ترفند ها و نکات عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات یکی از مهمترین و لذت‌ بخش ترین شاخه عکاسی تبلیغاتی ست …عکاسی تبلیغاتی از ساعت و زیورآلات ، حرفه بسیار زیبایی است ، زیرا با انواع ساعت و زیور آلات سروکار داریم و طرح های مختلفی را خواهیم داد…ما در این مقاله نکات لازم در این مورد را باز گو کرده  که این مطالب مفید واقع شده باشد. و از ان استفاده نمایند.

عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات

عکاسی از زیور آلات چه تجهیزات و اصولی دارد؟

عکاسی از زیور آلات چه تجهیزات و با روش های خاصی صورت می گیرد که در این مقاله ان را تالیف خواهیم کرد. عکس انداختن از جواهرات و زیور آلات یکی از هنر ها و خلاقیت های عکاسی می تواند باشد که توسط هنرمندان خلاق و ماهر در سطح کشور صورت می گیرد. ممکن است که شما بخواهید کسب و کار تازه ای را شروع کرده باشید که در این صورت نیاز به یکی سری تبلیغات و بازار یابی در سطح کشور داشته باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش عکاسی تبلیغاتی از رستوران و کافی شاپ ها

یا ممکن است به یک شرکت جواهرات و زیر آلات برخورد کنید که احتیاج به عکس های با کیفیت داشته باشند عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات در این گونه موارد را باید شما انجام دهید که این کار نیز نیاز به یک سری هنر ها دارد که بتوانید عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات را به آسانی انجام دهید. عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات به دلیل کوچک بودن سایز و ابعاد محصول نیازمند فیکوس و ترکیب دقیق می باشد و از طرف دیگر سطح براق جواهر کار نورپردازی را کمی دشوار می کند.

برای شروع کردن در زمینه عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات شما در ابتدا به تجهیزات مناسب جهت عکس برداری نیاز دارید شما برای گرفتن یک عکس احتیاجی به تجهیزات گران قیمت ندارید و می توانید از نور پنجره و یک رفلکتور کوچک جهت شروع کار استفاده نماید. معمولا جهت عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات از دوربین های خاصی استفاده می گردد. که به طور معمول این دوربین های از قیمت بالایی برخوردار می باشند. اما در صورت نبود این شرایط می توان از هم نشینی دو پس زمینه مقوایی و نور سنجی صحیح یک تصویر با کیفیت طراحی نمود. مرحله بعدی به کار گیری دوربین های خوب از بازار بوده است. مرحله بعدی وجود نور مناسب در هنگام عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات نیاز بوده است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
چند نکته طلایی در مورد عکاسی مدلینگ لباس

عکاسی تبلیغاتی

آموزش چند نکته در عکاسی کردن از زیور آلات :

نور یکی از فاکتور های بسیار مهم در عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات بوده است که باید در هنگام عکاسی از آن بهره برد. بهترین روش برای رسیدن به این هدف استفاده از خیمه نور بوده است. جواهرات را در مکان مناسبی از خیمه قرار دهید و از بیرون نور ملایمی را ایجاد کنید. بهتر نور ها برای عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات نور های فلورسنت می باشد.

مرحله بعدی در این زمینه تنظیم دوربین بوده است که باید اعمال گردد. که برای این کار نیازمند یک سه پایه می باشید. نکته بعدی برای این منظور فیکوس مناسب دوربین بوده است از حالت فوکوس نقطه ای دوربین خود استفاده کنید .

نکته بعدی برای عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات تنظیم دیافراگم بوده است. اندازه دیافراگم به نوع عکاسی شما بستگی دارد و نکته آخر در این زمینه زمان قرار گرفتن در معرض نور بوده است که باید رعایت گردد. اگر از سیستم نور دهی دستی استفاده می کنید زمان نور دهی را افزایش داده تا یک عکس با رنگ پس زمینه مناسب دریافت کنید. نکات دیگر برای عکاسی تبلیغاتی از زیور آلات این است که فیکوس های متنوع دوربین خود را امتحان کرده و بهترین آن را تعیین کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش نورپردازی در عکاسی تبلیغاتی

عکاسی از زیور آلات