بهترین آموزشگاه گریم در تهران

دوره میکاپ

بهترین آموزشگاه گریم در تهران . اساتید با تجربه گریم و میکاپ و مدارک بین المللی .آموزش جامع گریم و میکاپ و آرایشگری بانوان در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.

آموزشگاه گریم در تهران

گریم یک واژه ی فرانسوی است و می توان معادل فرانسوی آن را چهره پردازی دانست. هدف اصلی گریم ایجاد خطای دید برای القای تصویر مورد نظر در ذهن بیننده است. گریم زیر شاخه های گوناگونی دارد که یکی از پرطرفدار ترین آن ها میکاپ و متعادل سازی است، به این معنا که با کم رنگ کردن ایرادات، تاکید بیشتری بر نقاط قوت چهره دارد. از زیر شاخه های دیگر گریم می توان به نا متعادل سازی اشاره کرد.

آموزش گریم و میکاپ چه مراحلی دارد؟

خوشبختانه در چند سال اخیر امکان یادگیری آسان گریم برای بسیاری از علاقه مندان فراهم شده است و با مراجعه به آموزشگاه گریم در تهران یا سایر شهرهای ایران می توان به سادگی این حرفه ی دوست داشتنی را یاد گرفت.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم از پایه تا پیشرفته

آموزش گریم

گام اول در آموزش گریم، علاقه و تمرین بر روی چهره ی خود یا دوستان آشنایان است. پس از آن می توانید برای ادامه ی این حرفه با کارشناسان دپارتمان گریم و میکاپ مرکز آموزش خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

آموزشگاه گریم در تهران

حرفه گریم شغلی پولساز برای شما

با گذراندن دوره های چهره پردازی و میکاپ در بهترین آموزشگاه گریم در تهران، شما هم می توانید در یکی از پردرآمدترین مشاغل دنیا فعالیت داشته باشید.

دامنه ی فعالیت های یک گریمور بسیار گسترده است، از فعالیت در تئاتر و سینما به عنوان چهره پرداز گرفته تا فعالیت در پروژه های مدلینگ و ساخت موزیک ویدیو به عنوان میکاپ آرتیست یا فعالیت در سالن های زیبایی. به یاد داشته باشید مهارت، اخلاق حرفه ای و روابط اجتماعی می تواند شما را برای کسب درآمد بیشتر در این حرفه ای یاری کند.

برای آشنایی بیشتر با سرفصل ها و حرفه گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا شماره های سایت با کارشناسان حرفه میکاپ در ارتباط باشید.