جامع ترین کلاس آموزش گریم و میکاپ با استاندارد بین المللی …اموزش از مبتدی تا پیشرفته در این مرکز.اساتید این رشته از برجسته ترین اساتید رشته گریم، میکاپ و ارایشگری در تهران هستند.اموزش ها به گونه ای است که افراد برای ورود به بازار کار اماده می شوند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش گریم و میکاپ  از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش گریم

بهترین برند های لوازم آرایشی در ایران چیست؟

آموزش گریم میکاپ برای ورود به بازار کار و استفاده از لوازم آرایشی در ایران،بسیار رایج است،به گونه ای که بسیاری از مردمان ایران،برای زیبایی پوست و چهره شان،از لوازم آرایشی هایی با برند های مختلف استفاده میکنند.

یک برند، به گونه ای معتبر است که از لوازم آرایشی آن برند هم برای میکاپ و آرایش استفاده شود و هم برای آموزش گریم میکاپ در مکان های مختلف به کار گرفته شود. اما باید بدانید که از چه برندهایی برای آرایش  باید استفاده کنید ،زیرا برخی از برند های لوازم آرایشی که در بازار وجود دارند،پس از مدتی استفاده،باعث خرابی پوست میشوند و یا عوارض های سخت و وخیمی را به دنبال خواهند داشت.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره میکاپ و آرایشگری حرفه ای در تهران

از این رو بهتراست که شما از برند های لوازم آرایشی استفاده کنید که دارای نام و آوازه خوشی در ایران و سایر نقاط جهان است،در ادامه به شما بهترین برند های لوازم آرایشی در ایران را معرفی میکنیم.

دقت کنید که ترتیب نام به معنی برتری نیست و این برندها بسیار معروف و کارآمد هستند.

 • Clarins
 • Yves Saint Laurent
 • Bobbi Brown
 • MAC
 • Clinique
 • Revlon
 • Burberry
 • Sephora
 • Dior
 • CHANEL

تمامی برندهای لوازم آرایشی معرفی شده،در ایران دارای جایگاه ویژه ای هستند و مصرف بالایی دارند.البته سعی کنید که جنس های کپی و تقلبی را تهیه نکنید،چون ممکن است به پوستتان آسیب جدی بزند.

آموزش میکاپ

نحوه تشخیص لوازم آرایشی اصلی از تقلبی چگونه است؟

متاسفانه سودجویانی در بازار وجود دارند و برند های لوازم آرایشی تقلبی را به جای لوازم آرایشی اصلی به فروش می رسانند.از این جهت،تصمیم گرفتیم برای شما چندین راه کار را در رابطه با تشخیص لوازم آرایشی اصلی از تقلبی را برای آرایش/گریم و یا دیدن دوره های آموزش گریم در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

 • قبل از خرید،حتما محصول آرایشی را تست کنید!
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های آموزش گریم و میکاپ صورت

برای گذراندن دوره آموزش میکاپ،از تست کردن محصولات آرایشی به هنگام خرید،دریغ نکنید!.

به این مسئله دقت کنید که لوازم آرایشی با کیفیت برای سایه چشم،نباید در طول روز لکه دار شود،رژ لب باید رنگ ش یک نواخت باشد،لوازم آرایشی با کیفیت برای ریمل هرگز سقوط و یا جدا نمیشوند.

 • اسفنج ها و برس ها را چک کنید

متاسفانه تشخیص بسته بندی های فیک و اصل با توجه به بازار فعلی در ایران،بسیار کار سختی شده است مخصوصا اگر کسی به تازگی به دوره آموزش گریم میکاپ میرود و زیاد از بسته بندی لوازم آرایشی سر در نمی آورد ممکن است برایش کار سختی باشد اما شما میتوانید با استفاده از چک کردن برس ها و اسفنج ها چک کنید که آیا لوازم آرایشی که تهیه کردید اصل است یا خیر.

 • به ثبات و بوی لوازم آرایشی دقت کنید

دقت کنید که محصولات آرایشی نباید دارای بوی تند داشته باشند و یا هرگونه مواد غریب و ناشناخته ای،آغشته لوازم آرایشی باشد.اگر قصد گذراند آموزش میکاپ دارید،سعی کنید جنس های اصل و با کیفیت تهیه کنید تا به خوبی روند کار را طی کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام در آموزشگاه گریم و میکاپ حرفه ای ویژه ورود به بازار کار

معمولا لوازم آرایشی دارای بوی ملایم هستند،بنابراین اگر دیدید که یک محصول آرایشی دارای بوی تند و زننده است،ممکن است آن محصول،اصل نباشد و پس از گذراندن دوره میکاپ پوست تان دچار مشکل و یا حساسیت شود..

آموزش گریم

ثبت نام در کلاس آموزش گریم و میکاپ با استاندارد بین المللی

اگر به دنبال کلاس معتبر برای آموزش گریم و میکاپ هستید و قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید ، ،برای اشنایی بیشتر با سرفصل ها از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.