آموزش گریم و میکاپ

  اگر بخواهیم شما را برای انتخاب بهترین کلاس آموزش گریم و میکاپ آنلاین با مدرک معتبر راهنمایی نماییم بایستی توجه شما را پیرامون چند نکته کلیدی در مورد استاندارد های بین المللی آموزش در جهان جلب نماییم.

کلاس آنلاین گریم و میکاپ

همانطور که می دانید آموزش ، پایه و اساس زیربنایی کشورهای پیشرفته می باشد و از سطوح پایین بایستی برنامه ریزی های دقیقی برای آن در نظر گرفته شود که به ذکر چند نکته در مورد انتخاب بهترین کلاس آنلاین گریم و میکاپ خواهیم پرداخت.

کلاس های آموزشی که به صورت آنلاین برگزار می شوند،گریم و میکاپ از سطوح مقدماتی تا پیشرفته به صورت آکادمیک آموزش داده می شود که بسیاری از آموزشگاه ها این دوره ها را به صورت مجزا برگزار می نمایند .

منظور اینکه موسسات و آموزشگاه هایی که این آموزش ها را در پارت های جداگانه به عنوان مثال آموزش مقدماتی به صورت مجزا و آموزش پیشرفته نیز به صورت مجزا برگزار میگردد ، به دلیل خلائی که در فاصله ی بین این دو دوره ایجاد می گردد و آموزش ها پیوسته نمی باشند از درجه اعتبار ساقط هستند.

دوره جامع گریم و میکاپ آنلاین
دوره آموزش گریم و میکاپ آنلاین

آموزش گریم مقدماتی تا پیشرفته

کلاس های آنلاین گریم و میکاپ، توسط برترین اساتیدی که دارای رزومه و سابقه ی درخشانی در این رشته ی تخصصی می باشند، برگزار می گردد.

این اساتید گریم و میکاپ را با استفاده از متدهای روز دنیا که طبق استاندارد بین المللی طبقه بندی شده است به هنرجویان آموزش می دهند و لازم است تا این اساتید ، در رشته تخصصی خود از سوابق تحصیلی مرتبط برخوردار بوده و سوابق تدریس در کلاس های گروهی و آنلاین را در حرفه مورد نظر داشته باشند.

سرفصل هایی که در دوره های آنلاین گریم و میکاپ تدریس می شود،طبق استاندارد های بین المللی بوده و شامل نکات و تکنیک های تخصصی رشته گریم و میکاپ ، از مقدماتی تا پیشرفته می باشد و با توجه به اینکه آموزش به صورت آنلاین است ، باعث می شود هنرجو ، بیشتر تکرار و تمرین کند و در حرفه ی خود مسلط شود .

علاوه بر این پشتیبانی از سوی آموزشگاه به صورت 24 ساعته است و یک استادیار در کنار استاد ، پاسخگوی مشکلات هنرجویان خواهد بود.

هنرجویان معمولا با یک هدف مشخص وارد این کلاس ها می شوند که در آمدزایی از این رشته می باشد و با توجه به در آمد بالای رشته گریم و میکاپ افراد زیادی جذب این رشته می شوند.

معمولا افرادی که در این کلاس ها شرکت می نمایند در قدم اول  یا قصد ثبت برند و یا گرفتن مجوز سالن های آرایشی جهت را ه اندازی شغل و کار آفرینی در این رشته می باشند ، ما به شما می گوییم در قدم اول نیاز به انجام هیچ یک از این کار ها نیست و چون موارد یاد شده تبدیل به ابزاری  برای برخی افراد سود جو شده اقدام به راهنمایی های غلط می نمایند .

در ادامه جهت راهنمایی درست در این خصوص با ما همراه باشید :

در قدم اول شما برای ورود به این رشته نیاز به گذراندن یک دوره آکادمیک دارید تا اطلاعات شما در این خصوص تکمیل گردد ، سپس برای اینکه بتوانید خدمات خود را به عنوان میکاپ آرتیست معرفی نمایید نیاز دارید معرفی شوید که این کار خیلی راحت با راه اندازی یک پیج تجاری در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی و همچنین ایجاد سایت جهت معرفی خدمات شما به راحتی امکان پذیر می باشد ، در ادامه اشخاصی که قصد مهاجرت داشته باشند بایستی در لینکدین پیج خود را ایجاد نمایند تا به عنوان یک رزومه مصور قابل استفاده گردد.

