بهترین آموزشگاه طراحی لباس در تهران ،آموزش طراحی لباس از صفر تا صد با مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن .هنرجویان توانایی طراحی مدل های مختلف از تمامی لباس ها اعم از حنسیت سازی روی کاغذ ،طراحی روی مانکن ، طراحی فیگور روی کاغذ و … را از مبتدی تا پیشرفته آموزش میبینند.

بهترین اموزشگاه طراحی لباس

طراحی لباس از گذشته تا به امروز

قبل ازاینکه اقدام به یادگیری در بهترین آموزشگاه طراحی لباس کنیم بهتر است کمی از گذشته و تاریخ طراحی لباس از گذشته تا به امروز  آشنا شوید. تاریخ اولین طراحی لباس به قرن ۱۹ بازمی‌گردد در قرن ۱۹ شخصی به نام فردریک تصمیم گرفت آنچه خود دوست دارد به دیگران بپوشاند بنابراین اولین پایه های طراحی لباس را رقم زد.

در ابتدا طراحی لباس به صورت کوکتور بود یعنی شخصی لباسی را سفارش می‌دهد و تنها  لباس برای آن شخص دوخته می‌شد. خانواده سلطنتی از خانواده‌های بودند که این طراحی و طرح مورد استقبال و علاقه آنها بود در حال حاضر نیز افراد زیادی خواهان چنین طراحی هستند . کوکتور برای هر فرد به صورت دستی با طراحی ها و دوخت های دستی انجام می شود. طراحی های نیمه آماده که به صورت اکسسوری  و…. آماده می‌شوند و برای اشخاص خاصی باز در فشن شوها و یا هفته مد لباس به نمایش گذاشته می شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس صفر تا صد با متد جدید و مدرک بین المللی

اما طراحی لباس ها به صورت عمومی امروز ظاهر شده و به وسیله طراحان زیادی که در سطح کشور های مختلف مشغول به کار می‌باشند طراحی می شود و به وسیله ماشین آلات و … دوخت می‌شود این طراحی به اصطلاح زشت یا کوچ نیز نامیده می‌شود اما طراحی می باشد که همه پسند و سطح عمومی جامعه را در بر می گیرد و در آموزشگاه طراحی لباس قطعا ان راخواهید آموخت.

آموزش طراحی لباس

بازار کار رشته طراحی لباس در ایران

طراح لباسی که در بهترین آموزشگاه طراحی لباس دانش آموخته است در حال حاضر در یک کشور اروپایی ممکن است سالی ۱۰۰ هزار دلار درآمد داشته باشد. طراح لباس در داخل کشور به دلیل عدم قانون کپی رایت درآمد  آنچنانی ندارد اما با توجه به اینکه امروزه اهمیت مد و به روز بودن بسیار زیاد شده است، کارخانه‌ها و تولیدی‌های لباس سعی نمودند که برای طراحان لباس در دفتر ها و شرکت های خود جایگاهی ایجاد کرده و از آنها استفاده کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
برترین دوره های آموزش طراحی لباس چگونه است؟

در واقع بازار طراحی لباس در ایران نیز مانند سایر کشورها امروزه رونق زیادی پیدا کرده و اگر شما  طراحی های خاص و بی نظیر برای یک تولید کننده لباس  ارسال کنید می توانید درآمد بسیار عالی و خوبی داشته باشید. علاوه بر آن نیز می توانید خود تولیدی کوچک ایجاد کنید و لباس های خود را به صورت کوکتور برای اشخاص خاص طراحی کرده و به فروش برسانید که درآمد بسیار عالی و خوبی برای شما خواهد داشت.

آموزشگاه طراحی لباس

ثبت نام در آموزشگاه طراحی لباس

آیا به دنبال آموزشگاه خوب در زمینه طراحی لباس هستید ؟ آیا مدرک معتبر برای شما حائز اهمیت است ؟ آیا رشته ی طراحی لباس را به عنوان یک علاقه شخصی و یا شغل حرفه ای می خواهید دنبال کنید ؟ شما میتوانید قبل از اغاز به این حرفه ی جذاب برای آشنایی بیشتر با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در واتس اپ و یا شماره های سایت در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
برترین آموزشگاه طراحی لباس شب حضوری و آنلاین

با آرزوی موفقیت.