آموزش چند ترفند برای طراحی لباس شب جذاب

آموزش چند ترفند برای طراحی لباس شب جذاب

آموزش چند ترفند برای طراحی لباس شب جذاب که طراحان با الهام گرفتن از المان های مختلف خالق آثار جاودانه ای شوند که تا مدت ها منحصر به فرد خودشان باشد.در طراحی لباس شب طراحان لباس باید بیشترین تمرکز و ظرافت را بکار گیرند تا برای هر فرد متناسب با ویژگی های ظاهری و سلیقه او بهترین گزینه در دوخت و طراحی لباس شب را بکار ببرند.

آموزش چند ترفند برای طراحی لباس شب جذاب

لباس شب به چه مدل لباسی گفته می شود؟

لباس شب یا مجلسی همانطور که مشخص است به لباسی گفته می شود که اغلب درمهمانی ها و مراسمات خاص مورد استفاده قرار می گیرد و با مد روز ارتباط مستقیمی دارد . لباس شب از آن دسته از لباس هایی است که همه زنان توجه ویژه ای به آن دارند و درواقع یکی از عواملی است که درمهمانی ها باعث حس رضایت ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش جذابیت و مسائلی ازاین دست می گردد ، لذا همواره باید طراحان لباس بیشترین تمرکز و ظرافت را بکار گیرند تا برای هر فرد متناسب با ویژگی های ظاهری و سلیقه او بهترین گزینه در دوخت و طراحی لباس شب را بکار ببرند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
روش های خلاقیت در طراحی لباس

یکی از مواردی که در طراحی لباس شب حائز اهمیت است انتخاب رنگ مناسب می باشد . برای طراحی لباس شب شناخت انواع رنگ ها و هم خوانی آن ها باهم قبل از هرکاری امری لازم و ضروری می باشد. رنگ ها معمولا در دو دسته رنگ گرم وسرد قرار می گیرند و برای طراحی لباس شب درفصول مختلف باید به آن توجه کرد.گفتنیست بهتر است در فصول سرد رنگ های گرم و بالعکس در فصول گرم رنگ های سرد رابکار برد . در طراحی لباس شب می توان با الهام گرفتن از بسیاری از اشیا و المان های مختلف یک لباس شب فوق العاده وجدید را تولید کرد.

آموزش چند ترفند برای طراحی لباس شب جذاب

ایده های زیبا برای طراحی لباس شب :

• یکی از روش هایی که می توان از طریق آن لباس شب جذاب و منحصر به فردی را طراحی کرد، ایده گرفتن از نشانه ها والمان های معماری که در همه جا شناخته شده می باشند است. اگر در این کار به درستی اقدام شود بدون شک طرفداران زیادی پیدا می کنند وبعنوان شناسنامه و برند کاریتان باعث پیشرفت نجومی شما می شوند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش کاربرد سبک شناسی در طراحی لباس

• طراحی لباس شب هایی که در بالا تنه شنل هایی ازپارچه خود لباس یا حریر و گیپوردارند.

• یکی دیگر از طرح های جالب استفاده از پارچه‌های ریش ریش از جنس لباس یا متریال های دیگر در آستین ها یا کل لباس های مجلسی‌ست.

• برای طراحی لباس شب همچنین می توان از طبیعت الهام گرفت و خالق لباس های زیبایی شد که انسان را به وجد می آورد.

طراحان عزیز لباس باید اخبار دنیای مد را پیوسته دنبال کنند و از تغییرات این بازار بزرگ آگاه باشند. از دیگر نکاتی که برای موفقیت در این حرفه ضروری است علاقمند بودن به هنر است . برای طراحی لباس شب ، طراح باید دارای مهارت های ارتباطی خوبی باشد و بتواند ایده های ذهنی نو و جدیدخود را به خوبی بیان کند تا ازاین طریق بتواند طرفداران خاص خود را پیداکند.

آموزش چند ترفند برای طراحی لباس شب جذاب