آموزش میکاپ کامل و جامع عروس در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.آموزش ها از پایه تا پیشرفته با ارائه مدرک بین المللی است.آرایش کامل صورت از جمله تکنیک های کانتورینگ ، زیر سازی آرایش، آرایش صورت ملایم و….آموزش داده می شود.دوره ها به صورتی ست که شما میتوانید هم به صورت هنر شخصی و هم به صورت کاملا حرفه ای آن را دنبال کنید.

آموزش میکاپ

در میکاپ عروس چه نکاتی اهمیت دارد؟

برای زیباتر و جذاب تر شدن میکاپ عروس در روز عروسی نکاتی وجود دارد که با آموزش میکاپ کامل، آنها را می آموزید، تعدادی از این نکات در ادامه ذکر می شود:

  1. هیدراته ماندن پوست: میکاپ عروس یک موضوع جادویی است اما لازم است پوست عروس تا آن روز بزرگ، هیدراته بماند.
  2. پوست عروس را آماده کنید: پیش از آرایش باید صورت عروس شسته شده و پیش از آرایش از یک مرطوب کننده ی سبک استفاده شود.
  3. پایه آرایش خود را پرایمر آغاز کنید: بین زمان شروع به کار آرایش و زمان خداحافظی با میهمانان ، اتفاقات زیادی رخ خواهد داد.
  4. آرایش عروس را در نور طبیعی انجام دهید: در آموزش میکاپ کامل می آموزید که میکاپ کردن در محیط مناسب با نور طبیعی بسیار مهم است.
  5. ریمل ضد آب انتخاب کنید: عروسی ها رویدادهایی عاطفی هستند و بهتر است در میکاپ عروس از ریمل ضد آب استفاده شود.
  6. بازی با رنگ: در آموزش میکاپ کامل می آموزید که چگونه از یک پالت رنگی استفاده کنید. بهتر است از رنگ های ملایم در میکاپ استفاده کنید.
  7. مطابقت آرایش با مدل مو و لباس: در آموزش میکاپ کامل باید نحوه ی هماهنگی میکاپ عروس با آرایش مو و لباس آموزش داده شود، از آنجا که احتمالا لباس عروس سفید خواهد بود، برای جبران کمبود رنگ آن به مقداری رنگ احتیاج دارید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه میکاپ و شنیون با مدرک بین المللی

آموزش میکاپ کامل

زیرسازی در میکاپ

انجام زیرسازی در میکاپ، برای دستیابی به یک آرایش جذاب بسیار مهم می باشد، تاثیر مهم این موضوع در میکاپ عروس بیشتر قابل مشاهده است.

در آموزش میکاپ کامل می آموزید که برای زیرسازی میکاپ می بایست ۲۴ ساعت پیش از انجام میکاپ به پاکسازی صورت بپردازیم. پوست ها برای انجام زیرسازی، به دو دسته ی پوست نرمال و پوست بیمار تقسیم می شوند.

  • پوست نرمال: با توجه به نوع پوست (خشک یا چرب) در ابتدا صورت را با یک کرم مرطوب کننده می پوشانیم، پس از آن از یک لایه کرم پودر استفاده کرده و توسط پن استیک و ابر، لکه های پوست را می پوشانیم. پس از  دو دقیقه می توانیم از کرم پودر مورد نظر خود در میکاپ استفاده کنیم.
  •  پوست بیمار: در آموزش میکاپ نحوه ی زیرسازی پوست بیمار به طور کامل آموزش داده می شود، در این روش کرم پودر مورد استفاده ی این پوست متفاوت است و استفاده از لوازم گریم بهتر است، پس از کرم مرطوب کننده با استفاده از ابر یا قلم از کرم پودر درماکالر مناسب این نوع پوست استفاده می کنیم تا لک های موجود بر روی پوست را بپوشانیم، در مرحله ی بعد از یک کرم پودر با رنگ مورد نظر استفاده می کنیم.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های آموزش میکاپ و آرایش عروس حرفه ای

آموزش میکاپ عروس

کلاس آموزش میکاپ

لطفا برای اشنایی بیشتر با سرفصل های رشته ی میکاپ و ثبت نام، از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با انجمن گریم و میکاپ در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.