آموزش میکاپ و گریم اسپرت و فشن چشم

آموزش میکاپ و گریم اسپرت و فشن چشم :

مدل های آرایش فشن چشم هم یکی دیگر از مدل هایی است که برای آرایش چشم استفاده می شود. آموزش میکاپ و گریم اسپرت و فشن چشم بیشتر در فصل پاییز جلوه و زیبایی خاصی دارد. برای اینکه بتوانید در آموزش میکاپ و گریم اسپرت و فشن چشم به صورت حرفه ای عمل نمایید باید مراحل آن را به صورت تک به تک و تمیز انجام دهید تا چشمانی زیبا داشته باشید.

برای اینکه چشمان خود را به صورت فشن آرایش کنید می توانید از رنگ های متفاوت سایه، نگین هایی که بر روی پلک می گذاردند و مژه های فشن استفاده کنید. آموزش میکاپ و گریم اسپرت و فشن چشم، بیشتر برای مهمانی ها و مراسمات صورت می گیرد تا شما چشمانی زیبا و خوش حالت داشته باشید.

مراحل آموزش میکاپ و گریم اسپرت و فشن چشم :

برای آموزش میکاپ و گریم اسپرت و فشن چشم، ابتدا باید  چشم را تونر که همان پاک کننده چشم می باشد پاک کنید تا سایه بهتری بر روی پوست بنشیند، سپس طبق رنگ پوست کانسیلر مورد نظر خود را انتخاب کنید و در زیر پلک ها و بالای پلک ها بزنید. ابروهایتان باید دو درجه کم رنگ تر از سایه ای که بر روی چشم های خود می خواهید بزنید باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش جذاب و دیدنی آرایش چشم اسموکی2020

بیشتر سایه هایی که برای آموزش میکاپ و گریم اسپرت و فشن چشم مورد استفاده قرار می گیرد سایه های پودری فشن هستند که به عنوان پایه سایه مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از سایه ها برای طراحی بیس بیشترین کاربرد را دارند. همچنین یکی دیگر از سایه هایی که در آرایش چشمانی فشن بسیار تاثیر گذار می باشد سایه های پودری براق می باشد و موجب درخشش چشمان شما می شود. اکلیل هایی که درون این سایه ها به کار رفته است دارای براقیت فراوانی هستند و دانه های آن درشت تر از سایه پودری است.

یکی دیگر از لوازم آرایشی که برای آموزش میکاپ و گریم اسپرت و فشن چشم مورد استفاده قرار می گیرد، مژه های فشن و دنباله دار رنگی هستند. این مژه ها را باید برای سایه های فشن و جیغ استفاده نمود، مژه هایی که فشن هستند دنباله زیادی دارند.

نگین های رنگی که به شکل اشک و یا بیضی می باشند برای طراحی بالای چشم ها و روی گونه که دقیقا ی شود زیر چشم مورد استفاده قرار می گیرد، تا بدین طریق سایه ها حالتی فشن به خود بگیرند

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
نکات آموزشی گریم و میکاپ چشم 2020