آموزش گریم و میکاپ گونه عروس ۲۰۱۹

آموزش گریم و میکاپ گونه عروس ۲۰۱۹ بر اساس هر نوع گونه منحصر به فرد افراد مختلف، متفاوت است. گونه برجسته یکی از نشانه‌های زیبایی طبیعی صورت است. گونه یکی از ویژگی‌های مهم صورت است که متاسفانه بسیاری از افراد در آرایش و میکاپ تمایل به نادیده گرفتن آن دارند. راهکار سریع آرایش کردن گونه پودر و براش زدن است اما اگر به اهمیت آرایش و گریم صحیح و مناسب این عضو مهم صورت به ویژه برای عروس پی ببرید، سریع و بی توجه از آرایش آن نمی‌گذرید.۲۰۱۹

در ادامه مقاله نکات مهم برای آموزش گریم و میکاپ گونه عروس مناسب را بررسی خواهیم کرد.

۱-شناخت نوع پوست

هر انسانی دارای پوستی خاص و منحصر به فرد است که باید در مورد نوع و رنگ پوست خود آگاهی داشته باشد. افرادی که دارای پوست خشک و شکننده هستند باید قبل از آرایش گونه و صورت خود از کرم و لوسیون مرطوب کننده برای افزایش آمادگی پوست خود استفاده کنند. افراد دارای پوست لطیف و روشن باید از رنگ‌های خنک مثل صورتی و افراد دارای پوست تیره باشد از رنگ‌های گرم برای آرایش گونه خود استفاده کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گونه گذاری با گریم و میکاپ

۲-شکل صورت

صورت گرد: این افراد برای آرایش گونه باید براش را از بالای گوش به سمت پایین گونه بکشند.

صورت بلند: این افراد برای آرایش گونه براش را از مرکز گونه به سمت بالای صورت سمت گوش بکشند.

صورت مربعی شکل: این افراد برای آرایش گونه باید براش را از بالای گوش تا مرکز گونه بکشند.

صورت قلبی شکل: این افراد برای آرایش گونه باید براش را به صورت دوار بر روی مرکز گونه حرکت دهند.

۳-آرایش گونه برای روز و شب

هرچند آموزش گریم و میکاپ عروس برای شب است اما آرایش و میکاپ گونه برای شب و روز متفاوت است. به دلیل حضور نور خورشید به صورت طبیعی در طول روز بهتر است تا به صورت ملایم از دستان خود برای آرایش گونه با رنگ‌های ملایم و برای شب می‌توانید به صورت عمیق تر و از رنگ‌های تیره تر برای آرایش گونه عروس استفاده کنید.

۴-پرهیز از استفاده از رنگ‌های کدر و مات

در این آموزش تاکید شده است که برای اینکه آرایش گونه زیباتر و طبیعی تر جلوه کند، از رنگ‌های کدر و مات استفاده نکنید. مهم است که قبل از آرایش گونه به خوبی صورت را آماده و قبل از آن از کرم‌ها و لوسیون‌های پاکسازی کننده و لایه بردار استفاده کرده باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ گونه