایه چشم در آموزش میکاپ و آرایش چشم سبز و آبی

بعد از امتحان تمام سایه های چشم گفته شده متوجه این موضوع نیز خواهید شد که سایه به چه میزان بر روی زیبایی چشم شما اثر می گذارد. و برای چشمان سبز در صورت استفاده از رنگ های سایه ای همچون آبی، سفید جذابیت چشم کمتر خواهد شد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
نکات گریم و آرایش چشم بدون خط چشم

استفاده از خط چشم در آموزش میکاپ و آرایش چشم سبز و آبی

در استفاده از خط چشم ها نیز می توانید از خط چشم های رنگی رنگ های گفته شده استفاده کنید. برای اعمال سایه بر روی چشم ها ابتدا بر روی چشم ها از یک کانسیلر مخصوص استفاده کنید.

نکته آخر و مهم در بحث آموزش میکاپ و آرایش چشم سبز و آبی، این است که موقعیت خود را بسنجید و طبق آن و بسته به محل حضورتان همچون مهمانی، محل کار و عروسی بهترین رنگ در میان این رنگ ها را انتخاب کرده و زیبایی چشمانتان را به رخ بکشید.