ثبت نام در آموزشگاه آرایشگری حرفه ای ، آموزش گریم و میکاپ از پایه تا پیشرفته با ارائه مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…با کیفیت ترین دوره ی آموزشی ، با حضور اساتید با تجربه و حرفه ای و مدرک قابل استفاده جهت مهاجرت….

آموزش آرایشگری

متعادل سازی هنری لازم برای یک آرایشگر

قبل از صحبت در مورد کلاس بهتر است بدانیم که در حالیکه بسیاری از مردم گریم را یک هنر نمیدانند اما در واقع گریم و آرایشگری یک هنر محسوب میشود. امروزه فقط عده ی کمی از مردم استفاده از لوازم آرایش و گریم را بیهوده میدانند و اعتقاد به نشان دادن همگی ویژگی های ظاهری که با آن متولد شده اند، دارند. صورت افراد از خطوط تشکیل شده است و کلاس گریم  به گریمور و آرایشگر کمک میکند تا مانند یک نقاش با استفاده از رنگ های تیره و روشن روی این خطوط کار کنند و ترکیبی زیبا خلق کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران

این هنر یک آرایشگر یا گریمور است که بداند چه رنگ هایی را با هم ترکیب کند، چگونه رنگ جدید خلق کند و چگونه از آن بهره ببرد. وی باید بتواند با توجه به رنگ پوست مشتری خود و ایرادات چهره وی، ترکیب رنگ زیبایی را روی صورت او پیاده کند که اینکار نیازمند شرکت در کلاس گریم حرفه ای است.

آموزشگاه آرایشگری

متدهای مختلف در گریم

اغلب افراد از حالت چهره خود راضی نیستند، افراد دارای چهره تپل و توپر آرزوی داشتن صورتی کشیده تر را دارند و افرادی که چهره ی کشیده دارند در حسرت داشتن صورتی توپر هستند. اینجا همان جایی است که متدهای گریم مورد استفاده در کلاس گریم مورد توجه قرار میگیرند.

در هنگام آرایش افراد با صورت چاق بهتر است از سایه ها و رنگ ها و کرم های تیره تر از رنگ پوست روی گونه ها استفاده شود و همچنین برای خوش فرم نشان دادن بینی، برای قسمت تیغه از رنگ روشن تر و برای بخش پایینی و حفره ها از رنگ تیره تر استفاده کرد. در تضاد با این گروه، افرادی که صورت لاغر و کشیده دارند باید در گریم خود بیشتر از رنگ های روشن تر از رنگ پوست خود استفاده کنند تا صورت آنها فرم بیضی یا گرد بگیرد. استفاده از سایه ها، رژگونه ها و رژلب های رنگ روشن زیبایی چهره آنها رو دوچندان خواهد کرد و فرم زیباتری به چهره ایشان خواهد بخشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش تخصصی میکاپ 2019 در تهران

آموزشگاه آرایشگری حرفه ای

ثبت نام در کلاس آرایشگری

آیا می خواهید رشته آرایشگری را به صورت حرفه ای ادامه دهید ؟ آیا به کسب درآمد از این رشته فکر کرده اید ؟ آیا به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان گریم میکاپ و آرایشگری در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.