آموزش گریم و میکاپ ساده و اروپایی۲۰۲۰ در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…آموزش خودآرایی صورت ،آموزش آرایش لایت ،آرایش اروپایی ، آموزش میکاپ اروپایی عروس و دیگر آموزش ها …با ارائه مدرک بین المللی و با حضور اساتید حرفه ای و مجرب در این حوزه.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش میکاپ اروپایی

نقش میکاپ چشم در آرایش

آرایش کردن چشم و ابروها، یکی از عواملی است که بیشترین تاثیر را در آرایش صورت دارد زیرا چهره را دوچندان جذاب می کند.آرایش چشم به صورتی که از مداد بژ ساده،ریمل استفاده شود درشت تر نشان داده می شود و حالت طبیعی خواهد داشت.

دقت داشته باشید زمان استفاده از سایه چشم غلیظ از یک خط چشم نازک استفاده نمایید تا آرایش صورت شما توازن داشته باشد به همین خاطر تاثیر مستقیم روی آرایش صورت دارد نکته ای که قابل توجه است زمانی که آرایش چشم ساده و کم رنگ است رژ لب غلیظ استفاده کنید و بالعکس که این باعث می شود آرایش صورت شما تمیز و زیباتر خواهد بود.و همیشه خط چشم پلک پایین باید سبک و یا روشن تر باشد همه ی این موارد را در آموزش میکاپ اروپایی می توان آموخت.رنگ سایه چشم نیز در انتخاب نوع آرایش صورت اثر گذاشته پس علاوه بر کیفیت باید به نوع رنگ سایه توجه کرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش گریم عروس در غرب تهران

 

آموزش گریم

تفاوت انواع آرایش ها

برای آرایش صورت چند مدل خاص از ملایم گرفته تا آرایش سرد و گرم که هرکدام  مدل و سبک متفاوتی دارند.آرایش شب با آرایش روز به طور کلی متفاوت است که در براق بودن و مات بودن آن است.لوازم آرایشی براق متناسب برای آرایش روز نیست و هر چیزی که براق باشد را استفاده نکنید.

میکاپ همان انجام دادن آرایش عادی صورت است که عیوب روی صورت را رفع می کند و به چهره زیبایی می بخشد و با گریم متفاوت است زیرا در میکاپ از تکنیک های سایه روشن  و تیره استفاده می شود و اصول کلی در میکاپ تاکید بر فرم ها نیست فقط به چهره رنگ می دهد.

تفاوت استایل آرایش عربی به آرایش اروپایی در رنگ ها می باشد و غلظت دارند در صورتی که آرایش اروپایی طبیعی و ملیح است.سبک کلاسیک نیز بیشتر روی رنگ رژ لب و سایه چشم تاکید دارد،مثلا به همراه سایه غلیظ از رژ لب کم رنگ و هنگامی که سایه چشم ساده به کار رود رژ لب غلیظ و جیغ باید زد و رژگونه نامحسوسی استفاده می شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش قدم به قدم آرایش و میکاپ

 

آموزش میکاپ

کلاس آموزش میکاپ اروپایی

اگر میخواهید میکاپ آتیست حرفه ای شوید …اگر به مدرک بین المللی برای مهاجرت نیاز دارید… اگر میخواهید کسب و کار خود را در رشته آرایشگری پیشرفته تر ادامه دهید..

میتوانید قبل از اغاز این حرفه از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان گریم ،میکاپ و آرایشگری در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.