جامع ترین دوره عکاسی آنلاین برای اولین بار در کشور در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن … جهت شرکت در دوره های آنلاین و نیمه حضوری از مقدماتی تا پیشرفته ، از طریق واتساپ درج شده در سایت و یا شماره های زیر با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید .

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش عکاسی آنلاین و نیمه حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

دوره عکاسی آنلاین

چه تفاوتی در کیفیت دوره عکاسی آنلاین و دروه حضوری وجود دارد؟

با توجه به شرایط کنونی و این که شرایط حضور در فضاهای آموزشی بسیار کاهش یافته … افراد برای حفظ سلامتی ترجیح می دهند که در منزل بمانند و باید به این نکته نیز توجه داشت که نمی توان از کارهای روزمره و یا یادگیری دست کشید و انسان باید برای پیشرفت و ادامه زندگی ، خود را به سرعت با شرایط محیطی وقف دهد .

با توجه به مواردی که گفته شد میل به شرکت در دوره های آموزشی آنلاین بسیار افزایش یافته و می توان گفت که بهترین اتفاق این است که در صرف زمان و وقت بسیار صرفه جویی می شود . این موضوع به افرادی هم که در شهر ها و کشورهای مختلف هستند و می خواهند که در حرفه ی مورد نظر خود تحصیل کنند نیز کمک زیادی می کند و هر کس در هر کجای این جهان باشد به سهولت می تواند به یادگیری بپردازد .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش عكاسي عروسي

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن اقدام به برگزاری دوره های عکاسی به صورت آنلاین و نیمه حضوری کرده است و سرفصل ها و مواردی که در این دوره ها آموزش داده می شود با دوره هایی که در این مجموعه به صورت حضوری برگزار می شود هیچ تفاوتی وجود ندارد و با اطمینان می توان گفت که کیفیت آموزش آنلاین در این مجموعه بسیار سطح بالایی دارد و هنرجویان مستقیم با اساتید در ارتباط هستند و نکته دیگری که بسیار اهمیت دارد جامع بودن سرفصل های دوره آنلاین می باشد که برای اولین بار در کشور دوره های آنلاین عکاسی به صورت مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده می شود و هر کس در هر ژانری در عکاسی که علاقه داشته باشد می تواند فعالیت کند .

در دوره های جامع عکاسی آنلاین که در آموزشگاه خانه صنعت و معدن برگزار می شود آموزش بر اساس متدهای روز دنیا و مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد و فرد برای ورود به بازار کار حرفه ای کاملا آموزش داده می شود .

دوره عکاسی آنلاین

برگزاری دوره عکاسی آنلاین و نیمه حضوری با پشتیبانی ۲۴ ساعته

  • در دوره عکاسی آنلاین در هر جلسه علاوه بر این که فیلم آموزشی هم زمان توسط استاد پخش می شود و آموزش های لازم به فرد داده می شود ، در پایان هر جلسه فیلم همان جلسه برای هنرجویان ارسال می شود و می توانند با تماشای ویدیو و تکرار آن ، تمریناتی که استاد مربوطه به آن ها محول می کند را به نحو احسن انجام دهند .
  • در طول ترم برای هنرجویان ورکشاپ های حضوری نیز برگزار می شود و هنرجویان می توانند در ورکشاپ ها حضور پیدا کنند و نیز به رفع اشکالات خود در زمینه عکاسی بپردازنند .
  • در برگزاری دوره عکاسی آنلاین موضوعی که بسیار اهمیت دارد این است که بعد از شرکت در کلاس هنرجو اگر سوالی داشته باشد و یا ایرادی در انجام تمرینات داشته باشد باید چه کار کند ؟
  • دوره های عکاسی آنلاین در مرکز آموش خانه صنعت و معدن با پشتیبانی ۲۴ ساعته هنرجویان را در ساعات بعد از کلاس نیز همراه می کند و با اطمینان می توانند مشکلات خود را رفع کنند .
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس آموزش عکاسی به صورت جامع با اساتید حرفه ای

دوره عکاسی آنلاین

جامع ترین سرفصل دوره عکاسی آنلاین و نیمه حضوری

سرفصل هایی که در این دوره آموزش داده می شود به صورت جامع می باشد و فرد با شرکت در این دوره بدون پیش نیاز، کاملا از مبتدی تا پیشرفته آموزش میبیند .و بعد از اتمام دوره با دریافت مدارک بین المللی و قابل ترجمه می توانند وارد بازار کار حرفه ای این رشته شوند .

سر فصل های دوره عکاسی آنلاین و نیمه حضوری در شرح زیر است:

عکاسی عمومی و دیجیتال : در این ترم به هنرجویان راه اندازی دوربین آموزش داده می شود و با مفاهیم عکاسی و کاربرد دیافراگم و شاتر و… در عکاسی آشنا می شوند.

عکاسی تکنیکال : در این ترم به هنرجویان تکنیک های عکاسی آموزش داده می شود و فرد با انواع شاخه های عکاسی مثل : عکاسی فتوژورنالیسم، عکاسی مدلینگ، عکاسی ورزشی، عکاسی طبیعت، عکاسی معماری ، عکاسی پرتره , عکاسی مینیمال ، عکاسی انتزاعی و…

نورپردازی در استدیو : آموزش های این ترم شامل : شناخت تجهیزات درعکاسی استدیویی و کاربرد هر کدام در عکاسی

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس‌ آموزش عکاسی به صورت اجرایی و عملی

آموزش انواع تکنیک های نورپردازی پرتره که عبارت است از : رامبراند – پروانه ای- ریم لایت – اسپیلت و…

آموزش انواع نورپردازی برای عکاسی مدلینگ ، عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی صنعتی و …

نرم افزار های عکاسی: آموزش نرم افزار های عکاسی مثل فوتوشاپ و لایت روم … می تواند هنرجو را برای آلبوم سازی ، ایجاد افکت های جذاب ، ایجاد کنتراست و تغییر رنگ ها و… کمک کند.

دوره عکاسی آنلاین

مشاوره جهت ثبت نام دوره عکاسی آنلاین

قبل از شروع به کار و ثبت نام در دوره با کارشناسان دپارتمان عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن از طریق واتساپ و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.