آموزش گریم و آرایش صورت لاغر و کشیده

آموزش گریم و آرایش صورت لاغر و کشیده

معمولا برای این که چهرهی زیبایی برای خود بسازید باید آرایش صورت لاغر و کشیده ی خودتان را به گونه ای انجام دهید که به گردی و یا بیضی شکل در آید. اگر از لوازم آرایش مناسب و رنگ های درست استفاده کنید می توانید صورت لاغر خودتان را پرتر نشان دهید.

مراحل گریم و آرایش صورت لاغر

برای انجام این کار باید مراحلی را طی کنید. که به اختصار به هر یک از این مراحل خواهیم پرداخت.

  1. مرحله اول آرایش صورت لاغر این است که بدانید مدل ابروی شما باید چگونه باشد. مثلا اگر برای این صورت ها از ابرو های کشیده استفاده کنید زیبا نمی شود و باید ابروهای پهن و صاف داشته باشید. اگر ابرو های شما کمی بلند و کشیده باشند می توانند حتی بهتر هم باشند.
  2. دومین مرحله استفاده از کرم هایی است که یکی دو درجه از رنگ پوست شما روشن تر باشد. نباید از رنگ های خیلی روشن استفاده کنید. ببینید رنگ پوست شما چگونه است و فقط یک یا دو درجه از رنگ پوست طبعی خودتان روشن تر، کرم استفاده کنید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه آرایشگری بانوان با اساتید خوب

تصور کنید کسی که رنگ پوست تیره ای دارد از یک کرم روشن استفاده نماید چقدر می تواند زشت و کریه شود؟ پس انتخاب نوع رنگ کرم خیلی مهم است. از این کرم به عنوان زیرساخت برای آرایش استفاده کنید و با روشن تر کردن گونه ها ی خود حالتی استخوانی به چهره دهید.

  1. مژه مصنوعی می تواند یکی دیگر از روش هایی باشد که مناسب در آرایش صورت لاغر و کشیده است. این مژه ها باعث پر نشان دادن صورت های کشیده می شود. مخصوصا کسانی که مژه های کم و کوتاهی دارند.
  2. چشم هارا باید به صورت هشتی و تیز آرایش کنید. نه به سمت بالا و انتهای ابرو.
  3. آرایش صورت لاغر و کشیده راحت است و می توانید از رژ گونه استفاده کنید تا برآمدگی حاصل از خنده ی شما، صورتتان را پر تر نشان دهد. گونه های برجسته همیشه صورت را پرتر نشان می دهند.
  4. برای آرایش صورت کشیده ی خودتان از رنگ رژ لب و سایه های روشن استفاده کنید. زیرا این رنگ ها همیشه باعث بازتر شدن صورت و پر نشان دادن می گردد.
  5. افرادی که دارای صورت کشیده هستند باید برای آرایش موهای خود ترجیحا از موهای باز استفاده کنند. آرایش صورت لاغر و کشیده ی شما با موهایی که به حالت شلوغ دورتان ریخته اید منجر می شود تا چهره ای پرتر داشته باشید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ مقدماتی تا پیشرفته با متد جدید