آموزش گریم و آرایش با لباس سبز

آرایش با لباس سبز

آموزش گریم و آرایش با لباس سبز در صورتی که انتخاب شما برای رنگ لباس مجلسی تان رنگ سبز است با ما در این مقاله همراه شوید تا نکاتی را به شما بگوییم زیرا در صورتی که به درستی آرایش نکنید و لباس و آرایشتان با هم هماهنگ نباشد زیبایی لباس تان دیده نخواهد شد.

آرایش با لباس سبز

آموزش ساده گریم و آرایش با لباس سبز تیره

  • کرم پودر: باید رنگ کرم پودر صورتتان را یک درجه روشن تر از پوستتان انتخاب  کنید.
  • سایه چشم: می توانید از سایه چشم به رنگ سبز روشن استفاده کنید و اطراف چشمتان را مداد به رنگ سبز پر رنگ لحاظ کنید.
  • رژ لب: از رنگ قهوه ای روشن یا نارنجی برای آرایش لب ها استفاده کنید.چون رنگ سبز و قرمز مکمل هستن رنگ رژ قرمز نیز بسیار جذاب است.
  • رژ گونه: با انتخاب رژگونه ای به رنگ آجری گونه های خود را گریم کنید.و بیشتر سعی کنید از رنگ گوشتی برای برانزر و رژ گونه استفاده کنید.

آرایش با لباس سبز

آموزش ساده گریم و آرایش با لباس سبز روشن

  • کرم پودر: در این حالت رنگ کرم پودر تان را متناسب با پوست صورت تان انتخاب کنید.
  • رژ لب: رنگ قهوه ای بهترین رنگ برای آرایش لب هاست.
  • رژگونه: رژگونه به رنگ آجری تیره میتواند بهترین میکاپ برای گونه هایتان باشد.
  • سایه چشم: در این حالت سایه به رنگ سبز پر رنگ تاثیر بهتری دارد.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش بی نظیر گریم و آرایش با لباس طوسی

بهتر است همواره از یک رنگ در ظاهر خود استفاده کنید و این یک نکته ی کلیدی در آموزش گریم است. برای مثال در صورتی که لباس قرمز بر تن دارد بهترین رنگ رژ لب همان رنگ قرمز است. البته این به این منظور نیست که در صورتی که لباستان سبز است از رنگ رژلب سبز استفاده کنید بلکه منظور این است که اگر نیاز به استفاده از رنگ ها در آرایش صورتتان است آن رنگ با رنگ لباس تان هماهنگ باشد این موضوع را حتی می توانید در استایل و ظاهر ستاره های هالیوودی نیز ببینید. همواره این موضوع را در نظر بگیرید که در گریم و آرایش با لباس سبز ،ا ستفاده از رنگ های زیاد و ناهماهنگ با لباس میتواند از زیبایی ظاهر شما بکاهد و زیبایی همواره در سادگی است.

برای زیباتر شدن چهره و استایل تان نباید هیچ گاه از اهمیت آرایش بی اطلاع بمانید و باید متوجه این موضوع باشید که آرایشتان تاثیر کمتری نسبت به لباس تان نخواهد داشت بلکه این تاثیر بیشتر نیز خواهد بود. برای اینکار می توانید آموزش گریم و آرایش با لباس سبز را ببینید. همانطور که میدانید رنگ سبز در طیف وسیعی وجود دارد که بسته به روشنی و تیرگی آن مدلهای آرایشی نیز متغیر است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش جذاب ترین مدل میکاپ با موی مشکی

گریم با لباس سبز

بهترین رنگ موی مناسب لباس سبز

برای اینکه تشخیص دهید چه رنگ مویی با لباس سبز ست می شود. ابتدا باید بر اساس رنگ پوستتان رنگ مویتان را انتخاب کنید. به  عنوان مثال با رنگ پوست برنزه و سبزه ،رنگ های بلوند و هم خانواده آن مثل هیلایتهای روشن و نسکافه ای بسیار مناسب هستند. با پوست های روشن گندمی نیز رنگهای نسکافه ای و روشن زیبا میشود.

کسانی که پوست روشن دارند موهای تیره تر جلوه ی زیباتری دارد.اما  در کل با پوست روشن همه رنگ مویی زیبا میشود. اما کسانی که میخواهند موهایشان را با لباسشان ست کنند اگر رنگ سبز لباسشان روشن تر است بهتر است رنگ موهایشان هایلایتی از تیرگی و روشنی داشته باشد. همانطور که در بالا گفته شد رنگ قرمز مکمل رنگ سبز است پس رنگ موی شرابی و انواع رنگ موهایی که در ان قرمزی وجود دارد با لباس سبز بسیار زیبا میشود. برای لباس سبز تیره نیز رنگ موی مشکی بسیار جذاب است .

آرایش با لباس سبز

زیباترین سایه چشم و رژ لب مناسب لباس سبز

به دلیل اینکه بیشتر طیف های رنگ سبز جز رنگ های سرد محسوب می شود. بهتر است برای سایه چشم از رنگهای گرم استفاده شود.رنگهایی مثل بژ ، قهوه ای ، طلایی برای لباس سبز بسیار مناسبند.و برای رژ لب از رنگهای روشن مثل کرم ، و رنگهای تیره مثل قرمز استفاده شود. آرایش مناسب برای چشم های پف دار استفاده از سایه های مات و تیره است. برای چشم های گود رفته باید از سایه های تیره روشن ترکیب شده استفاده کنیم و بهتر است نوع این سایه ها براق باشد.برای چشم های خیلی ریز هم بهترین سایه، سایه هایی با رنگ های روشن است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
میکاپ لایت ترند سال 2020

رنگ مرجانی که بین قرمز و نارنجی است یکی از انتخاب های خوب برای لباس سبز است. مخصوصا در لباس سبز تیره این رنگ جلوه ی زیباتری میدهد.رنگ کالباسی نیز یکی از پرطرفدارترین رنگها در میکاپ برای خانمها است.رنگ کالباسی برای رنگ رژ لباس سبز بسیار مناسب است.که بیشتر با لباس سبز روشن همخوانی دارد.

گریم با لباس سبز

آرایش مناسب با لباس کله غازی

این رنگ که به ان ابی کله غازی یا سبز کله غازی میگویند ، جز رنگ های سلطنتی به حساب می آید. رنگی بسیار پرطرفدار و شیک است.حسی که این رنگ میدهد حس زیبایی و تجمل است.برای این رنگ لباس نیز همانند توضیحات لباس سبز صدق میکند.بهتر است برای سایه چشم رنگ سبز و ابی به کار نبرید.و از رنگ های طلایی و بژ استفاده کنید.

آرایش با لباس سبز