ترفندهای آموزش سریع‌ترین نرم‌ افزار طراحی لباس

ترفندهای آموزش نرم‌ افزار طراحی لباس

انتخاب سریع‌ترین نرم ‌افزار طراحی لباس به دلیل پیشرفت تکنولوژی و وجود انواع نرم افزارهای طراحی لباس مانند جمینی، مارولوس و ایلستریتور کاری دشوار است، اما در میان نرم ‌افزارهایی که موجود است، مارولوس دیزاینر سریع‌تر و کاربردی تر است.

ترفندهای آموزش نرم‌ افزار طراحی لباس

معرفی سریع‌ترین نرم ‌افزار طراحی لباس

پیشرفت تکنولوژی در تمامی زمینه ها وارد زندگی انسان شده است و این تغییرات برای راحت تر بودن بشر می باشد، اگر شما در زمینه طراحی لباس فعالیت داشته باشید، بی شک میدانید که الگوسازی و طراحی کار دشوار و زمان‌بری است و یکی از دغدغه های طراحان رضایت مشتری از کار آنها است، اما امروزه با وجود نرم‌ افزارهای قدرتمند در حوزه طراحی لباس این دغدغه کمرنگ تر شده و طراحان می توانند طرح مورد نظر خود را توسط این نرم‌ افزارها ارائه دهند.

در حال حاضر سریع‌ترین نرم ‌افزار طراحی لباس در میان نرم‌‌ افزارهای موجود، مارولوس دیزاینر (Marvelous Designer) می باشد، مارولوس، طیف گسترده ای از طراحی ها را دارا می‌باشد، هدف شما چه طراحی لباس ساده ای باشد و چه پیراهنی مجلل، این برنامه توانایی طراحی و ارائه ی آن لباس را با جزئیات دارد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش نرم افزار طراحی لباس با بهترین متدهای روز دنیا

نرم‌ افزار طراحی لباس

ترفندهای آموزشی سریع‌ترین نرم ‌افزار طراحی لباس

نکته ی مهم در مورد سریع‌ترین نرم ‌افزار طراحی لباس یعنی مارولوس این است که دارای رابط کاربری فوق العاده ای است، به طوری که با وجود قابلیت های متعددی که دارد استفاده از آن دشوار نیست و با چند ترفند ابتدایی می توان با سریع ترین نرم افزار طراحی لباس آشنا شد:

  1. مارولوس دیزاینر دارای ابزار کنترل رنگ کاملی می‌باشد و شما می‌توانید با استفاده از آن، هرچه در ذهن دارید با انتخاب رنگ دلخواه در این محیط اجرا کنید.
  2. سریع‌ترین نرم‌ افزار طراحی لباس دارای بخش طراحی الگو و سایزبندی، چیدمان دستی و خودکار و بخش طراحی ۳ بعدی بر روی مانکن است، شما می توانید با استفاده از این قسمت ها، لباس طراحی شده ی خود را در زاویه های مختلف بررسی کنید.

قرار دادن الگوی طراحی شده بر روی مانکن

  1. امکان فوق العاده ی دیگر سریع‌ترین نرم‌ افزار طراحی لباس این است که شما می‌توانید با در نظر گرفتن جنس پارچه و مدل لباس، نحوه قرارگیری لباس روی اندام و ریزش پارچه را شبیه سازی کنید و تغییرات دلخواه خود را به آن بدهید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش نرم افزار طراحی لباس

انتخاب جنس و بافت پارچه

  1. ویژگی شاخص سریع‌ترین نرم ‌افزار طراحی لباس این است که پس از نصب این نرم ‌افزار قدرتمند و باز کردن برنامه، دو پنجره اصلی میبینید که یکی از آنها محل مشخص کردن قسمت های مختلف لباسی است که قصد طراحی آن را دارید و دیگری به طور آنی (Real time) لباس طراحی شده را به صورت ۳ بعدی بر روی بدن مانکن قرار می‌دهد، یعنی این نرم‌ افزار با دقت بالا، تمام تغییرات را بر روی بدن انسان شبیه سازی می‌کند.

ترفندهای آموزش سریع‌ترین نرم‌ افزار طراحی لباس

مزایای نرم ‌افزار طراحی لباس مارولوس دیزاینر

  • پشتیبانی از انواع مختلف خواص فیزیکی پارچه ها
  • پشتیبانی از الگوهای کامل طراحی
  • هماهنگی ویرایش الگو و دراپینگ ۳ بعدی در جهت طراحی تعاملی
  • سریعترین سرعت دراپینگ و رندر و ارائه ی فوری با بالاترین کیفیت
  • رابط کاربری ساده
  • ایجاد الگوهای متقارن و طراحی ساده و پیشرفته

امکان شبیه سازی با انیمیشن و انتخاب و شبیه سازی انواع پارچه و دکمه و جزئیات دیگر در سریع‌ترین نرم ‌افزار طراحی لباس

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس با نرم افزار