آموزش گریم و آرایش با لباس طوسی

آموزش گریم و آرایش با لباس طوسی

رنگ طوسی جزو رنگ های خنثی به شمار می رود. از این رو می توانید هر نوع آرایش با لباس طوسی انجام دهید. اگر قصد دارید در مهمانی شبانه و یا جشنی شرکت کنید و از لباس طوسی استفاده نمایید بهتر است چشمهای خودتان را با سایه های رنگی روشن کنید یا با مخلوط کردن با متالیک ها بر زیبایی خودتان بیفزایید. کافیست یک رنگ جسورانه در ترکیبات آرایشی خودتان استفاده نمایید تا جذابیت و زیبایی شما در لباس طوسی بیشتر نمایان شود.

استفاده از سایه زیبا برای آرایش با لباس طوسی

اگر لباسی به رنگ طوسی دارد و می خواهید از آن برای مجلسی استفاده کنید بهتر است چشمهایتان را به گونه ای آرایش کنید که در ترکیب با این لباس زیبایی شما را افزایش دهد. مثلا از سایه چشمی استفاده کنید که انتهای آن کمی مایل به مشکی باشد. در کنار آن از رنگ طوسی نیز استفاده نمایید ولی به شکلی کاملا محو شده.

سمت داخلی چشمتان را به گونه ای آرایش کنید که کمی صورتی مایل به سفید باشد این عمل باعث می شود چشمان شما گیراتر شده و آرایش با لباس طوسی شما را فوق العاده جذاب نماید.

معمولا کسانی که از لباس طوسی استفاده می کنند بهتر است رژلب هایی به رنگ بنفش یا سرخابی و یا صورتی استفاده کنند. این رنگ ها در کنار رنگ خنثی طوسی می تواند هارمونی زیبایی به چهره و همچنین اندام شما بدهد.

البته برخی نیز علاقه دارند برای آرایش با لباس طوسی از رژ لب قرمز استفاده کنند. تقریبا می توانیم بگوییم زیبا می شوند اما نه به ان شدتی که از رژ لب های صورتی کمرنگ و یا حتی سرخابی استفاده می کنند.

از آنجایی که رنگ طوسی با تمام رنگ ها هماهنگی دارد پس شما به راحتی می توانید برای ارزش خودتان از رنگ های مختلفی استفاده نمایید. نباید نگران این مسئله باشید که آیا آرایش با لباس طوسی به هم می آید یا خیر؟

حتی برای زمانی که از لباس طوسی استفاده می کنید نباید به آرایش موهای خودتان نیز بیش از اندازه حساسیت نشان دهید. موهای زیبا و به رنگ روشن با لباس طوسی شما را منحصر به فرد خواهد نمود و همچون ستاره ای در مجلس خواهید درخشید.

آرایش با لباس طوسی باید ملایم باشد، چون رنگ طوسی به تنهایی احساس آرامش را به انسان منتقل می کند پس به نظر من استفاده از آرایشی تند به نوعی می تواند این آرامش را از شما بگیرد. پس دقت کنید چه آرایشی با لباس طوسی شما هارمونی زیباتری خواهند داشت.