آموزش گریم و آرایش با لباس سبز

آموزش گریم و آرایش

در صورتی که انتخاب شما برای رنگ لباس مجلسی تان رنگ سبز است با ما در این مقاله همراه شوید تا نکاتی را در زمینه گریم و آرایش با لباس سبز به شما بگوییم زیرا در صورتی که به درستی آرایش نکنید و لباس و آرایشتان با هم هماهنگ نباشد زیبایی لباس تان دیده نخواهد شد.

برای زیباتر شدن چهره و استایل تان نباید هیچ گاه از اهمیت آرایش بی اطلاع بمانید و باید متوجه این موضوع باشید که آرایشتان تاثیر کمتری نسبت به لباس تان نخواهد داشت بلکه این تاثیر بیشتر نیز خواهد بود. برای اینکار می توانید آموزش گریم و آرایش با لباس سبز را ببینید. همانطور که میدانید رنگ سبز در طیف وسیعی وجود دارد که بسته به روشنی و تیرگی آن مدلهای آرایشی نیز متغیر است.

آموزش گریم و آرایش

آموزش گریم و آرایش با لباس سبز تیره

  • کرم پودر: در نتیجه باید صورت تان را یک درجه روشن تر از رنگ پوست خود کنید.
  • سایه چشم: می توانید از سایه چشم به رنگ سبز روشن استفاده کنید و اطراف چشمتان را مداد به رنگ سبز پر رنگ لحاظ کنید.
  • رژ لب: از رنگ قهوه ای روشن یا نارنجی برای آرایش لب ها استفاده کنید.
  • رژ گونه: با انتخاب رژگونه ای به رنگ آجری گونه های خود را گریم کنید.

آموزش گریم و آرایش با لباس سبز روشن

آموزش گریم و آرایش با لباس سبز روشن

  • کرم پودر: در این حالت رنگ کرم پودر تان را متناسب با پوست صورت تان انتخاب کنید.
  • رژ لب: رنگ قهوه ای بهترین رنگ برای آرایش لب هاست.
  • رژگونه: رژگونه به رنگ آجری تیره میتواند بهترین میکاپ برای گونه هایتان باشد.
  • سایه چشم: در این حالت سایه به رنگ سبز پر رنگ تاثیر بهتری دارد.

این درست نیست که آرایش و لباستان با هم هماهنگی نداشته باشد و بهتر است همواره از یک رنگ در ظاهر خود استفاده کنید و این یک نکته ی کلیدی در آموزش گریم و آرایش با لباس سبز  است. برای مثال در صورتی که لباس قرمز بر تن دارد بهترین رنگ رژ لب همان رنگ قرمز است. البته این به این منظور نیست که در صورتی که لباستان سبز است از رنگ رژلب سبز استفاده کنید بلکه منظور این است که اگر نیاز به استفاده از رنگ ها در آرایش صورتتان است آن رنگ با رنگ لباس تان هماهنگ باشد در صورتی که لباس سبز باشد بهتر است سایه ای به این رنگ در آرایش صورتتان ایجاد شود این موضوع را حتی می توانید در استایل و ظاهر ستاره های هالیوودی نیز ببینید. همواره این موضوع را در نظر بگیرید که در آموزش گریم و آرایش با لباس سبز ،ا ستفاده از رنگ های زیاد و ناهماهنگ با لباس میتواند از زیبایی ظاهر شما بکاهد و زیبایی همواره در سادگی است.