بهترین آموزش گریم و میکاپ حرفه ای دخترانه در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن . آموزش آرایش دخترانه مجلسی، آموزش آرایش صورت برای مبتدیان و حرفه ای ها و تمام فنونی که به ان برای یک میکاپ و گریم حرفه ای نیاز دارید همراه با ارائه مدرک بین المللی …دوره ها به گونه ای ست که افراد میتوانند پس از پایان ، وارد بازار کار حرفه ای شوند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش میکاپ

انواع سبک‌های آرایش

امروزه آرایش و میکاپ خانوم‌ها مطمئنا یکی از مهم ترین بخش‌های زندگی زنان و دختران در سراسر دنیا می‌باشد. خیلی‌ها فکر می‌کنند آرایش ماسکی است بر صورت زنان و دختران که آن‌ها چهره و شخصیت واقعی خود را از دیگران پنهان کنند اما اینطور نیست. آرایش و میکاپ در واقع یک وسیله است که به دختران وزنان کمک می‌کند روحیات درونی‌شان را در صورت خود راحت تر نشان دهند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ مقدماتی تا پیشرفته با متد جدید

بله میکاپ و آرایش می‌تواند زیبایی‌های پنهان یک زن یا دختر را نمایان کند و اعتماد به نفس او را بالا ببرد، پس خیلی مهم است که این آریش چگونه و به چه سبک که متناسب با روحیات و چهره فرد باشد، صورت بگیرد. با گذراندن دوره‌ ی آرایشگری می‌توانید انواع سبک های آرایشی همچون نچرال، آرایش شب، آرایش و گریم تبلیغاتی، گریم عروس و … را یاد بگیرد و هم برای خودتان و هم برای رونق کسب و کارتان در این زمینه از آن استفاده کنید.

آموزش میکاپ

در گریم و میکاپ دخترانه چه نکاتی باید رعایت شود؟

در میکاپ دخترانه شما یاد می‌گیرید که چه نکاتی باید رعایت شوند. از جمله این نکات :

  • فاصله‌ی چشم تا ابرو
  • فاصله دو چشم نسبت به هم
  • فرم بینی
  • فرم صورت
  • فاصله‌ی بین لب بالا تا بینی
  • رنگ چشم
  • ترکیب رنگ‌های لوازم مصرفی در میکاپ و آرایش
  • رنگ پوست و … می‌باشند.

به علاوه‌ی نکاتی که معمولا رعایت نمی‌شوند اما بسیار مهم می‌باشند از جمله مسائل بهداشتی، حفظ سلامت پوست و مو و… . تمام این نکات به علاوه‌ی روش های میکاپ‌های متفاوت از سبک‌ها و فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف (عربی، خلیجی، شاین، اسموکی، شرقی، اروپایی) را می‌توانید به سهولت و راحتی بیاموزید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
نکات آموزشی گریم و میکاپ چشم 2020

قبل از شروع هر میکاپی بهتر است به پاکسازی پوستتان اهمیت دهید. از کم اب نبودن پوستتان اطمینان حاصل کنید و حتما از کرم ها و سرم های آب رسان استفاده کنید.اگر پوست خشکی دارید برای بهتر خوابیدن کرم پودر روی صورت قبل از ان از کرم مرطوب کننده استفاده کنید و همچنین برای کمتر کردن منافذ باز از پرایمر استفاده کنید. برای ثابت ماندن آرایش چشم نیز می توانید از پرایمر سایه استفاده کنید.

آموزش میکاپ حرفه‌ای

کلاس آموزش میکاپ با مدرک بین المللی

اگر برای آموزش گریم و میکاپ به صوت حرفه ای به دنبال آموزش آکادمیک در فضای آموزشگاهی هستید ، اگر مدرک بین المللی برای شما حائز اهمیت است و قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید ، برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در دپارتمان گریم و میکاپ در ارتباط باشید

موفق و پیروز باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش دخترانه