بهترین کلاس گریم و میکاپ با استاندارد بین المللی ۲۰۲۰ در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن … آموزش گریم و میکاپ به صورت آکادمیک و در فضای آموزشگاهی مجموعه صنعت و معدن ، با حضور اساتید مجرب و حرفه ای و دانشگاهی …برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی برگزاری کلاس ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

دوره میکاپ حرفه ای

 

۱۰ نکته مهم در آموزش گریم و میکاپ حرفه ای

  • در گریم و میکاپ  شما ابتدا باید بدانید سایه چشم خود را چه زمانی باید استفاده کنید؟این سوال ها قبلا توسط آرایشگران حرفه ای پاسخ داده شده اند.
  • شما باید نوع پوست فرد را بررسی کرده اگر پوست او چرب بود باید ابتدا چربی پوست را بگیرید و بعد شروع به آرایش کردن صورت کنید. صورت را پاکسازی کنید و بعد از آن که پوست را مرطوب کردید شروع به کرم زدن کنید.
  • اگر پوست فرد خشک باشد کرم بر روی پوست خوب نمی نشیند بنابراین شما باید از مرطوب کننده های قوی و یا بخور استفاده کنید تا بتوانید پوست را نرم کرده و سپس بر روی آن کرم های آرایشی بزنید.
  • اگر پوستتان مختلط باشد قطعا مربوط به دهیتراته بودن ( کم اب بودن)  پوستتان است .سعی کنید به صورت مداوم اب بنوشید و روزی دو مرتبه از کرم های آب رسان استفاده کنید.
  • برای بهتر سایه زدن و ثابت ماندن سایه روی چشم حتما زیر سایه از پرایمر سایه استفاده کنید یا از کانسیلر استفاده کنید و روی ان پودر فیکس زده تا سایه پشت چشم جمع نشود.
  • سعی کنید فرم ابروهای خود را حفظ کرده و زیادی پهن یا زیادی نازک نکشید.قسمت جلوی ابروها باید از قسمت انتهایی ان روشن تر باشد.
  • برای آرایش لب ها سعی کنید ان را زیادی از حد بزرگ نکنید. و مدل ان را حفط کنید.
  • قسمت های کانتور و هایلایت را در جای مناسب فرم صورت خود بزنید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش تخصصی میکاپ 2019 در تهران

 

  • اگر پوست معمولی باشد که با ماسک صورت پوست را تقویت کرده و به شکل روال معمولی پوست را آرایش کنید. مطمئنا قالب صورت فرد نیز در اینکه شما چگونه آرایش را انجام دهید موثر است. بنابراین به این موضوع نیز توجه داشته باشید زیرا هایلایت ها و سایه روشن هایی که یاد می گیرید در این نقطه به درد شما می خورد و شما می توانید با آنها یک فرم صورت زیبا را ایجاد کنید.
  • در گریم و آرایش کردن رنگ ها بسیار اهمیت دارد شما باید در این مرحله رنگ رژگونه و سایه چشم را با رنگی که برای کرم استفاده می شود را با هم هماهنگ کنید.

گریم و آرایش بخصوص برای عروسان بسیار مهم است. شما می توانید با یاد گرفتن آرایش و گریم کردن به این شغل روی آورید. بسیاری از افراد زیبا بودن را یک امر مهم می دانند و برای زیبایی تلاش زیادی می کنند و افرادی به نام آرایشگر هستند که تمایل دارند افراد دیگر را زیباتر کنند. خلاقیت و نوآوری در گریم و آرایش کردن نیز بسیار مهم است و کسانی که از سلیقه خوبی برخوردارند قطعا حرفه ای تر خواهند بود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های تخصصی میکاپ با مدارک معتبر

برای حرفه ای شدن در این رشته نیازمندید که از پایه آموزش ببینید و تمرین زیادی داشته باشید.

دوره میکاپ

ثبت نام در کلاس های گریم و میکاپ

اگر برای یادگیری حرفه ی گریم و میکاپ نیاز به محیط آموزشگاهی و آموزش به صورت آکادمیک را دارید و مدرک بین المللی معتبر ، برای شما حائز اهمیت است ، از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان گریم و میکاپ در ارتباط باشید.