آموزش گریم و آرایش دخترانه

آموزش آرایش دخترانه طبیعی

ظاهر آرایش دخترانه یکی از جلوه‌های ترند شده در سال ۲۰۱۹ می‌باشد که با نام بدون آرایش و طبیعی شهرت یافته است. این نوع آرایش غالبا متمرکز بر درخشش و طراوت طبیعی پوست و ابروهای برس خورده و مرتب دخترانه می‌باشد.

با این حال که آرایش دخترانه با مفهوم آرایش بدون آرایش مطرح گردیده اما انجام آن از مراحل خاصی برخوردار می‌باشد. ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا تمام مراحل آرایش بدون آرایش را تشریح نمائیم.

مرحله اول: آماده سازی

ابتدا لایه‌ای نازک از کرم مرطوب‌کننده روی پوستتان بمالید و مطمئن شوید پیش از آرایش پوستتان هیدراته شده و آماده است.

آماده سازی پوست یکی از کلیدهای مهم آرایش دخترانه، بدون آرایش و طبیعی است.

مرحله دوم: زیرسازی

یک کرم فوندیشن روشن تا متوسط و یا بی‌بی کرم با +SPF 50 انتخاب کنید. اسفنج یا برس نرم آغشته به کرم را روی پوست ضربه بزنید. این کار آرایش دخترانه‌تان را یک شبانه روز نگه می‌دارد. برای یکنواختی بیشتر یک اسفنج مرطوب را روی پوست بمالید تا خط یا رگه‌ای نمانده باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش با لوازم ارزان

اگر قصد دارید زیر چشمتان را روشن کنید از کانسیلر دو درجه روشن‌تر از فوندیشنتان استفاده کنید. برای ظاهر زیباتر کانسیلر را روی پیشانی، پل بینی و چانه بزنید و سپس آن‌ها را پخش کنید.

 مرحله سوم: گونه‌ها

رژگونه را روی سیب گونه‌ها بزنید تا صورت رنگ بیشتری بگیرد. سپس رژگونه را با استفاده از برس نرم پخش کنید تا هیچگونه رنگ اضافی روی گونه نماند.

مرحله چهارم: ابروها

برای این مدل آرایش باید ظاهر ابروهایتان تناسب داشته باشد. ابروها را برس بکشید و درونشان را پُر کنید. پودرهای ابرو ظاهری غیریکنواخت می‌دهند اما مدادهای ابرو از دقت بیشتری برخوردارند.

مرحله پنجم: چشم‌ها

برای آنکه ظاهری طبیعی داشته باشد، یک پالت با تعداد زیادی از سایه‌های مات قهوه‌ای پیشنهاد می‌شود.

یک طیف گرم از سایه‌های چشم را انتخاب کنید و آن را انتهای چشم و پایین‌تر از استخوان ابرو اعمال کنید. سپس سایه چشم را با استفاده از برس سایه چشم پخش کنید تا رنگ آن متمایل به خنثی شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش صورت لاغر و کشیده

بعد از سایه چشم سراغ ریمل می‌رویم. یک لایه ریمل روی مژه‌های پلک بالا و پایین بکشید و مطمئن شوید که ریمل به طور یکنواخت روی مژه‌ها پخش شده است.

مرحله پنجم: لب‌ها

آرایش دخترانه طبیعی یکی از آرایش‌های ترند شده در سال ۲۰۱۹ به شمار رفته است. در این آرایش ظاهر لب‌ها از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. رنگ‌های صورتی و رژ لب‌های نود از پرطرفدارترین رنگ‌های رژ لب در سال ۲۰۱۹ به شمار می‌روند که برای اتمام آرایشتان کافی هستند.