آموزش گریم و میکاپ کامل صورت در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ، آموزش آرایش صورت برای عروسی ، خودارایی.آموزش مرحله به مرحله گریم صورت.آموزش ها از مبتدی تا پیشرفته با ارائه مدرک بین المللی…مخصوص بانوانی که می خواهد به صورت هنری شخصی و یا به صورت حرفه ای این رشته را ادامه دهند…

آموزش گریم

اسرار گریم برای آرایش صورت

هر گریمور و آرایشگر که در صنعت آرایشگری و گریم  به شکل حرفه‌ای مشغول می باشد می‌داند که آموزش گریم برای آنهامهم است زیرا در این آموزش اسرار گریم برای آرایش صورت را بیان می‌کنند. اصولاً یکی از موارد بسیار مهمی که یک گریمور و آرایشگر باید داشته باشد، هنر طراحی می باشد.

زیرا باید با استفاده از سایه روشن ها صورت را به گونه ای طراحی کند که  زیبایی های  صورت برجستگی ها و فرورفتگی های صورت به وضوح نمایش داده شود تا چهره زیبا تر و دقیق تر شود و یا حتی در بعضی مواقع چهره سینمایی باید طراحی شود باید به وسیله هنر طراحی و اسرار گریموری که سایه روشن ها آن را تشکیل می‌دهند و نحوه استفاده از کانسیلر ها و همچنین سایر وسایل و مواد آرایشی بسیار اهمیت زیادی دارد. در گریموری باید به  اسرار کار،  آگاه بوده و حتما دوره های حرفه ای را بگذرانند تا بتوانند یک گریمور و آرایشگر حرفه‌ای در این مورد شوند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش گریم و خودآرایی

آموزش میکاپ

انتخاب لوازم آرایش مناسب درمیکاپ

یک مورد مهم دیگر که شما باید  آن را به خوبی بدانید و همچنین بدانید که چه مواد و وسایل استفاده کنید انتخاب لوازم آرایشی مناسب در میکاپ می باشد. در  آموزش گریم شما تمامی این موارد یاد می‌گیرد و میدانید از چه برندهایی و چه مارک هایی استفاده کنید.  علاوه بر این می دانید که در کدام نقاط صورت برای آرایش و گریم صورت از چه وسایلی در چه مواقعی استفاده کنید کانسیلرها یا حتی هایلایترها را تشخیص خواهید  که در چه قسمتی استفاده کنید و این خود نیازمند آموزش حرفه ای و کامل می باشد که شما باید آن را به صورت دقیق و دوره بگذرانید تا بتوان یک گریمور و آرایشگر حرفه‌ای عالی شوید.

آموزش گریم صورت

آموزش گریم و میکاپ در آموزشگاه

اگر به دنبال آموزشگاه حرفه ای در زمینه گریم و میکاپ هستید و میخواهید این رشته را به صورت حرفه ای دنبال کنید میتوانید قبل از اغاز این حرفه با کارشناسان دپارتمان گریم ،میکاپ و آرایشگری در واتس اپ و یا از طریق شماره های سایت در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ ساده و اروپایی 2020

با آرزوی موفقیت.