آموزش هیجان انگیز عکاسی مدلینگ در خیابان

بسیاری از افراد و عکاسان می توانند با استفاده از خیابان ها و ویژگی های موجود در یک محیط باز، تصاویر خلاقانه ای از مدل ها ایجاد کنند. در آموزش هیجان انگیزعکاس مدلینگ در خیابان نکات بسیاری حائز اهمیت است که هر عکاس حرفه ای باید به آنها توجه نماید و از آنها در عکاسی های خود بهره مند شود. تصاویر خیابانی باید در عین داشتن زیبایی، ویژگی های محیطی را نیز تا حدود زیادی مشخص نماید و از آنها برای ایجاد جلوه های بصری بسیار زیبا در عکس استفاده نماید.

سادگی مهمترین رکن عکاسی مدلینگ در خیابان

چیزی که در تصاویر خیابانی و پرتره های مدلینگ را خراب میکند، شلوغی پس زمینه های خیابانی می باشد. بسیاری از عکاسان دوست دارند که بیشتر یک محیط پس زمینه خلوت را در اختیار داشته باشند، تا سوژه اصلی در آن گم نشود و افراد بتوانند با دیدن تصاویر به راحتی سوژه را تشخیص دهند و به آن توجه نمایند.آموزش هیجان انگیزعکاس مدلینگ در خیابان در خیابان می توان از بهترین ویژگی ها برای ایجاد تصاویر خلاقانه استفاده نمود. این نکات می تواند بسیار حائز باشد و باعث ایجاد تصاویر بسیار خلاقانه در محیط خیابان شود. بسیاری از عکاسان حرفه ای می توانند با استفاده از این نکات از مدل ها تصاویر جاودانی را ثبت نمایند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش بهترین ژست های عکاسی مدلینگ

یک پس زمینه زیبای خیابانی پیدا کنید

در بسیاری از اوقات برای یک عکاسی هنری بسیار زیبا از مدل ها باید به دنبال پس زمینه های بسیار جذاب و متناسب با لباس های مدل بگردید. استفاده از یک پس زمینه همرنگ با سوژه و یا مخالف می تواند به درک سوژه کمک بسیاری نماید و باعث جلب توجه بیشتر به مخاطبان شود.

 

از نور مناسب برای عکاسی استفاده نمایید

بسیاری از عکاسان سوژه های زیبایی را پیدا می کنند که از آن طریق می توانند بهترین تصاویر را خلق کنند. اما این محیط ها دارای نور کمتری نسبت به بخش های دیگر می باشند، برای حل مشکل عکاسان می توانند از طریق تنظیمات موجود در دوربین خود نور محیط را تاحدود بسیار زیادی تغییر دهد. این موضوع یکی از جذاب ترین بخش در آموزش هیجان انگیزعکاس مدلینگ در خیابان می باشد.

انتخاب لنز مناسب

اگر علاقه مند به عکاسی مدلینگ در خیابان هستید، حتما باید لنزهای مناسبی را برای کار خود استفاده کنید. در آموزش هیجان انگیزعکاس مدلینگ در خیابان مهم ترین راه حل ایجاد تصاویر به یاد ماندنی، استفاده از لنزهای مختلف می باشد که می توانند به سرعت بر روی سوژه ها فوکوس کنند و یا می توانند حالت های نور محیط را تا حدود بسیاری تغییر دهند. با استفاده از لنزهایی که توانایی زوم کردن را دارند می توان تصاویر بسیار خلاقانه ای از یک بخش از سوژه را به راحتی و به صورت کاملا خلاقانه تصویر برداری نمود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ژست های عکاسی مدلینگ