ثبت نام در رشته طراحی لباس کوتاه و کاربردی

ثبت نام در رشته طراحی لباس

ثبت نام در رشته طراحی لباس کوتاه و کاربردی بدون نیاز به آزمون و تحصیلات مرتبط قبلی . دوره عملی طراحی لباس ویژه ورود به بازار کار  و راه اندازی شغل در زمینه پوشاک.مدارک معتبر و بین المللی قابل ترجمه و مورد تایید.

ثبت نام در رشته طراحی لباس

کاربرد های رشته طراحی لباس کدامند

آیا شما نیز به دنبال ثبت نام در رشته طراحی لباس کوتاه و کاربردی هستید؟
آیا می دانید سرفصل های رشته طراحی لباس کدام است؟
طراحی لباس یکی از بهترین و بی نظیرترین رشته هایی می باشد که از سال های بسیار دور مورد توجه بسیاری از افراد در کشورهای مختلف و در سال های اخیر نیز مورد توجه بسیاری از دانشجویان و علاقه مندان در کشور ما واقع شده است.

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن سعی بر آن دارد تا با داشتن بهترین و با تجربه ترین افراد و اساتید بهترین خدمات را در این زمینه داشته باشد. اگر شما نیز قصد دارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پیشرفت فوق العاده ای را طراحی لباس داشته باشید بایستی در وهله ی اول، در یکی از اموزشگاه های معتبر اقدام به ثبت نام در رشته طراحی لباس داشته و سپس با علاقه و دقت بسیار بالایی اقدام به یادگیری داشته باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
حرفه ای ترین آموزشگاه طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته

از مهمترین کاربردهای رشته طراحی لباس می تواند به مزون عروس، طراحی لباس برای آقایان، خانم ها، طراحی لباس برای افراد مختلف صنف ها اشاره کرد.

ثبت نام در رشته طراحی لباس

سرفصل های رشته طراحی لباس کدامند؟

همانطور که گفته شد امروزه بسیاری از افراد به دنبال ثبت نام در رشته طراحی لباس هستند تا از این طریق بتوانند موفقیت های بسیار بالایی را به دست آورده و در رشته خود یکی از بهترین و سرشناس ترین افراد به شمار بیایند؛ که برای این منظور بایستی یک سری از دروس را گذرانده و نمره قبولی را دریافت کنند. از مهمترین سرفصل های رشته طراحی لباس می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • طراحی اندام و فیگوراتیو
  •  رنگشناسی تخصصی لباس
  •  کارگاه طراحی لباس مقدماتی
  •  پارچه شناسی
  •   کارگاه آشنایی با اجزای لباس
  • پارچه شناسی تخصصی
  • طراحی و چاپ پارچه

البته سیلابس رشته طراحی لباس که برای ورود به بازار کار هنرجویان تدارک دیده شده است دارای بخش های آموزشی متنوع بیشتری است. برای آشنایی با شیوه برگزاری کلاس ها و سرفصل های آموزشی با کارشناسان مرکز از طریق شماره های سایت در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین دانشگاه طراحی لباس در ایتالیا