آموزش گریم و آرایش با لباس سورمه‌ای

آموزش گریم با لباس سورمه‌ای

آموزش گریم و آرایش با لباس سورمه‌ای از آرایش چشم اسموکی گرفته تا آرایش لب قرمز؛ همه و همه قادرند از فرم صورت و استایلتان با لباس سورمه‌ای یک تندیس ظریف کلاسیک بسازند.با آنکه سورمه‌ای یک رنگ مرسوم به منزله انتخاب لباس‌های مجلسی برای رویدادهای رسمی است، اما، یافتن مناسب‌ترین گریم و آرایش با لباس سورمه‌ای جزء چالش‌های آرایشی محسوب می‌گردد.

آموزش گریم با لباس سورمه‌ای          آرایش با لباس سورمه‌ای

آموزش گریم و آرایش با لباس سورمه‌ای

  • خط چشم شیب‌دار

آرایش با لباس سورمه‌ای می‌تواند در خط چشم شیب‌دار ضخیم خلاصه شود. اجرای آرایش فوق ملزوم به کشیدن خط چشم کرمی است. خط چشم‌های کرمی بیسِ این آرایش را تشکیل داده و رنگ‌ها را بهتر از سایر محصولات چشمی مخلوط و یکنواخت می‌کنند.

  • آرایش لب قرمز

اگر یک پیراهن سورمه‌ای توری در کمدتان خاک می‌خورد، آن را دربیاورید و با یک جفت لب‌های آتشین ست کنید. آرایش با لباس سورمه‌ای می‌تواند با رژلب آتشین نیز تعریف شود.

کنتراست مابین الگوهای هندسی پارچه توری و لب‌های آتشین جسورانه نفسگیر خواهد بود.

  • آرایش دخترانه
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم فوق حرفه ای 2019

گریم زمینیان را کنار بگذارید و به مثابه آسمانیان آرایش کنید. آرایش ملایم دخترانه می‌تواند ایده آل‌ترین نمونه آرایش با لباس سورمه‌ای باشد. به شرط آنکه چشم‌ها رزگلد و لب‌ها صورتی ملایم آرایش شوند.

ظاهر چنین گریم و آرایشی به زیبایی هرچه تمام با درخشش بالاتنه پیراهن سورمه‌ای همخوانی دارد.

نکته: این نمونه از آرایش با لباس سورمه‌ای معمولا برای افراد دارای پوست روشن مناسب و قابل اجرا می‌باشد.

  • آرایش چشم متالیک

آماده باشید تا با آرایش چشم متالیک فرماندهی این جمعیت آشفته را به دست بگیرید! اگر به دنبال یک نمونه مدرن از آرایش با لباس سورمه‌ای هستید، آرایش چشم متالیک را امتحان کنید.

این آرایش دراماتیک با درخشش پیراهن‌های زرق و برق دار سورمه‌ای هماهنگ بوده و انتخابی محتاطانه به شمار می‌رود.

آرایش چشم متالیک تطبیق پذیر بوده و راهی عالی برای خودنمایی در رویدادهای اختصاصی قلمداد می‌شود. به منزله تکمیل این آرایش با لباس سورمه‌ای رژلب نود بزنید و پوستتان را ضمن هیدراته کردن، با فاندیشن روشن زیرسازی نمائید.

  • اولد اسکول (Old School)
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
متعادل سازی چهره

سبک و استایل آرایشی “اولد اسکول” جزء سبک‌های نمادین هالیوود بوده و پیروی ظاهر و گریم الیزابت تیلور و مریلین مونرو ایجاد شده است.

ظاهر ساده و بی رنگ و لعاب استایل آرایشی اولد اسکول زرق و برق بیشتر نسبت به سایر سبک‌های آرایشی دارد. برای اجرا این نمونه از آرایش با لباس سورمه‌ای آرایش چشم اسموکی و رژلب هلویی براق را امتحان کنید و سپس رژگونه ملایم و بی‌حالی روی گونه‌هایتان اعمال نمائید.