جذاب شدن چشم ها با میکاپ چشم ۲۰۱۹

میکاپ چشم 2019

جذاب شدن چشم ها با میکاپ چشم ۲۰۱۹ را باهم آموزش ببینیم ..انواع میکاپ چشم در سال ۲۰۱۹ چیست ؟.میکاپ چشم در حال حاضر بیشتر مشتریان خود را در سطح بازار دارا می باشد و روز به روز هم طرح های خاصی از آن در جامعه یافت می شود. همه این هنر ها برای زیبایی چهره شما بوده است این هنر برای برخی از افراد نیز یک منبع درامد می باشد..

میکاپ چشم

انواع میکاپ چشم ۲۰۱۹:

همانطور که می دانید نمایش های مد و خلاقیت های طراحان به ما اجازه می دهد ببینیم که روند آن برای فصل آینده چه خواهد بود. در این حالت ، با آرایش بسیار متنوعی روبرو می شود که در آن لب و چشم نقش بسزایی دارند. این طیف وسیعی از امکانات باعث می شود تا هر فرد بتواند سبک و سیاق خاص خود را در زمره روندهای زمستان و تابستان و پاییز امسال پیدا کند. میکاپ چشم نیز یکی از این تغییر ها می تواند بوده باشد. یکی از انواع این میکاپ ها میکاپ اروپایی می باشد که در بین بانوان از اهمیت خاصی برخوردار است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
انواع خط چشم در آرایش و میکاپ

تمامی ارایشهای اروپایی بر سادگی و طبیعی اتفاق نظر دارند. میکاپ چشم برای ان افراد نیز در ان جا به صورت ساده و طبیعی بوده است. در میکاپ چشم اروپایی شما شاهد به کارگیری رنگ های ملایم و شاین خواهید بود. و از رنگ های غلیظ سایه هیچ خبری نیست. نوع دیگر میکاپ چشم برای سال ۲۰۱۹ برای چشم عروس بوده که به این صورت چشم عروس میکاپ می شد.

میکاپ چشم عروس بر اساس فاکتور های متعددی نظیر

  • فرم صورت
  • ابرو
  • رنگ چشم

سلیقه خود شخص تعیین می گردد. امروزه در سطح کشور  مدل های لایت و سبک و ساده آرایش چشم برای عروس بسیار رواج دارد. نوع دیگر میکاپ چشم خلیجی بوده است از ان جا که در میکاپ چشم خلیجی تمرکز بیشتر بر روی چشم ها قرار دارد به طور معمول  از رنگ های تیره و جیغ و یا تند  بیشتر استفاده می گردد. معمولا در این روش شاهد سایه های تیره و خط چشم های ضخیم هستیم. میکاپ چشم خلیجی مختص افرادی است که چشم درشت دارند. میکاپ چشم لایت یا سبک نیز یکی از این میکاپ ها در سال گذشته میلادی بود. که در آن از رنگ های روشن استفاده می شد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ ساده و اروپایی 2020

جذاب شدن چشم ها

آموزش مرحله به مرحله میکاپ چشم:

  1. در مرحله اول برای میکاپ چشم باید پرایمر زده شود پرایمر باعث می شود که آرایش چشم براق و ماندگاری داشته باشد. و مخصوص عروس ها می باشد.
  2. مرحله بعدی در این کار این است که باید به سراغ ابرو ها بروید. برای این که چشمتان زیبا دیده شود باید ابرو های خود را مرتب کنید .پس باید از سایه ابرو استفاده نمایید با سایه چشم میتوانید کاری کنید که چشم هایتان درشت تر به نظر برسند.
  3. مرحله بعدی برای این کار کشیدن خط چشم می باشد برای  خط چشم کشیدن می‌توانید از مداد یا خط چشم مایع بهره گیرید. خط چشمی باریک برای پلک بالا بکشید.  می‌توانید کمی ضخیم تر  بکشید اما بهتر است که  زیاد دنباله دار نکشید. برای کشیدن خط چشم فرم چشم ها را در نظر بگیرید و بر اساس آن مدل خط چشم تان را تنظیم کنید.
  4. و مرحله آخر در میکاپ چشم ریمل زدن می باشد.با ریمل زدن آرایش چشمتان به پایان می رسد. تا آرایش چشمتان تکمیل و زیبا شود. ریمل مژه هایتان را پر و بلند جوه می دهد، که جذابیت چشم ها را افزایش می‌دهد.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آرایش چشم

میکاپ چشم 2019