بهترین دانشگاه های آموزش طراحی لباس در فرانسه

دانشگاه های آموزش طراحی لباس در فرانسه

دانشگاه های بسیاری در فرانسه به تدریس رشته طراحی لباس یا همان طراحی مد می پردازند که اگر شما بخواهید در این کشور به تحصیل این رشته بپردازید فرصت های شغلی زیادی را برای خود به وجود آورده اید زیرا کمپانی های زیادی در زمینه مد و لباس و آرایش به دنبال کسانی با مدرک چنین رشته هایی هستند. اگر شما در آرزوی ساخت ترند هایی هستید که در میان مردم رایج شود یا بخواهید طراحی لباس های مختلف را بر عهده داشته باشید بهترین رشته ای که می توانید انتخاب کنید تا به آرزویتان برسید رشته ی طراحی مد است که در آن به طراحی لباس، آرایشگری و … می پردازید. اگر می خواهید این رشته را در سایر کشور ها دنبال کنید و به دنبال بهترین کشور و بهترین دانشگاه ها هستید باید بدانید که کشور فرانسه در زمینه طراحی مد و طراحی لباس از سایر کشور ها بسیار جلوتر است و بسیاری از لباس هایی که رایج و ترند می شوند از این کشور خارج می شوند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
شرایط اقامت در فرانسه با آموزش طراحی لباس کدامست؟

بهترین دانشگاه و موسسه و مدرسه هایی که برای رشته ی طراحی مد در کشور فرانسه وجود دارد که در ادامه آنها ها می خوانید. موسسه مد فرانسه در پاریس، اسمود اینترنشنال، انساد، ای اس ای ای، آلتیر چاردون، مدرسه ی مد لیسا، مدرسه ی اتحادیه چمبر پاریسیان، ای ان اس سی ای، استودیو برکوت، انساما.

بهترین موسسه در موارد بالا موسسه مد فرانسه در پاریس است. این موسسه در سال ۱۹۸۶ ساخته شد و از همان زمان در زمینه مد و طراحی لباس عملکرد بسیار خوب و اثر گذاری بالایی داشت. این موسسه در دو قسمت دانشجویان خود را پرورش می دهد. قسمت اول مربوط به مدیریت است و قسمت دوم مربوط به خلق کردن است. خلق کردن خود به سه قسمت طراحی لباس، لوازم جانبی و عکس ها مربوط می شود. قسمت مدیریت به آموزش چگونگی مبادله ی کالا ها، مدیریت کالا ها، تولیدات و مدیریت ارتباطات می پردازد. کسانی که از تحصیل در این موسسه فارق می شوند می توانند به کمپانی هایی که در زمینه های مد و لباس و … فعالیت می کنند عضو شوند. بعضی از دانشجویان نیز بعد از فارق التحصیلی برند و شرکت خود را به وجود می آورند و تحت عنوان خود فعالیت می کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش صفر تا صد طراحی لباس حرفه‌ای

تدریس رشته مدیریت در این موسسه بدین شکل است که ده ماه اول به آموزش دانشجویان می پردازند و در کارگاه های مختلف مهارت های آن ها بالا می برند و در شش ماه پایانی به کار هایی که نیاز به همکاری با شرکت ها دارند می پردازند و دانشجویان را با بازار کار آشنا می کنند. رشته هایی که به طراحی مربوط است دانشجویان را پس از آموزش های اولیه با شرکت های مختلف در زمینه طراحی آشنا می کنند تا دانشجویان با چگونگی ساخت یک ایده آشنا شوند. مدت آموزش های دو رشته سه دوره است که هر دوره خود به چند ماه تقسیم می شوند.