آموزش گریم و آرایش با لباس قرمز

آموزش گریم و آرایش

آموزش گریم و آرایش با لباس قرمز برای وقتی که شما به مناسبت عروسی یا برای مراسم یا حتی محل کار خود لباس قرمز خود را برای پوشیدن انتخاب می کنید اگر مقداری به آرایش و گریم خود و مطابقت دادن آن با لباس قرمز رنگ خود توجه کنید نگاه های بسیاری را به خود جذب خواهید کرد . رز قرمز از جمله موارد تاثیر گذار در آرایش با لباس قرمز می باشد .

 گریم و آرایش با لباس قرمز

 آموزش گریم و آرایش با لباس قرمز

رنگ قرمز از جمله رنگ های جذابی هستند که در میان جمع می تواند شما را به چشم بیاورد ولی آرایش با لباس قرمز سختی ها و دشواری هایی دارد که با رعایت و یادگیری روش های مناسب گریم و آرایشگری مانع از به هم خوردن این تطابق شوید . چند نکته درباره ی ایده های آرایش با لباس قرمز در زیر ذکر شده است:

در آرایش با لباس قرمز، لباس خود را با تون رنگی پوست خود مطابقت دهید

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آرایشگری زنانه حرفه ای در تهران

بسیاری از ما دختران برای یکسان کردن رنگ مو های خود با لباس هایی که می پوشیم دچار اشتباه میشویم. همچنین در این مواقع باید به تون رنگ پوست خود نیز توجه کنید برای مثال لباس های قرمز و صورتی بهتر است با رز های همین رنگی ست شوند و تون رنگ مناسب پوست با لباس قرمز تون پوستی سرخ آبی می باشد که به جذابیت افراد با چنین آرایش هایی می افزاید.

آموزش گریم و آرایش

نکات کلیدی آرایش با لباس قرمز

  • در آرایش با لباس قرمز، از رژ لب یا سایه ی روشن تر استفاده کنید

استفاده از رژ لب روشن زیبایی چهره ی شما را می افزاید ولی اگر از رز لب روشن تر استفاده کردید هرگز از سایه ی روشن برای چشمان خود استفاده نکنید. بهتر است در آرایش خود از یکی از موارد روشن تر استفاده کنید چرا که هر دو باهم ترکیب جالبی نمی دهند و چهره شما را بر هم می زنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس گریم و میکاپ با استاندارد بین المللی 2020

 

  • در آرایش با لباس قرمز، رنگ لوازم آرایشتان باید با تون رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد

اگر رنگ پوست شما با تون رنگی پوستتان همخوانی نداشته باشد آرایش چهره ی شما زیبایی و جذابیت خود را از دست می دهد. پس بهتر است اگر تون پوستی خود را به رنگ سرخابی انتخاب کرده اید از رنگ های لایت تر استفاده کنید تا با لباس قرمز شما همخوانی داشته باشد.

 

  • قبل از رژ زدن به زیرسازی لب خود توجه کنید

بهتر است قبل از زدن رز به رنگ تیره ابتدا  لب خود را با کرم پوست و مداد سفید  برجسته کنید سپس از مداد لب برای تعیین مرز آن استفاده کرده و برای رنگ کردن بقیه قسمت های لب از براش یا قلمو استفاده کنید.

در آخر اینکه زنان آسیایی و مدیترانه ای از رز لب های تیره هنگام پوشیدن لباس قرمز برای گریم استفاده می کنند ولی استفاده از رژ لب های روشن برای لب های حجیم زیبایی خاصی به چهره ی افراد می دهد همچنین لباس قرمز به خودی خود جذاب است ولی بهتر است برای جذابیت بهتر چهره ی خود ، موارد ذکر شده را رعایت کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس گریم خوب و حرفه ای و اساتید با تجربه