جدیدترین و زیباترین مدل آرایش چشم عروس … امروزه آرایش عروس به عنوان شغلی پر در آمد در دنیای امروزی شناخته می شود. این شغل که در حوزه مراقبت و زیبایی پوست قرار می گیرد، امروزه به یکی از پول ساز ترین مشاغل دنیا تبدیل شده است. با انواع آرایش ها برای عروس ها اشنا شویم

آرایش چشم عروس

 آرایش عروس شغلی پردرآمد در دنیای امروزی

امروزه مراسم عروسی یکی از به یاد ماندنی ترین روزهای زندگی یک دختر خانم است و همه ی دختر خانم ها دوست دارند در شب عروسی خود همچون ستاره ای بدرخشند. بنابراین همه عروس خانم ها قبل از عروسی خود با دقت فراوان به دنبال مدل لباس، آرایش صورت و رنگ مو می گردند تا تصویری متفاوت، زیبا و خیره کننده از خود در ذهن مهمانان مجلس خود بسازند. این موضوع باعث شده که آرایش عروس به عنوان شغلی پر در آمد در دنیای امروزی شناخته شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
نکات گریم و آرایش چشم بدون خط چشم

این شغل که در حوزه مراقبت و زیبایی پوست قرار می گیرد، امروزه به یکی از پول ساز ترین مشاغل دنیا تبدیل شده است. آرایشگری در گذشته هنری ذاتی در نظر گرفته می شد، اما امروزه با برگزاری دوره های آموزش این حرفه، همه افراد قادرند فوت و فن این شغل را بیاموزند و برای خود شغلی پر در آمد و زود بازده فراهم کنند. اگرچه میزان درآمد هر آرایشگری  تا حدودی به  استعداد ذاتی و مهارت های شخصی وی بستگی دارد، اما هر شخصی می تواند با آموختن فوت وفن این حرفه جذاب زنانه شغلی پر در آمد و درعین حال شیک و راحت برای خود فراهم کند.

آرایش عروس

آشنایی با چند نوع آرایش چشم برای عروس ها

یکی از مهمترین جنبه های آرایش عروس، مدل آرایش چشم است که تاثیر بسزایی در جذابیت آرایش عروس شما دارد. اگر آرایش چشم ها به عنوان مهمترین بخش چهره، بصورت کاملا حرفه ای انجام گیرد قسمت عمده ای از کار انجام شده است. اگر به آرایش چشم برای عروس ها علاقه دارید، مطالب زیر، را مطالعه کنید.

  • مدل آرایش چشم گربه ای: در این مدل از سایه های با رنگ های نسبتا تند در قسمت خارجی پلک بالا استفاده می شود که منجر به کشیده شدن چشم می شود.
  • آرایش چشم اکلیلی عروس: یک خط چشم پهن و عالی، سایه چشم برنزی – اکلیلی به رنگ طلایی است که زیبایی چهره و آرایش عروس را دو چندان می کند.
  •  آرایش چشم متالیک عروس: در این مدل آرایش چشم با کمک قلم مو، سایه و خط چشم های ژله ای، چشمی هایلات  و زیبا درست می شود. این مدل آرایش چشم بصورت فصلی در نظر گرفته می شود.
  • ارایش چشم عروس خلیجی: در این مدل آرایش چشم،  تمرکز میکاپ بیشتر بر چشم ها است و هدف بزرگ و برجسته تر نشان دادن چشم ها است و بنابراین بیشترین کار روی چشم ها انجام می گیرد. مدل آرایش  چشم خلیجی بهترین انتخاب برای عروس خانم هایی است که چشم های درشت و زیبا دارند
  • آرایش چشم عروس دودی و اکلیلی: این مدل آرایش چشم عروس، که جلوه ای حرفه ای و زیبا به چشم می بخشد، با ترکیب سایه های دودی و اکریلی بدست می آید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
چه نوع آرایشی به چشم درشت می آید ؟

زیباترین آرایش چشم