بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران با مدرک بین المللی ،مخصوص بانوان.آموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته و به صورتی است که می توانید در بازار کار از ان حرفه ای بهره ببرید.گریم ،میکاپ و آرایشگری و تمام فنون و اطلاعاتی که به ان ها نیاز دارید را در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن آموزش میبینید.

آموزش آرایشگری

 برای آرایشگر حرفه ای بودن چرا باید رنگ ها را بهتر بشناسیم؟

یکی از مهم های آرایشگری شناخت چرخه رنگ و چگونگی استفاده از رنگ ها برای درست کردن ظاهری بهتر است.زیرا رنگ ها پایه و اساس آرایش هستند و برای آرایشگر حرفه ای شدن باید اول اساس پایه رنگ شناسی را بشناسند .

در اول کار باید ترتیب رنگ ها را بدانیم:

  1. رنگ های اصلی( آبی، زرد و قرمز)
  2. رنگ های ثانویه که از ترکیب رنگ های اصلی به وجود می آیند.
  3. رنگ های درجه سوم که از ترکیب رنگ ها اصلی با رنگ های ثانویه تشکیل می شوند.
  4. رنگ هایی که بیشترین شدت خود را داشته باشند رنگ فامند.
  5. اضافه کردن مقدار کمی سفید به رنگ ها آن ها را تبدیل به ته رنگ می کند.
  6. با اضافه کردن کمی رنگ سیاه به رنگ های دیگر رنگ سایه بدست می آید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و میکاپ اروپایی

بعد از یادگیری رنگ ها چند مدل ترکیب آرایشی پایه در زیر شرح می دهیم:

آرایش مکمل به این صورت است که در آرایش از رنگ های مکمل هم بهره ببرند به طور مثال از رنگی برای سایه و از رنگ مکمل آن برای خط چشم استفاده شود.

استفاده از رنگ های مشابه در میکاپ چهره به این صورت که یکسری رنگ های مشابه مانند رنگ های قرمز، قرمز-بنفش و قرمز-نارنجی در چرخه رنگ را انتخاب و از آن استفاده شود.

میتوان از یک تک رنگ نیز در برخی از میکاپ ها استفاده کرد.

آموزشگاه آرایشگری

اصول اولیه یک میکاپ خوب چیست ؟

  1. اولین اصول یک میکاپ خوب زیرسازی درست پوست قبل از شروع آرایش است استفاده از کرم ها و روغن های پوست قبل از آرایش همچنین یک پرایمر مناسب این کار را به بهترین شکل برایتان انجام میدهد.
  2.  انتخاب کرم پودر مناسب برای پوست از لحاظ تناژ رنگی و همچنین مناسب پوست از لحاظ خشک، نرمال و یا چرب بودن پوست نیز از اساس مهم یک میکاپ مناسب است.
  3. آرایش چشم قدم بعدی یک آرایش خوب است اگر برای جشن یک میکاپ مناسب میخواهید و یا برای رفتن به خیابان، هر کدام از این موارد آرایش چشم مخصوص به خود را دارند.
  4. به همین ترتیب آرایش گونه ها و لب نیز بر اساس مکان مورد نظرتان انجام میشود به طور مثال برای رفتن به خیابان استفاده از رژگونه ای با تناژ صورتی شادابی خاصی به چهره میبخشد.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
گریم مناسب هر چهره

بهترین آموزشگاه عکاسی

ثبت نام در آموزشگاه آرایشگری

برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از ثبت نام در دوره ها لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با انجمن گریم و میکاپ ما در ارتباط باشید.

باارزوی موفقیت.