آموزش بی نظیر گریم و آرایش با لباس طوسی

آموزش بی نظیر گریم و آرایش با لباس طوسی جزو رنگ های خنثی به شمار می رود. از این رو می توانید هر نوع آرایش با لباس طوسی انجام دهید. اگر قصد دارید در مهمانی شرکت کنید و از لباس طوسی استفاده نمایید بهتر است چشمهای خودتان را با سایه های رنگی روشن کنید یا با مخلوط کردن با متالیک ها بر زیبایی خودتان بیفزایید. کافیست یک رنگ جسورانه در ترکیبات آرایشی خودتان استفاده نمایید تا زیبایی شما را دوچندان کند.

استفاده از سایه زیبا برای آرایش با لباس طوسی

اگر لباسی به رنگ طوسی دارد و می خواهید از آن برای مجلسی استفاده کنید بهتر است چشمهایتان را به گونه ای آرایش کنید که در ترکیب با این لباس زیبایی شما را افزایش دهد. مثلا از سایه چشمی استفاده کنید که انتهای آن کمی مایل به مشکی باشد. در کنار آن از رنگ طوسی نیز استفاده نمایید ولی به شکلی کاملا محو شده.سمت داخلی چشمتان را به گونه ای آرایش کنید که کمی صورتی مایل به سفید باشد این عمل باعث می شود چشمان شما گیراتر شده و آرایش با لباس طوسی شما را فوق العاده جذاب نماید.

معمولا کسانی که از لباس طوسی استفاده می کنند بهتر است رژلب هایی به رنگ بنفش یا سرخابی و یا صورتی استفاده کنند. این رنگ ها در کنار رنگ خنثی طوسی می تواند هارمونی زیبایی به چهره و همچنین اندام شما بدهد.البته برخی نیز علاقه دارند برای آرایش با لباس طوسی از رژ لب قرمز استفاده کنند. تقریبا می توانیم بگوییم زیبا می شوند اما نه به ان شدتی که از رژ لب های صورتی کمرنگ و یا حتی سرخابی استفاده می کنند.از آنجایی که رنگ طوسی با تمام رنگ ها هماهنگی دارد پس شما به راحتی می توانید برای ارزش خودتان از رنگ های مختلفی استفاده نمایید. نباید نگران این مسئله باشید که آیا آرایش با لباس طوسی به هم می آید یا خیر؟

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش بی نظیر میکاپ دخترانه 2020

حتی برای زمانی که از لباس طوسی استفاده می کنید نباید به آرایش موهای خودتان نیز بیش از اندازه حساسیت نشان دهید. موهای زیبا و به رنگ روشن با لباس طوسی شما را منحصر به فرد خواهد نمود و همچون ستاره ای در مجلس خواهید درخشید.آرایش با لباس طوسی باید ملایم باشد، چون رنگ طوسی به تنهایی احساس آرامش را به انسان منتقل می کند پس به نظر من استفاده از آرایشی تند به نوعی می تواند این آرامش را از شما بگیرد. پس دقت کنید چه آرایشی با لباس طوسی شما هارمونی زیباتری خواهند داشت.

آرایش با لباس طوسی

آموزش میکاپ ۲۰۲۰ با لباس مجلسی طوسی روشن و یا نقره ای

تمامی مواردی که ذکر می شود بسته به شرایطی است که شما لباسی را انتخاب کرده باشید که از لحاظ تن رنگی خاکستری تیره باشد.. اگر لباس طوسی روشن را برای مجالستان انتخاب کردید ، باید آرایشی را انتخاب کنید که متناسب با پوست و رنگ لباستان باشد. مواردی را که باید رعایت کنید :

