آموزش گریم و آرایش لب

در این مطلب با توجه به عنوان، آموزش گریم و آرایش لب با جدیدترین متدهای روز دنیا، در ادامه قصد داریم به بیان مباحث مهم و مرتبط با آموزش گریم و آرایش لب بپردازیم.

منظور از آموزش گریم و آرایش لب چیست؟

آموزش گریم و آرایش لب موضوعی پرکاربردی،حرفه ای و در عین حال بسیار گسترده می باشد؛ زیرا انواع صورت، سلایق، مهارت ها و سبک های مختلفی را شامل می شود.آنچه در اساس کار گریم می باشد، مهارت و انتخاب صحیح میکاپ صورت است که می بایست توسط گریمور با تجربه  انجام گردد. به طور کلی، واژه گریم به معنای ایجاد خطای دید برای پنهان سازی عیوب صورت می باشد؛ به طوری که بتوان با هنرمندی  ایرادات صورت را محو نمود. آموزش گریم مجموعه ای بزرگ از انواع آرایش ها نظیر، آرایش چشم، پوشش دهی صورت، آرایش لب، و غیره را شامل می شود. آموزش گریم که در بر گیرنده دوره هایی نظیر، تجزیه و تحلیلی چهره، تکنیک های اصلاح کننده آرایش، آرایش پایه، آرایش تطبیق دهنده، مهارت آرایشی خطوط صورت، آرایش چشم، آرایش لب می باشد که دوره ۸۴ ساعته توسط موسسه زیبایی نیویورک برای آموزش گریمورها به ویژه گریم سینمایی یا سبک اروپایی برگزار می شود؛ جزو جدیدترین متدها روز دنیا می باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و میکاپ لب

انواع آموزش گریم

آنچه در بحث آموزش گریم مهم است، ابزارها،رنگ ها و مهارت ها می باشند. گریم نوعی آرایش حرفه ای است که در انواع مختلفی انجام می شود. انواع آموزش گریم عبارت اند از:

آموزش گریم عروس، گریم عروس صنعتی سود آور برای هنرمندان و گریمور ها می باشد. ایجاد چهره ای زیبا و طبیعی از ویژگی های این نوع گریم است. تشخیص نوع پوست در گریم عروس بسیار مهم است. قبل از گریم لازم است پوست چرب، خشک، معمولی و یا مختلط عروس برای گریمور مشخص شود در بر اساس آن میکاپ صورت انجام گردد.

آموزش گریم اروپایی، گریم به سبک اروپایی از سبک های بسیار زیبا و بسیار ساده ای است که بیشتر بروی زیبایی چشم ها تمرکز دارد.

آموزش گریم سینمایی، گریم سینمایی از حرفه ای ترین نوع گریم ها می باشد که نه تنها به دنبال جوانسازی و از بین بردن عیوب صورت است،  بلکه برعکس گاهی دنبال پیر نمودن، زشت جلوه دادن صورت برای هنرمندان در عرصه فیلم و سینما می باشد. از رشته های پر طرفداری است که برای آرایش صورت هنرمندان، نیاز به گذراندن دوره های حرفه ای و آموزش های آکادمیک دارد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
متعادل سازی انواع فرم لب

آرایش لب

آموزش گریم و آرایش لب نوعی متعادل سازی حرفه ای صورت می باشد که با توجه به نوع آن و درخواست مشتری در قالب های متنوع صورت می گیرد. انواع آرایش لب با توجه به فرم لب ها ، براق کردن یا مات کردن لب، استفاده از نوع رنگ رژ لب، آگاهی از خطوط افقی و عمودی لب ها، کوچک بودن یا بزرگ بودن لب و غیره توسط آرایشگران  حرفه ای به شکلی زیبا و هنرمندانه انجام می شود.