بورس فروش انواع لباس بیمارستانی در کشور

بورس فروش انواع لباس بیمارستانی در کشور، تولید انواع لباس بیمارستانی تترون ، لباس مریض بیمارستان، لباس بیمارستانی زنانه با قیمت های بدون واسطه

روپوش پزشکی

روپوش پزشکی و کاربرد آن

معمولا برای تولید انواع روپوش پزشکی از پارچه های تترون یا ترگال استفاده می گردد که البته پارچه های تترون با توجه به راحتی و دوام بیشتر کارایی بهتری دارند ، و معمولا استاندارد وزنی پارچه های تترون مورد استفاده در بیمارستان ها بین ۱۵۰ تا ۱۷۵ گرم می باشد و معمولا از رنگ های سفید پارچه های تترون یا ترگال جهت تولید انواع روپوش پزشکی استفاده می گردد.

همچنین لازم به ذکر است پارچه هایی که الیاف آن از نخ و پنبه تشکیل شده باشد در مقابل مواد شیمیایی دارای مقاومت بالتری هستند و همچنین پارچه هایی که دارای الیاف مصنوعی مانند پلی استر باشند دارای مقاومت بالاتری در شستشو می باشند.

معمولا برای روپوش های پزشکی بیمارستان هااز پارچه های کجراه برای انواع روپوش پزشکی استفاده می گردد و برای مطب های زیبایی سفارشات انواع روپوش پزشکی از جنس تترون می باشد که در فصول گرما به دلیل خنکی و سبکی بیشتر کارایی بهتری دارند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بورس فروش لباس کار صنعتی و خدماتی

لباس بیمار بیمارستانی

انواع لباس بیمار بیمارستانی

انواع لباس های بیمار بیمارستانی به دو دسته لباس های یکبار مصرف بیمارستانی و لباس های چند بار مصرف بیمارستانی تقسیم بندی می گردد ، معمولا جنس پارچه های به کار رفته در انواع لباس بیمار بیمارستانی از تترون ، ترگال و فلامنت پنبه می باشد.

استاندارد وزنی پارچه های تترون مورد استفاده برای لباس بیمار زنانه و مردانه معمولا ۲۴۰ گرم می باشد و همچنین پارچه تترون از استاندارد وزنی ۱۵۰ تا ۱۷۵ گرم و در نهایت پارچه فلامنت پنبه از استاندارد وزنی ۱۴۰ تا ۱۷۰ گرم متغیر می باشد.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی

لباس یکبار مصرف بیمارستانی بیشتر جهت عدم انتقال میکروب و عفونت به پزشک و بیمار در شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرد که شامل : گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی،لباس یکبار مصرف بیمار و .. می باشد و بیشتر از انواع پارچه های اسپان باند یا بی بافت که در دسته پارچه های پرس شده قرار می گیرد استفاده می گردد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بورس فروش لباس کار صنعتی و خدماتی

منبع : www.uniformkala.ir