بهترین آموزشگاه عکاسی در غرب تهران همراه با بهترین اساتید حوزه ی عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن….آموزشگاه عکاسی حرفه ای استان تهران با ارائه مدرک بین المللی…کلاس ها از مقدماتی تا پیشرفته و ویژه ورود به بازار کار….هنرجویان در پایان دوره میتوانند به صورت حرفه ای عکاسی را دنبال کنند..

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش عکاسی

سرفصل های عکاسی را بشناسیم :

عکاسی یکی از رشته های پرمخاطب و خاص به شمار می آید و گذراندن دوره عکاسی می تواند کمک مهم و بزرگی برای افراد علاقه مند به این حوزه باشد. در ادامه به معرفی سرفصل دوره عکاسی خواهیم پرداخت که در دانشگاه ها تدریس می شود.

دروس پایه:

 1. مبانی هنرهای تجسمی ۱ و ۲
 2. کارگاه طراحی پایه ۱ و ۲
 3. هندسه مناظر و مرایا
 4. کارگاه عکاسی پایه ۱ و ۲
 5. هنر و تمدن اسلامی ۱ و ۲
 6. آشنایی با هنرهای سنتی ایران
 7. آشنایی با هنر در تاریخ ۱ و ۲
 8. کارگاه عکاسی رنگی
 9. آشنایی با رشته های هنری
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
برترین دوره عکاسی حرفه ای ویژه ورود به بازار کار

دروس اصلی:

 1. شیمی عمومی و شیمی عکاسی
 2. فیزیک و ابزارشناسی
 3. تاریخچۀ عکاسی
 4. نورپردازی
 5. آشنایی با فیلمبرداری
 6. فنون عرضه و نمایش عکس
 7. تجزیه و تحلیل و نقد عکس ۱ و ۲
 8. فنون بازسازی عکس
 9. کارگاه تخصصی عکاسی ۱ و ۲

دروس تخصصی:

 1. کارگاه عکاسی ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶
 2. طرح و رسالۀ نهایی

علاوه بر دانشگاه ها که دوره های بلند مدت برگزار میکنند ، آموزشگاه های عکاسی نیز دارای دوره های کوتاه مدت و فشرده عکاسی هستند.که به صورت کامل با جزئیات آموزش می دهند و هنرجویان

می توانند خیلی سریع تر وارد بازار کار حرفه ای شوند و کسب درآمد کنند.اگر در کنار رشته تحصیلی خود در دانشگاه ، به دنبال کلاس های کوتاه مدت هستید فرصت مناسبی است که در این دوره شرکت کنید.دوره ها هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری است .

آموزشگاه عکاسی

دنیای عکاسی و بازار کار آن

پس از آشنایی با سرفصل دوره عکاسی، بهتر است بدانید که این رشته برای افراد ماهر و خلاق و کسانی که دوره عکاسی حرفه ای و مناسبی را گذرانده باشند، فرصت های شغلی و درآمدی بسیاری دارد. به عنوان مثال حوزۀ مطبوعات و سایت های خبری و سایر شبکه های اجتماعی، همچنان نیازمند کارهای حرفه ای و خاص عکاسان کاربلد و ماهر هستند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین و حضوری

عکس های تبلیغاتی نیز حوزۀ دیگری از زمینه های درآمدزایی برای شرکت کنندگان دوره عکاسی است که بسیار پردرآمد و پرمشتری نیز هست. همچنین هنرجویی که تمامی دوره ها را به دقت و حرفه ای پشت سر گذاشته باشد، می تواند به راحتی در آتلیه ها مشغول به فعالیت و درآمدزایی شود. بنابراین شرکت در دوره عکاسی و افزایش دادن مهارت ها می تواند شانس شما را نیز برای داشتن شغلی پردرآمد در این زمینه افزایش دهد.

آموزش عکاسی تهران

ثبت نام در آموزشگاه عکاسی

اگر به دنبال آموزشگاه معتبر برای آموزش عکاسی هستید …اگر قصد مهاجرت دارید و مدرک بین المللی برای شما حائز اهمیت است…اگر به دنبال دوره ی کوتاه مدت برای یادگیری عکاسی و جذب سریع در بازار کار هستید …میتوانید قبل از شروع به کار و برای اطلاع بیشتر از نحوه ی برگزاری کلاس ها از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
سر فصل کلاس آموزشی عکاسی

با آرزوی موفقیت.