مشاوره ثبت نام آموزش طراحی لباس در تهران با حضور برترین اساتید کشور و با ارئه مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…برای حضور در کلاس ها و کسب اطلاعات بیشتر در  مورد چگونگی برگزاری کلاس ها میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

ثبت نام طراحی لباس

لازمه یادگیری طراحی لباس چیست؟

 این روزها تعداد افرادی که علاقمند به ثبت نام در رشته طراحی لباس می باشند بسیار زیاد شده است اما باید این مسئله را مد نظر قرار داد که یادگیری طراحی لباس و همچنین آموزش طراحی لباس به صورت اصولی بسیار مهم می‌باشد زیرا متد هایی که بتواند طرح های شما را به لباس تبدیل کند و یا بهتر است بگوییم نقاشی های لباس شما را به طرح های اجرایی تبدیل نماید محدود می باشد بنابر این یادگیری اصولی یکی از لازمه های ضروری یادگیری و بعد از آن کسب درآمد می باشد.البته شغل طراحی لباس یکی از شغل هایی می باشد که در دنیا طرفداران و درآمد بسیار زیادی در صنعت مد و فشن دارد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های آموزش طراحی لباس در غرب تهران

 

ثبت نام طراحی لباس

میانگین درآمد طراح لباس در ایران چقدر است؟

زمانی که صحبت از طراحی لباس می گردد بسیاری از افراد  این سوال را میپرسند که  درآمد طراح لباس در ایران چقدر میباشد ، بله شغل طراحی لباس یکی از مشاغل پر درآمد در ایران و البته در خارج از ایران می باشد. متأسفانه به دلیل اینکه در ایران قوانین کپی رایت رعایت نمی شود ممکن است از طرح های شما کپی برداری شود و فقط برای بار اول مورد استفاده قرار بگیرد که البته بایستی بگوییم این موضوع جای ناراحتی ندارد و نشان می دهد شما در مسیر درستی قرار گرفته اید ،رفته رفته با یادگیری اصول مارکتینگ و امور قرارداد های رشته طراحی لباس می توانید گلیم خود را ازآب بکشید .

علاوه بر طراحی لباس و تاسیس مزون ، یک طراح لباس می تواند در قسمت آموزش نیز مشغول به کار شود.آموزش در انواع ترم های طراحی لباس از جمله  فیگورشناسی ، رنگ شناسی ، استایلینگ ، خلاقیت و انواع آموزش های دیگر …همچنین تاسیس یک مرکز آموزش نیز میتواند برای طراحان آموزش دیده میسر شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های حرفه ای طراحی لباس در تهران

ثبت نام طراحی لباس

نحوه ثبت نام کلاس طراحی لباس در تهران

شما می توانید جهت ثبت نام در کلاس های آموزش طراحی لباس از طریق شماره های تماس در پایین همین صفحه با کارشناسان مرکز آموزش خانه صنعت و معدن جهت مشاوره و ثبت نام ارتباط برقرار نمایید.