بهترین روش برای برگزاری کلاس و دوره های آنلاین  آموزشگاه طراحی لباس ، کلاس نیمه حضوری طراحی لباس ، دوره های مجازی طرحی لباس با متد ۲۰۲۰

دوره طراحی لباس آنلاین

سرفصل دوره های آنلاین و غیر حضوری طراحی لباس

دوره های آنلاین طراحی لباس به لحاظ کیفی با همان سرفصل های دوره های حضوری برگزار میگردد که شامل آموزش:

  • طراحی فیگوراتیو و آناتومی بدن انسان
  • رنگ شناسی و روانشناسی رنگ ها
  • پارچه شناسی
  • طراحی لباس
  • دوخت های تزئینی
  • مولاژ یا الگو سازی به روش حجمی
  • نرم افزار طراحی لباس

می باشد ، در دوره های آنلاین بعد از پایان هر آیتم ژوژمان برگزار میگردد که نحوه فعالیت اجرایی هنرجویان مورد ارزیابی قرار می گیرد ، در آموزش طراحی لباس پروژه به صورت اجرایی و تولید انواع لباس مورد ارزیابی قرار میگیرد و بعد از پایان دوره به هنرجویان مدارک معتبر و بین المللی طراحی لباس تعلق خواهد گرفت.

 

تفاوت دوره های آنلاین و حضوری طراحی لباس

دوره های آنلاین و حضوری طراحی لباس هر دو از یک سرفصل واحد تبعیت می کنند و شیوه برگزاری با کیفیت یکسان در مدت ۵ ماه آموزش داده خواهد شد ،

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش گام به گام طراحی لباس

تنها تفاوتی که در این دو دوره وجود دارد در انتخاب هنرجویان و علاقه شما به کلاس های حضوری یا آنلاین می باشد ، در هر دو دوره آنلاین و حضوری هنرجویان مستقیما در زمان کلاس با استاد مربوطه در ارتباط خواهند بود و می توانند سوالات  و ایرادات خود را با اساتید مربوطه برطرف نمایند.

همچنین از مزایای دوره های آنلاین طراحی لباس و کلاس های مجازی طراحی لباس این است که از هزینه سفر های شهری و بین شهری کاسته شده و در بازه زمانی کوتاهتری می توانید برای فعالیت های روزمره خود برنامه ریزی نمایید و مدت زمان رفت آمد خود را در منزل به تمرین بپردازید.

 

دوره طراحی لباس آنلاین

مدت زمان ، هزینه و نحوه ثبت نام کلاس های آنلاین طراحی لباس

مدت زمان و هزینه برگزاری کلاس های آنلاین مطابق کلاس های حضوری به مدت ۵ ماه بوده و عملا برگزاری دوره جامع طراحی لباس در بازه های زمانی کوتاهتر از کیفیت دوره ها می کاهد و از کارایی لازم برخوردار نخواهد بود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش نکات دلربا در طراحی لباس عروس

همچنین هنرجویان می توانند جهت ثبت نام کلاس های آنلاین طراحی لباس از طریق شماره های ذیل با مرکز آموزش خانه صنعت و معدن تماس حاصل نمایند و سوالات خود را با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس مرکز مطرح نمایند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و جامع طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