اصولی ترین آموزش گریم و میکاپ با استاندارد بین المللی۲۰۲۰ در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…آموزش گام به گام گریم عروس ،آموزش گریم حرفه ای صورت ،آموزش گام به گام کانتورینگ و … ویژه ورود به بازار کار ، از مقدماتی تا پیشرفته و با ارائه مدرک بین المللی.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش گریم

اصول اولیه گریم و میکاپ

برای این که یک میکاپ آرتیست یا گریمور حرفه ای بشوید باید دوره های آموزش گام به گام گریم را بگذرانید و مهارت های مورد نیاز برای وارد شدن به این حوزه را بیاموزید. آموزش گریم با تکنیک های سایه روشن سر و کار دارد؛ به این ترتیب که گریمور با ایجاد کردن سایه روشن های متعدد روی صورت فرد مورد نظر می تواند نوعی از خطای دید را برای بینندگان ایجاد کند و به این ترتیب است که صورت افراد زیباتر و جذاب تر می شود و ایرادها و نقص های آن به چشم نخواهد آمد. در گریم دو اصل مهم وجود دارد:

  1. کانتور که به آن تیره کردن هم می گویند.
  2. هایلایت که به آن روشن کردن می گویند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ مقدماتی تا پیشرفته با متد جدید

کانتور با تیره کردن عیب ها و نقص های صورت را می پوشاند و هایلایت با برجسته کردن زیبایی های صورت و پررنگ کردن آن سر و کار دارد.

۵ نکته در میکاپ کردن صورت

  1. قبل از میکاپ حتما از اب رسان ها استفاده کنید و می توانید برای بستن منافذ از پرایمر استفاده کنید.
  2. اگر پوست خشکی دارید از مرطوب کننده زیر میکاپ استفاده کنید.
  3. اگر پوست چربی دارید ، می توانید از پرایمرهای مخصوص (oil free) استفاده کنید.
  4. برای ثابت ماندن سایه چشم می توانید از پرایمر سایه استفاده کنید یا اگر در دسترس نبود از کانسیلر استفاده کنید و در مرحله بعد روی ان پودر فیکس بزنید و بعد سایه را روی ان بزنید.
  5. سعی کنید برای پخش کرم پودر از دست خود استفاده نکنید و حتما از بیوتی بلندر (اسفنج مخصوص ) یا براش مخصوص استفاده کنید.

 

آموزش گام به گام گریم

تفاوت گریمور با میکاپ آرتیست

تفاوت اصلی مورد بحث در آموزش گریم و آرایشی که میکاپ آرتیست ها انجام می دهند تفاوت در ماهیت کار این دو نفر است. همان طور که در مبحث آموزش گریم اشاره شد، کار گریمور زیبا ساختن صورت با استفاده از سایه روشن هاست. ولی یک میکاپ آرتیست موفق کسی است که علاوه بر دانستن این نکات در پیرایش چهره و گذراندن دوره ، کار با انواع مواد آرایشی را آموخته است و می تواند با توجه به ویژگی های صورت هر فرد آرایش مناسبی برای صورت و چهرۀ او طراحی و اجرا کند. هر چه قدر که میکاپ آرتیست بتواند آرایش طبیعی تری روی صورت مشتری پیاده کند و رنگ های هماهنگ با یکدیگر را انتخاب کرده باشد، کار او به همان نسبت حرفه ای تر و با ارزش تر خواهد بود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه میکاپ تخصصی عروس در تهران

آموزش میکاپ

ثبت نام در کلاس گریم و میکاپ

اگر میخواهید میکاپ آتیست حرفه ای شوید …اگر به مدرک بین المللی برای مهاجرت نیاز دارید… اگر میخواهید کسب و کار خود را در رشته آرایشگری پیشرفته تر ادامه دهید..

میتوانید قبل از اغاز این حرفه از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان گریم ،میکاپ و آرایشگری در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.