آموزش نکات ظریف در طراحی لباس کودک

طراحی لباس کودک

آموزش نکات ظریف در طراحی لباس کودک ، در دنیای طراحی لباس قطعا شادی بخش ترین، پر ایده ترین و جذاب ترین بخش است. آموزش نکات ظریف در طراحی لباس بسیار شیرین خواهد بود. در این محتوا از طراحی های جذاب و منحصر به فرد برای کودکان خواهیم گفت.

طراحی لباس کودک

آموزش نکات ظریف در طراحی لباس کودک

آموزش نکات ظریف در طراحی لباس کودک، بسیار شیرین و خواستنی خواهد بود؛ وارد شدن به دنیای لطیف، پاک و بی آلایش کودکان با طراحی لباس کودک، روحتان را سرشار از سرزندگی خواهد نمود. طراحی لباس کودک، کاری حساس است؛ باید پارچه ها را به خوبی بشناسید و با دقت بررسی کنید تا لطیف ترین و با کیفیت ترین پارچه ها را گزینش کنید و ساده ترین راحت ترین مدل ها را در دوخت انتخاب نمایید. لباس های پنبه ای، نرم و راحتی که خوب براق و لکه برداری می شوند، برای کودکان مناسب هستند… طراحان لباس کودک در شادی بخش ترین قسمت طراحی لباس، فعالند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش جذاب طراحی لباس زنانه

طراحی لباس کودک

نکاتی برای طراحی لباس کودک

  • لباس راحت و تا حد امکان با کمترین دکور را طراحی نمایید که یقه هایِ تنگ و تزئیناتِ زیاد و سفت برای کودک مزاحمت یا خطر ایجاد نکند مثل بندهای بلند آویزان که ممکن است دور پاهایش بپیچد یا تزئینات از نوعِ عروسکهای نرم و پنبه ای کوچک باشد که محکم به لباس دوخته شوند…
  • برای طراحی لباس کودک، ایده هایی را به دوخت در آورید که در آنها قابلیتِ آسان پوشاندن و راحت در آوردن لباس را در نظر گرفته باشید و این نکته را در یقه، آستین و رعایت کنید.
  • رنگ های شاد، زیبا و پرشور را در لباس ها به کار ببرید تا دنیای جذاب کودکان را رنگی تر کنید. صورتی های جذاب، آبی و نقره ی یخی، هلویی و بنفش، از گزینه های جذاب برای انتخاب رنگ ها هستند.
  • کودکان دختر در انتخاب لباسهایشان، دوست دارند شبیه شاهزاده ها یا شخصیت های کارتونی دخترانه شوند و کودکانِ پسر، شخصیت های قوی کارتون ها را می پسندند، شخصیت های کارتونی کودکان را بشناسید و با ایده گرفتن از آنها، طراحی لباس کودک را انجام دهید.
  • برای طراحی لباس کودک، به شدت دقت نمایید که کودکان در لباسها مانند کودکان به نظر برسند، نه آدم بزرگ ها!!!
  • با طرح های خلاقانه، رگه هایی از طبیعت مانند فصل ها، میوه ها، حیوانات و خوراکی ها را جوری در لباسها وارد نمایید که یادآور جنب و جوش و شور شادی دنیای کودکان باشد و در عین حال در بدن راحت و رها بایستند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ایرادات اندامی در طراحی لباس