آموزش کوچک کردن بینی با گریم و آرایش با کانتورکردن

 آموزش کوچک کردن بینی با گریم و آرایش :

یکی از مهمترین و تاثرگذارترین اعضای صورت بینی می باشد و بسیاری از خانم ها به دنبال آموزش کوچک کردن بینی با گریم و آرایش هستند تا نارضایتی خود از بینی کوچک و یا بزرگ خود را رفع نمایند. با آموزش کوچک کردن بینی با گریم و آرایش می توانید با بسیاری از ترفندهای کوچک کردن بینی آشنا شوید و بر روی بینی خود انجام دهید تا تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده کنید.

مراحل آموزش کوچک کردن بینی با گریم و آرایش :

برای شروع آموزش کوچک کردن بینی با گریم و آرایش باید از پالت کانتور رنگی که یک درجه از رنگ طبیعی پوست تیره تر است استفاده کنید تا تفاوت زیادی با پوست شما نداشته باشد. بعد از آن که کانتور خود را انتخاب کردید ا فرچه از زیر ابروهای خود تا سمت سوراخ بینی خود خطی مستقیم بکشید. باید دقت کنید که این خط هر چه قدر به نوک بینی شما نزدیک تر شود بینی شما کوچکتر و خوش فرمتر خواهد شد. دقیقا همین روش را که با یک طرف بینی انجام دادید در طرف دیگر بینی هام انجام دهید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش مراحل گریم و آرایش بینی

همچنین یکی دیگر از روش های آموزش کوچک کردن بینی با گریم و آرایش این است که، باید برای اینکه طول بینی کوچکتری داشته باشید مقداری از سایه تیره ای در پالت سایه خود داری در زیر نوک بینی خود بکشید. بعد از آن برای اینکه آرایش شما بسیار طبیعی جلوه کند به وسیله قلم مویی که دارید خطوطی را که کشیده اید محو کنید و آن خطوط را در زیر ابروهایتان با سایه چشمی که ر روی چشمان خود دارید ترکیب نمایید.

بعد از آن خطوطی را که در دو طرف بینی کشیده اید، به وسیله قلم مو با حرماتی ریز و کوتاه به طور کامل محو کنید تا ترکیب زشتی را در صورت شما ایجاد نکند.

در مرحله بعدی آموزش کوچک کردن بینی با گریم و آرایش باید از کانسیلر استفاده کنید، به وسیله کانسیلر خطی از بالا تا نوک بینی خود بکشید و همچنین مقداری از همان کانسیلر را به پایین پیشانی خود بزنید. بعد از آن با پد مخصوصی که دارید و آن را کمی مرطوب کرده اید کانسیلر را با ضربه هایی آرام بر روی پیشانی و بینی خود پخش کنید تا به صورت کامل محو شود. باید دقت داشته باشید که، برای آموزش کوچک کردن بینی با گریم و آرایش حتما نقاطی را که می خواهید کوچکتر شود را  از سایه تیره استفاده کنید

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ساده آرایش و میکاپ بینی قوزدار