نکات آموزشی گریم و میکاپ چشم ۲۰۲۰ برای آن دسته از افراد که آرایش و میکاپ چشم را یک عمل شهودی می دانند که با نگاه کردن به فیلم آموزشی و یا از روی تصویر می توان فرا گرفت. ولی واقعیت خلاف این است. تکنیک های گریم چشم مواردی را می آموزد که جز با پیاده سازی و اجرا، آن ها را نخواهید آموخت.

میکاپ و گریم چشم

نکات میکاپ و گریم چشم

در سری آموزش های میکاپ و گریم چشم ۲۰۱۹ ترفند هایی عنوان می شود که می تواند چشمان شما را به بازی بگیرد. در واقع در این سری مدل ها، نمای واقعی تصویر با روش های پیاده سازی آن کاملا متفاوت است. از این رو برای علاقه مندان به میکاپ و آرایش چشم می تواند بسیار جذاب باشد. در ادامه چند راز برای ماندگاری آرایش چشم بر اساس تکنیک های گریم ۲۰۱۹ شرح داده می شود.

  • استفاده از کانسیلر مناسب در گریم چشم

در این مرحله از گریم چشم هدف شما باید پوشاندن تمام تیرگی های دور چشم و مخصوصا چین و چروک ها باشد. سعی کنید در آرایش خود از کانسیلری استفاده نمایید که چربی کمی داشته باشد که موجب حساسیت نگردد. بعضا آرایشگر ها عنوان می کنند که استفاده زیاد از کانسیلر از عمق صورت کم می کند، اما در واقع این یک اشتباه است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ و گریم اسپرت و فشن چشم

در تکنیک های گریم چشم ۲۰۱۹ بیان شده است که به صورت دورانی تمام نقاط تیره پوست را تا جایی که پوستی صاف و یک دست داشته باشیم، با انگشت به وسیله کانسیلر پوشش دهیم.

پوشاندن تیرگی ها با کانسیلر

  • برجسته نمودن چشم

در ادامه آموزش های گریم چشم عنوان می شود که چشم ها از عناصر برجسته صورت می باشند. سایه چشم می تواند تاثیر بسزایی در نشان دادن حالت صورت داشته باشد. برای صورت هایی که فاصله بین ابرو و چشم زیاد است می توان از سایه های تیره استفاده نمود و در غیر این صورت سایه های روشن پیشنهاد داده می شود.

البته توصیه می گردد اجازه دهید تا صورت نفس بکشد و از ماندن بسیار زیاد آرایش بر صورت خودداری نمایید.

سایه تیره برای برجسته نمودن چشم

  • سایه واقعی

نوع گریم چشم در ارتباط مستقیم با نوع شرایط مهمانی و محیط دارد. در حالت های دراماتیک برای جذاب نمودن چشم ها پیشنهاد می شود که از سه نوع ترکیب رنگ برای آرایش استفاده شود. در ابتدا بالای پلک ها با یک رنگ روشن پوشانده شود و هر چه به سمت ابرو نزدیک می شوید از رنگ های تیره تر استفاده شود. باید دقت نمایید که مرزی بین این سه نوع مرز رنگی وجود نداشته باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ خودآرایی و متعادل سازی چهره

 

  • بزرگتر نشان دادن اندازه چشم

در آموزش متدهای گریم چشم ۲۰۱۹ یک راز خلاقانه وجود دارد و آن هم این مورد است که اگر از روشن ترین سایه خود در بخش داخلی چشم استفاده نمایید، چشم شما را بزرگتر نمایش می دهد. با این نوع میکاپ صورت شما روشن تر از حالت عادی به نظر خواهد رسید. برای این سبک آرایش شما می توانید از انگشت خود برای پخش نمودن سایه استفاده کنید.

بزرگتر نشان دادن چشم با سایه روشن داخل چشم

  • خط چشم

در تکنیک های گریم چشم ۲۰۱۹ عنوان می شود که اگر برای یک نگاه روزانه قصد آرایش نمودن چشم های خود را دارید، از این مرحله عبور کنید. در غیر این صورت اگر که مایلید چشمانی دلفریب داشته باشید از یک مداد چشم مایع استفاده کنید. برای این میکاپ با استفاده از یک برس شیب دار مرطوب سایه تیره بالای پلک را پخش کنید. یک خط چشم بسیار نازک از گوشه داخلی به بیرون چشم بکشید. سعی نمایید ادامه خط چشم کوتاه و در ادامه حالت چشم باشد.

  • پیشانی خود را برجسته کنید
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جذاب شدن چشم ها با میکاپ چشم 2019

با توجه به تکنیک های گریم چشم از سایه چشم روشن خود برای استخوان ابرو استفاده کنید. بیشتر تمرکز خود را بر روی بیرون ابرو قرار دهید. پس از زدن سایه، چند بار با انگشت خود بر روی ابرو ضربه بزنید. این کار باعث متعادل شدن سایه و بلند تر نشان دادن پیشانی می شود.

  • در گریم چشم حتما ریمل بزنید

در انتها برای اتمام گریم چشم خود می بایست به مژه ها ریمل بزنید. برس ریمل را در قسمت پایین مژه ها قرار دهید و در حالی که آن را به سمت بالا می کشید، کمی جلو و عقب نمایید. هم اکنون شما بروز ترین میکاپ را برای چشمان خود انجام داده اید.