بهترین آموزشگاه گریم و زیبایی در تهران ،آموزش گریم و خودآرایی و متعادل سازیه چهره.آموزشگاه آرایشگری در غرب تهران با ارائه مدرک بین المللی و دوره ها قدم به قدم از گریم و میکاپ مبتدی تا پیشرفته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن آموزش داده می شود.

آموزش گریم

 

در گریم زیبایی چه اصولی را باید رعایت کرد ؟

در  گریم زیبایی:

  • اولین اصل توجه به شکل صورت است. مناسب ترین صورت برای گریم صورت بیضی می باشد. پس اولین کار این است که صورت را با کمک سایه های تیره و روشن به شکل بیضی در آورید.
  • اصل دیگر در گریم زیبایی استفاده مناسب از سایه های روشن و تیره برای ایجاد خطای دید و پوشاندن عیوب صورت است این گونه صورتی زیبا خواهید داشت در این اصل باید به این نکته توجه شود که رنگ فون مورد استفاده مشابه رنگ پوست فرد باشد.
  • اصل بعدی در گریم آرایش ابروها و پیشانی است حالت ابروها در صورتهای کوچک و ظریف و یا صورتهای پهن یا کشیده متفاوت است. توجه شود که شکل پیشانی با ترکیب سایه های تیره و روشن می توان تغییر داد.
  • آرایش چشمها مهمترین اصل بوده زیرا گیرایی افراد به شکل چشم و نوع آرایش آن است .
  • گریم بینی اصل دیگری است که برای پوشاندن عیوب و نا متناسب بودن آن می توان از سایه روشن و تیره بهره برد.
  • گریم فک اصل دیگری است که بسته به شکل و اندازه گریم آن متفاوت است.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ خودآرایی و متعادل سازی چهره

آموزشگاه گریم و زیبایی

گریم رشته ای پر درآمد

در شغل آرایشگری یا گریم زیبایی برای کسب درآمد بالاتر باید همیشه بروز باشید و مدلهای جدید آرایشگری و گریم را  بیاموزید. این شغل حقوق ثابتی ندارد و کسب درآمد به صورت درصدی است همچنین بیمه نیز ندارند . درآمد این شغل بسته به نوع کار آرایشگر نیز دارد آرایشگاه های ممتاز مشتری های بیشتر حتی مشتری های ثابت خود را دارند پس میزان درآمدشان نیز به نسبت دیگر آرایشگاه ها بیشتر است.

گریمورها یا کسانی که به صنعت چهره پردازی علاقه مندند بیشتر می توانند در شرکتهای تئاتری ، تلویزیون و یا شرکتهای تولید فیلم ، سالنهای چهره پردازی و سالنهای مد فعالیت نمایند اما معمولا یکی دو سال اول فعالیت درآمد آنچنانی ندارند.

آموزش گریم تهران

ثبت نام در آموزشگاه گریم و زیبایی

برای شرکت در دوره ها و کسب اطلاعات بیشتر از سرفصل های آموزشی لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با انمجن گریم و میکاپ ما در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ کامل صورت

با آرزوی موفقیت.