آموزش گریم و میکاپ حرفه ای بینی ۲۰۱۹

آموزش گریم و میکاپ بینی 2019

آموزش گریم و میکاپ حرفه ای بینی ۲۰۱۹  میتواند شما را از عمل بینی و مشکلات بعد از آن بازدارد. پس گریم بینی را به عنوان راه حلی برای زیباتر نشان دادن خود در نظر بگیرید.

آموزش گریم و میکاپ بینی

انواع فرم بینی

فرم بینی یکی از عوامل اصلی ایجاد زیبایی در صورت است به گونه ای که خواهید دید که در یک فرد با عمل بینی تغییر ظاهر مثبتی ایجاد می شود. همین موضوع سبب شده است آموزش گریم و میکاپ حرفه ای بینی ۲۰۱۹ موضوع جالبی باشد و برای ایجاد زیبایی به بینی به عنوان اولین بخش از صورت توجه شود اما افراد به دلیل عمل های زیبایی گران قیمت و برای بعضی از افراد ترسناک، بیشتر برای کوچک کردن بینی خود به روش های میکاپی و ورزش بینی میپردازند. بهترین کار برای افرادی که ایراد کمی در فرم بینی شان دارند نیز همین است و لزومی به رفتن زیر تیغ جراحی نیست حال در مقاله “آموزش گریم و میکاپ حرفه ای بینی ۲۰۱۹” به بررسی این راه حل می پردازیم:

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش مراحل گریم و آرایش بینی

گریم بینی بسته به نوع فرم بینی اعم از گوشتی، دراز، قوز دار و … متفاوت است در نتیجه در روش کوچک کردن بینی به روش گریم (کانتورینگ) ابتدا باید با فرم بینی تان آشنا شوید.

آموزش گریم و میکاپ بینی 2019

گریم انواع بینی به چه صورت است؟

  • گریم بینی بلند: زیر نوک بینی را تیره کنید-تیغه بینی را روشن کنید-گود رفتگی بالای تیغه بینی را تیره کنید.
  • گریم بینی پهن: تیغه بینی را روشن کنید-بخش دو طرف تیغه بینی را تیره کنید.
  • گریم بینی منحرف: قسمت های برآمده استخوان بینی را تیره کنید-تیغه بینی را روشن کنید.
  • گریم بینی قوز دار: بالا و پایین قوز بینی را روشن کنید.

در مقاله “آموزش گریم و میکاپ حرفه ای بینی ۲۰۱۹” متوجه این موضوع خواهید شد که تقریبا گریم تمامی انواع بینی به یک صورت است و همگی با یکسری نکات کلی اعمال می شوند برای مثال همواره در گریم بینی باید تیغه بینی خود را سایه روشن ایجاد کنید اما قبل از این کار نیاز به این دارید که محدوده تیغه بینی و ساختار آن را با سایه تیره مشخص کنید. اصول کار در گریم به این صورت است که هر جایی که نیاز است بزرگتر شود، سایه روشن و هرجا که نیاز به کوچکتر شدن دارد سایه تیره خواهیم زد. در واقع گریمی درست است که هیچ اثری از خود به جای نگذارد پس حتما باید محو سازی صورت بگیرد.

  • علاوه بر بینی میتوانیم به روش کانتورینگ به برجسته سازی زیبایی های بقیه اجزای صورت بپردازیم. در مقاله “آموزش گریم و میکاپ حرفه ای بینی ۲۰۱۹” تنها به گریم بینی می پردازیم.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
گریم بینی

آموزش گریم و میکاپ حرفه ای بینی 2019

وسایل موردنیاز برای گریم و میکاپ حرفه ای بینی:

  • کانتور
  • هایلایت
  • قلموی زاویه دار
  • اسفنج آرایشی

در صورت عدم وجود موارد بالا در منزل تان میتوانید از پنکیک (۴ درجه روشن تر از پوست تان) و مداد ابرو استفاده کنید.

همانطور که در بالای مقاله “آموزش گریم و میکاپ حرفه ای بینی ۲۰۱۹” اشاره شد گریم درست بینی میتواند شما را از عمل بینی و مشکلات بعد از آن بازدارد. پس گریم بینی را به عنوان راه حلی برای زیباتر نشان دادن خود در نظر بگیرید.