بعد از انجام کلیه مواردی که به شما گفتیم شما می توانید مخاطبین و مشتریان خود را در مناطقی که حیطه فعالیت شما در آنجا می باشد با قرارداد ساعتی و پروژه ای به سالن های بزرگ جهت ارائه خدمات برده و فعالیت حرفه ای خود را شروع نمایید. پس تا اینجای کار متوجه شدید در قدم اول فقط نیاز به تخصص و آموزش آکادمیک و حرفه ای دارید و بعد از شروع فعالیت حرفه ای به نحوه ای که به شما آموزش دادیم در قدم های بعدی می توانید ثبت برند و ثبت شرکت داشته باشید ولی انجام اینکار در قدم اول و با توجه به هزینه های خیلی زیاد تقریبا دور از ذهن بود.

بهترین دوره آموزش میکاپ


ثبت نام

آموزش کلاس آنلاین گریم و میکاپ چگونه است؟

جهت شرکت در کلاس های آنلاین گریم و میکاپ صورت ، لازم است تا هنرجوعلاقه وخلاقیت هنری ویژه ای داشته باشد ، و به پیش زمینه ی خاصی در این رشته ی هنری نیاز نیست ، زیرا تمام نکات و تکنیک هایی که هنرجو جهت اجرا در بازار کار به آن نیاز دارد، به صورت کامل در کلاس های آنلاین گریم و میکاپ ، آموزش داده می شود.

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن در دوره های آنلاین گریم و میکاپ به صورت قدم به قدم تمام تکنیک ها و روش های گریم و میکاپ را به هنرجویان آموزش می دهد تا بتوانند فعالیت حرفه ای خود را با انگیزه و اعتماد به نفس هر چه بیشتر آغاز نموده و روز به روز پیشرفت بیشتری در رشته ی مورد نظر خود به دست آورند.

سرفصل های دوره گریم و میکاپ

دوره های آموزش جامع گریم و میکاپ حرفه ای از پایه تا پیشرفته در خانه صنعت و معدن به صورت آکادمیک برگزارمی گردد. در این دوره به مواردی چون

چهره و آماده سازی پوست

ترم اول

میکاپ و متعادل سازی

ترم دوم

کارگاه پرزانته عروس

ترم سوم

کارگاه شینیون

ترم چهارم

در کلاس های آموزشی گریم و میکاپ  ،روش های به کارگیری تکنیک های جدید هایلایت صورت ، کانتورینگ انواع فرم صورت ، انواع سایه چشم، مژه مصنوعی، تکنیک های زیبا سازی چهره ، آماده سازی پوست برای میکاپ و …آموزش داده می شود.

برای آشنایی با سرفصل ها و شیوه برگزاری دوره تخصصی گریم و میکاپ آرتیست حرفه ای از طریق شماره های سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

جهت راهنمایی در این خصوص می توانید به آدرس ذیل مراجه و یا با شماره های ذیل جهت ارتباط با دپارتمان گریم و میکاپ مرکز آموزش خانه صنعت و معدن تماس حاصل نمایید.

آدرس : صادقیه – بلوار آیت الله کاشانی – بین سازمان برنامه و شقایق – نبش لاله شمالی – پلاک ۵۴

تجهیزات مورد نیاز دوره آنلاین گریم و میکاپ

در هنگام شروع کلاس های آنلاین گریم و میکاپ ، لیست کاملی از ابزار و وسایل مورد نیاز در اختیارتان قرارداده خواهد شد.

جهت شرکت در این دوره ها مانند تمام کلاس های آنلاین ، لپ تاپ و اینترنت از اقلام ضروری محسوب می شوند. اما ابزار تخصصی مورد نیاز در رشته ی گریم و میکاپ ، پرایمرصورت و چشم ، مرطوب کننده پوست ، کرم پودر ، کانسیلرها ، انواع سایه ها ، مداد ابرو ، ریمل ، رژلب ، خط لب ،  اسپری فیکس و … می باشد.

انتخاب هر یک از موارد ذکر شده با هماهنگی استاد مربوطه صورت می پذیرد.و این نکته مهم و یک مزیت را در نظر بگیرید که خرید لوازم میکاپ با هزینه های گزاف اجباری نیست و اولویت بر این است که از لوازم موجود خود استفاده کنید و اگر لازم بود لوازم تهیه کنید.

قیمت لوازم نیز بستگی به بودجه شخصی شما دارد که می توانید از لوازم ارزان قیمت تا گران قیمت ، هزینه کنید.

