آموزش گریم و میکاپ چانه عقب

گریم و میکاپ چانه عقب

آموزش گریم و میکاپ چانه عقب با استفاده از ترفندها و راهکارهای متنوعی انجام می شود. از جمله این روش ها در میکاپ چانه می توان به استفاده از کرم های تیره و روشن اشاره کرد . در مطالب زیر به چند ترفند مورد نیاز برای آرایش و یا میکاپ چانه ها اشاره کردیم که با رعایت این راهکار ها می توانید بوسیله میکاپ چانه، چهره ی خود را زیبا و جذاب کنید .

گریم و میکاپ چانه عقب

نکاتی که در هنگام میکاپ چانه عقب باید رعایت شوند

  • در میکاپ چانه عقب سایه تیره اضافه کنید . بین بالای لب خود و زیر بینی تان از کرم پودری که رنگ تیره تری داشته استفاده کنید تا کمی فرو رفته تر دیده شود
  • در میکاپ چانه عقب از پودر کرم روشنتر نیز استفاده کنید برآمدگی های چانه تان را پیدا کنید و از کرم پودر روشن تر به آن بزنید چرا که این ترفند چانه ی شما را و برآمدگی های آن را بزرگ تر نشان می دهد . پس حتما این ترفند را انجام دهید تا اتفاق مورد نیاز انجام شود .
  • برخی از برجستگی چانه تان را به چشم بیاورید این کار با تیره و روشن کردن و استفاده از هایلایتر ها به خوبی جلوه کرده و زیبایی مورد نظرتان را بوسیله میکاپ چانه عقب به شما می بخشد .
  • رز لب از جمله راهکار های بسیار مناسب در این راستا می باشد که می تواند کمک بزرگی به شما بکند. رز لب هایی با رنگ نرم تر و روشن تر استفاده کنید این کار لب های شما را متناسب با چانه تان نشان داده و گریم و میکاپ شما را متناسب و هماهنگ با صورتتان نشان می دهند .
  • و مورد آخر اینکه یکی از عوامل موثر در بزرگ تر نشان دادهذ شدن چانه مدل موی کوتاه و مناسب می باشد برای زیبا دیده شدن چانه تان مو های خود را کوتاه کرده و در راستای فکتان رو به جلو بلند تر نگه دارید . این ترفند فک کوچک شما را پوشش داده و از کوچک تر دیده شدن آن جلو گیری می کند همچنین چهره خاصی به شما می بخشد .
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش چانه بلند

 

در آخر اینکه شما می توانید به جای سپردن فک و چانه ی خود به دست جراحان از گریم و میکاپ های متناسب استفاده کنید و جلوه های مورد نظری را به چانه تان بدهید تا هم بزرگتر دیده شده و هم چهره ی شما را بهتر نمایان سازد . همچین میکاپ چانه عقب به شما این اجازه را می دهد تا تنوع را در چهره ی خود بیابید و از چهره ی خود لذت ببرید.