ثبت نام برای دوره آموزش جامع عکاسی

دوره آموزش عکاسی

ثبت نام برای دوره آموزش جامع عکاسی در اموزشگاه حرفه ای استان تهان با هزینه مناسب و ارائه مدرک بین المللی.اموزش از مقدماتی تا پیشرفته برای ورود به بازار کار.اگرچه به همراه داشتن یک دوربین عکاسی حرفه ای لازمه ی ثبت نام برای عکاسی است اما این به این معنی نیست که حتماً باید از دوربین عکاسی حرفه ای گران قیمت استفاده شود. اگر دوربین با کیفیتی ندارید می توانید با استفاده از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ توانایی های عکاسی خود را بهبود دهید.

ثبت نام برای عکاسی

آیا با دوربین های عکاسی حرفه ای ارزان قیمت هم می توان در این رشته ثبت نام کرد ؟

اگرچه به همراه داشتن یک دوربین عکاسی حرفه­ ای لازمه­ ی ثبت نام برای عکاسی است اما این  به این معنی نیست که حتماً باید از دوربین عکاسی حرفه­ای گران قیمت استفاده شود.

هم اکنون دوربین­های حرفه ای و پیشرفته­ای در بازار موجود است که با وجود کیفیت و قابلیت­های بالا از قیمت مناسبی برخوردارند و می­توانند ابزارهای مختلفی جهت گرفتن عکس­های باکیفیت و در نتیجه ثبت نام برای عکاسی در اختیار قرار دهند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش عکاسی مدلینگ با ارائه مدرک معتبر

توصیه می­شود افراد تازه­کار و غیر حرفه ای که به تازگی می­خواهند اقدام به ثبت نام  نمایند، هزینه­ی زیادی صرف خرید دوربین حرفه­ای و تجهیزات آن ننمایند زیرا در این مرحله یادگیری عکاسی مهم است که لزوماً به خرج و هزینه­ی زیاد وابسته نیست.دوربین-های جدید همیشه متفاوت از مدل­های قبلی نیستند، بنابراین اگر کمی تحقیق کنید ممکن است با استفاده از یک دوربین کمی قدیمی­تر اما ارزان بتوانید به همان کیفیت تصویر و عملکرد دوربین­های جدید دست پیدا کنید.همچنین اگر دوربین با کیفیتی ندارید می­توانید با استفاده از  نرم افزار­هایی مانند فتوشاپ  عکاسی خود را بهبود بخشید.

ثبت نام برای عکاسی

کاربرد نرم افزار فتوشاپ در عکاسی چیست ؟

اگر اقدام به ثبت نام برای عکاسی نموده­ اید، حتماً با نرم ­افزار فتوشاپ آشنایی دارید. فتوشاپ یک نرم ­افزار گرافیکی است که با فراهم نمودن ابزار­های لازم برای روتوش عکس امکان ویرایش و پردازش آن را به کاربر می­دهد.

گاهی با وجود تلاش­های فراوان نمی­توان نور دلخواه را به هنگام عکاسی ایجاد کرد در این مواقع با استفاده از ابزارهای فتوشاپ، می­توان نور عکس را اصلاح کرد و جزئیات بیشتری را نشان داد.همچنین فتوشاپ با مات کردن تصاویر، امکان برجسته­سازی بخشی از تصویر و تأکید بیشتر بر جزئیات مورد نظر را می­دهد.  اگر به هنگام عکاسی لنز کثیف باشد، ذرات گرد و غبار در عکس­ها نمایان می­شوند که می­توان این لکه ­های ناخواسته (گرد و غبار و…) را با استفاده از ابزارهای فتوشاپ حذف نمود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش عکاسی

همچنین فتوشاپ می­تواند زردی یا قرمزی پوست و چشم در عکس­ را برطرف و رنگ­ها را اصلاح نماید. بنابراین آشنایی با فتوشاپ به هنگام عکاسی می­تواند بر سرعت یادگیری و ارائه­ی عکس­های با کیفیت تأثیر به سزایی داشته باشد.

دوره آموزش عکاسی

ثبت نام برای دوره آموزش جامع عکاسی

برای ثبت نام در این دوره از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان عکاسی در ارتباط باشد.

موفق باشید.