مشاوره و ثبت نام دوره 

کارشناس آموزش : ۴۶۰۹۴۱۱۸-۰۲۱

کارشناس آموزش : ۴۶۰۹۴۱۱۷-021

کارشناس آموزش : ۴۴۱۱۱۲۲۹-021


ارتباط در واتس اپ

آموزش آنلاین گریم و میکاپ

بهترین کلاس آنلاین گریم

در انتخاب بهترین دوره های آنلاین گریم و میکاپ باید برخی از ویژگی های آموزشگاه را بررسی نمایید.این ویژگی ها شامل :

  • تدریس توسط اساتید به نام و با تحصیلات دانشگاهی،
  • سرفصل هایی که تدریس می شود باید جامع باشد ،
  • مدت زمان معقول جهت آموزش سرفصل ها و… می باشد. منظور از زمان معقول و منطقی مدت زمانی است که هنرجو لازم دارد تا بهترین نتیجه را در رشته ی تخصصی خود بدست آورد. زیرا به هیچ عنوان ممکن نیست، در یک هفته و یا چند روز بتوان گریم و میکاپ را به صورت حرفه ای آموخت و آموزش این دوره به زمان معقول و منطقی نیاز دارد.

انتخاب بهترین و معتبرترین آموزشگاه جهت شرکت در دوره های آنلاین گریم و میکاپ به شما کمک می کند تا بتوانید زیر نظر بهترین اساتید از روش های نوین آموزشی بهره مند شوید. ما به شما هر آنچه که نیاز است به عنوان یک متخصص حرفه ای در رشته ی مورد نظر خود بدانید، آموزش خواهیم داد. شیوه ی آموزش در کلاس های گریم و میکاپ آنلاین خانه صنعت و معدن برگرفته از برترین متدهای روز دنیا است که به شما آموزش داده خواهد شد و با آموزش جامع در این مرکز می توانید وارد بازار کار حرفه ای شوید و به عنوان یک میکاپ آرتیست فعالیت کنید .

بنابراین استراتژی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن در دوره آموزش قدم به قدم میکاپ عروس و گریم صورت ، از صفر تا صد این است که دانشپذیران را به سمت ارائه پرتفولیو مناسب جهت ارائه در بازار فعالیت حرفه ای این رشته هدایت و با ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس در هنرجویان برای رسیدن به ثروت و در آمد زایی  و کار آفرینی ، آن ها را هدایت می نماید.

بهتر است بدانید کلاس هایی که در قالب ورکشاپ و در بازه های زمانی کوتاه مدت بدون گذراندن آیتم های پیشنیاز برگزار می گردد از درجه اعتبار ساقط می باشند ، این گونه کلاس ها معمولا در سالن های آرایش طی ۴ یا ۵ جلسه و به صورت فشرده و با هزینه های هنگفت برگزار می گردد ، به عنوان مثال شخصی که برای گذراندن دوره آموزشی گریم و میکاپ مراجعه می نماید بایستی آیتم پیش نیاز شناخت آناتومی صورت را گذرانده باشد تا با انواع آناتومی صورت ها و چهره های مختلف آشنایی پیدا نماید تا بتواند عیوب صورت افراد مختلف را رفع نماید. اما اگر در کلاسی شرکت کنید که از صفر تا صد آموزش ببینید به مشکل برنخواهید خورد.

برای شرکت در دوره های جامع گریم و میکاپ می توانید با کارشناسان دپارتمان ما از طریق واتساپ یا شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید.

مزیت های آموزش آنلاین میکاپ

جهت بررسی مزیت های آموزش آنلاین گریم و میکاپ، باید به این نکته توجه داشته باشید که این آموزش های آنلاین چه توانایی هایی به شما می افزایند.

از مزایای شرکت در کلاس های آنلاین گریم و میکاپ، صرفه جویی در زمان می باشد.زیرا افراد می توانند ضمن حضور در منزل خود، در این دوره ها شرکت نمایند و زمان خود را حین رفت و آمد و معطلی در ترافیک هدر ندهند.

همچنین کلاس های آنلاین گریم و میکاپ این امکان را به علاقه مندان می دهد که بتوانند از همه جای دنیا در این کلاس ها شرکت نمایند.

با شرکت در دوره های آموزشی آنلاین گریم و میکاپ می توانید، توانایی تحلیل تکنیکی چهره خود ودیگران را تقویت نمایید و ایرادات بصری چهره را کشف و آنها را رفع نمایید.

از دیگر مزایای شرکت دراین کلاس های آنلاین ، استفاده ی دقیق و مناسب از لوازم های گریم و میکاپ جهت رفع عیوب چهره می باشد.