 • طوسی روشن به دلیل رنگ سردی که دارد متناسب با پوستهای برنزه نیست ، و خانمهایی این رنگ را باید انتخاب کنند که پوستشان روشن و یا اصطلاحا زمستانی است.در نتیجه بهتر است با این رنگ لباس از آایش های گرم استفاده نشود.( پوست زمستانی به معنای این است که صورت از لحاظ تن رنگی ته رنگ هلویی دارد و زردی کمتر. این افراد برای زیباتر نشان داده شد باید لباسی را انتخاب کنند که در آن رنگ مشکی و طوسی ترکیب شده باشد.)
 • کرم پودر باید هم رنگ پوست یا یک درجه تیره تر باشد  که تفاوت زیادی با پوست خودتان نداشته باشد.
 • اگر پوستتان سفید است از رژگونه هایی با ترکیب رنگ صورتی استفاده کنید. و اگر پوستتان گندمی است از رژ گونه هلویی استفاده نمایید.
 • برای رژ لب از قرمز درخشان استفاده نکنید و اگر خواستید از رنگ قرمز در آرایشتان به کار ببرید قرمز را با رنگ بنفش ترکیب کنید که اصطلاحا به آن ارغوانی می گویند.
 • ریمل و خط چشمتان بیشتر دیده می شود در نتیجه در زدن آن کمال دقت را داشته باشید.
 • به این نکته توجه کنید که رنگ پوستتان بعد از کرم پودر زدن با رنگ گردن و دستهایتان هماهنگ باشد.
 • رنگ طوسی روشن و یا نقره ای به دلیل اینکه زود لک می شوند سعی کنید ابتدا لباستان را بپوشید و بعد به آرایش بپردازید.
 • چشمان تیره با سایه دودی بسیار مناسب لباس طوسی روشن است .بهتر است برای سایه از رنگهای تیره تر استفاده کنید و رژ لب را از رنگهای روشن استفاده کنید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش با لباس سبز

آرایش لباس طوسی

چه رنگ مویی با لباس نقره ای و طوسی ست می شود ؟

 • اگر پوستتان تیره است و موهایتان رنگ روشن دارد از لباس هایی استفاده کنید که رنگهای قهوه ای ، نارنجی ، قرمز یا سبز است .این رنگها زیبایی شخص را دو چندان میکند.با این رنگها  آرایش قهوه ای و طلایی بسیار جذاب و خیره کننده است.
 • اگر پوستتان تیره است و موهایتان نیز رنگ تیره دارد بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که تن رنگیشان قرمز ، سفید ،ابی صدفی و این دسته رنگها مناسب هستند.
 • اگر پوستتان روشن است و موهایتان نیز روشن هستند از تناژ رنگی برای لباستان استفاده کنید که تیره تر است. این گونه جذابیت شما دو چندان می شود.رنگ های قرمز ،مشکی ،زرشکی و قهوه ای بهترین انتخاب برای این گونه افراد است.
 • اگر پوستتان روشن و موهایتان تیره است  ، به طور مثال اگر موهایتان شرابی ، مشکی و یا قهوه ای ست به شما پیشنهاد میکنیم که از لباس هایی با رنگهای ابی روشن ،سبز تیره ، مشکی و قرمز روشن استفاده کنید. زیرا این رنگهای در شب در کنار آرایشهای گرم زیبایی چهره و اندامتان را دو چندان میکند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
میکاپ لایت ترند سال 2020

رنگ مو لباس طوسی

مکمل رنگ طوسی در لباس چیست ؟

رنگ طوسی از ترکیب رنگهای مشکی و سفید به وحود می آید  و به همین دلیل به ان  رنگ خنثی میگویند.رنگ خاکستری و تناژ آن با تمام ترکیب بندی رنگهای دیگر به دلیل اینکه رنگ خنثی است به راحتی ست میشود.ماهیت رنگ طوسی آرام و زیبا است و اگر به درستی کنار رنگ های دیگر قرار نگیرد استایل را افسرده نشان می دهد.این رنگ بسیار بای مانتو انتخاب خوبی ست .و میتوان ان را با شال و یا روسری رنگی راحت ست کرد .

بهتر است رنگ طوسی را با رنگ های ارغوانی ، زرد و صورتی و نارنجی و سبزآبی ست کنید تا جذابیت شما را دو چندان کند.رنگ قرمز در کنار ست طوسی از درخشانی رنگ قرمز میکاهد. به همین ترتیب با ست کردن لباس ها در کنار هم باید به آرایش خود توجه کنید. اگر از تناژ رنگی خاکستری تیره تر استفاده کردید از آرایش محوتر استفاده کنید.و اگر از تناژ لباس نقره ای تر استفاده کردید آرایش خود را تیره تر بزنید تا جذابیت بیشتری داشته باشد.

آرایش با لباس طوسی