آموزش گریم و میکاپ بینی بزرگ

گریم و میکاپ بینی بزرگ

میکاپ بینی بزرگ برای بسیاری از خانم‌ها یک معضل آرایشی محسوب می‌شود. در حالی که برخی خانم‌ها ترجیح می‌دهند چنین معضلی را با راه حل‌های دائمی برطرف کنند، برخی دیگر ترجیح می‌دهند ظاهر طبیعی خود را آرایش حفظ نموده و در سدد تصحیح آن برآیند. گریم و میکاپ بینی بزرگ با کانتورینگ صحیح انجام می‌پذیرد و ما در این مقاله به آموزش کانتورینگ بینی بزرگ می‌پردازیم.

  • مرحله اول

میکاپ بینی بزرگ را با استفاده از کانسیلر دو درجه روشن‌تر از پوستتان شروع کنید. سپس دو سوراخ بینی خود را در نظر بگیرید و تا پل بینی کانسیلر بزنید. اگر بینی شما کوتاه و کوفته‌ای است خط را تا پایین وسط بینی امتداد بدهید و اگر بینیتان بلند است، خط را تا ۱ سانتی‌متری انتها متوقف کنید.

  • مرحله دوم

حال با استفاده از کانسیلر تیره‌تر دو خط ممتد روی پل بینی بکشید. این خطوط باید طوری کشیده شوند که به اندازه دلخواهتان بینی را کوچک نشان بدهند. بنابراین، این خطوط را به اندازه دلخواه در میکاپ بینی بزرگ نزدیک به هم رسم کنید.

  • مرحله سوم
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ساده آرایش و میکاپ بینی قوزدار

در این مرحله از میکاپ بینی بزرگ باید رنگ‌ها را پخش کنید تا همه چیز یکنواخت و طبیعی به نظر برسد. برای محو کردن رنگ‌های روشن از سر گرد اسفنج شروع کنید و قسمت‌های تیره را با استفاده از نوک قطره‌ای اسفنج پخش کنید.

مطمئن شوید که رنگ‌ها به خوبی محو شده‌اند و خطوطی باقی نمانده است. اگر هیچگونه خطوطی را مشاهده نکردید و رنگ‌های روشن و تیره به خوبی پخش شدند، می‌توانید میکاپ بینی بزرگ را با پودر بیک تثبیت کنید.

پودر را با استفاده از یک اسفنج سایز متوسط پخش کنید.

  • مرحله چهارم

از یک کانتور خیلی روشن و یا سایه چشم قهوه‌ای خاکستری استفاده کنید و باز سراغ بخش‌های تیره بروید. کانتور یا سایه چشم را با براش آرایشی اعمال کنید و سپس آن را پخش کنید.

  • مرحله پنجم

همانطور که بخش‌های تیره شده بینی را با استفاده از کانتور یا سایه چشم تصحیح کردیم، بخش‌های روشن‌ بینی را با استفاده از پودر دو درجه روشن‌تر گریم می‌کنیم. گریم و میکاپ بینی بزرگ با استفاده از پودر باید درست روی بینی و در امتداد پل انجام شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
گریم بینی

پخش پودر را با استفاده از یک براش نرم سر گرد انجام بدهید.

نکته نهایی: برای آنکه ظاهر بینیتان طبیعی به نظر برسد، چندان نگران نباشید! کانتورینگ و میکاپ بینی بزرگ به علت منطقی‌ای انجام می‌شود و رسم خطوط درست، پخش و محو کردن کانتور از بخش‌های اساسی گریم بینی به شمار می‌رود.