دوره های آنلاین گریم و میکاپ در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ، به صورت آنلاین و توسط اساتید در محیط آموزشگاهی برگزار می شود و در پایان هر جلسه ، فیلم مباحث آموزشی همان جلسه که قبلا در فضای استدیویی فیلم برداری شده برای هنرجویان ارسال می گردد تا بتوانند هر وقت که خواستند دوباره فیلم ها را ببینند و بتوانند راحت تر تکرار و تمرین کنند .

قیمت دوره گریم و میکاپ مقدماتی تا پیشرفته

هزینه دوره جامع گریم و میکاپ وابسته به سطح شما و نظر کارشناسان دپارتمان متغیر است .

ثبت نام دوره آنلاین گریم و میکاپ

در معتبر ترین آموزشگاه کشور

 

برای ثبت نام در معتبرترین آموزشگاه برگزاری کلاس گریم و میکاپ شما نیاز به پیش زمینه خاصی ندارید.رشته و گرایش تحصیلی شما با آنچه که قرار است در دوره گریم و میکاپ بگذرانید ارتباطی ندارد.

ما تمام آنچه که نیاز است به عنوان یک میکاپ آرتیست حرفه ای بدانید به شما آموزش خواهیم داد.

شیوه آموزش در آموزشگاه گریم و میکاپ اقتباس شده از معتبرترین مراکز مد و زیبایی اروپایی است که براساس نیاز داخلی و ویژگی های اختصاصی فرهنگی ما توسط اساتید هیئت علمی تدوین و به شما آموزش داده خواهد شد.

مشاوره و ثبت نام دوره

 

کارشناس آموزش : ۴۶۰۹۴۱۱۸-۰۲۱

کارشناس آموزش : ۴۶۰۹۴۱۱۷-021

کارشناس آموزش : ۴۴۱۱۱۲۲۹-021


ارتباط در واتس اپ

مدرک دوره انلاین گریم و میکاپ

معمولا مدرکی که پس از پایان دوره مورد نظر دریافت می نمایید نیز بایستی اعتبارات لازم را داشته باشد که در حال حاضر در کشور ایران این مدارک توسط موسسات مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای و وزارت صنعت ، معدن و تجارت صادر می گردد که مدارک سازمان فنی و حرفه ای به دلیل اینکه سرفصل های مورد تدریس به روز نمی باشد و ساعات آموزش بسیار زیادی برای آن در نظر گرفته شده معمولا پر کاربرد نیستند کما اینکه مدارک مورد تایید این سازمان که زمانی در ۸۶ کشور در جهان دارای اعتبار بود هم اکنون به زیر ۱۰ عدد رسیده ، ولی مدارک مورد تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت علاوه بر اینکه بین المللی می باشد از اعتبارات لازم چه در داخل و چه در خارج از کشور برخوردار می باشد.

به طور کلی، تمام افراد مایلند تا معتبرترین مدرک را در پایان دوره دریافت نمایند .فارغ التحصیلان در پایان دوره ی گریم و میکاپ آنلاین می توانند مدارک معتبر و بین المللی این مرکز را دریافت نمایند که این مدارک در دفاتر دارالترجمه رسمی قابل ترجمه می باشند و در خارج از کشور نیز دارای اعتبار می باشند. غالبا هدف هنرجویانی که در دوره های آموزشی گریم و میکاپ شرکت می کنند، درآمدزایی از این رشته می باشد که می توانند پس از گذراندن دوره وارد بازار کار حرفه ای این رشته شوند.

دوره آموزش گریم و میکاپ
آموزشگاه گریم در تهران

مطالبی بیشتر در مورد آموزش گریم و میکاپ که شاید دوست داشته باشید ! 


دوره آموزش گریم و میکاپ آنلاین


سرفصل کلاس آنلاین گریم و میکاپ
برترین و جامع ترین کلاس گریم و میکاپ عروس در تهرانکلاس آرایشگری


بهترین آموزشگاه تخصصی گریم و میکاپ با ارائه مدرک معتبرکلاس میکاپ تخصصی


کلاس میکاپ تخصصی عروس با حضور برترین اساتید کشورآموزشگاه آرایشگری تهران


آموزشگاه گریم و میکاپ زنانه در غرب تهران با بهترین اساتیدآموزشگاه آرایشگری حرفه ای


ثبت نام در آموزشگاه گریم و میکاپ حرفه ای ویژه ورود به بازار کار

4.4/5 - (26 امتیاز)
فهرست